Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Yaaa noluyo kıslaaaar

Anlamadım hiçbişiy
Bi yanlış anlama var ama çözemedim wallaaa....

Bu arada aycasinacığım
Akşamüstü abdestimi aldım Yasin'ini okudum canım
Rabbim İnşaallaaah kabul eder

kıslar benim adetim hep 6-7 gün sürerdi ama
bu sefer 4 günde bitti.
dün akşmdan beri bekliyorum
Hatta tam üç ezan vakti geçirdim
Gelen giden olmayınca Abdest aldım.
Bu arada okudum Yasin'i

Acaba kullandığım antibiyotiklerden olmuş olabilir mi??

Bu arada ayşeciğim bişiy sorcm
Ben kuranı çocukken kurslardan iyi kötü biraz biliyodum
Osmanlıca dersleriyle de artık rahat okuyabiliyorum
Ancak tecvidli okuyamıyorum
Yani tam olarak hangi seslerin ne ile okunup okunmayacağını bilmiyorum
Ancak biri okurken çok rahat sürüyor ve dudaklarımla tekrar edebiliyorum.
Hatta mealini daha önceden okumuşsam bazı kelimelerden nerede olduğunu ne anlattığını hatırlayabiliyorum
Yasin'i de bu şekilde okuyorum
Netten açıyorum
O okuyor ben takip edip okuyorum
Acaba kendime Kur'an okuyabiliyorum diyebilir miyim??

kızlar benim bilgisayarda hep sayfada takılıyor, o yüzden yazmakta zorlanıyorum..

ben çıkıyorum. mesai bitti. hepinizi öpüyorum...

cnm kuran-ı kerimin 1 harfini bile telafüz edebiliyosan buna bile sevap vardır
yani tecvit kuranın güzelliğidir,sen kuran okumayı biliyoosun ama tevcvitide öğren mutlaka
Tecvid, Kurân’ı okurken harflerin hakkını vermek, harfleri mahreç ve aslına uygun olarak okumak demektir hepiniz biliyosunuzki kuranı efendimiz sav.'ye ileten melek cebrail as.dir
yani hz cebrail nasıl bir ses tonuyla gırtlak ve boğaz biçimiyle okumuşsa ona tecvid denir tabiri caizse cebrailin şivesidir...
bizde öle okumalıyız ama okuyamıyosakta bu kabul olmaz diye bişey yoktur
anlatabildimmi cnm

canım mrb gonal fnin fiyatı tanesi 350 ytl.3 kutu aldık .drum öyle yazmıştı bide ovitrella veprogesteron jel yazmış.onlarıda kullancam.1 hafta kaldı.hakkımızda hayırlısı inş.bu son tedavi olur hepimiz için.

kuzucum ilk sayfaya baktım benim bilgiler birbirine girmiş. yaşımda 28 düzeltirsen sevinirim.
şimdiden tşk.ler
aycanisa bende yasin okurum ama zaman belirttinmi bana ger i dönersen okurum canım bekliyorum.
Hepinize kucak dolusu öpücükler..opuyorumnanaktan

kıslar selam vereyim dedim ama kimse yok hepinizi öpüyorum dualarımdasınız ve dualarınız da olmayı dileyerek iyi geceler diyorum

meltemcim düzelttim canım aslıda araya sadece | bu işareti koymamam sorun yaratmış

yaaa ben geldim kimsecikler yok ama kızlar nerdesiniz hepiniz akannehir

canım burda yağmur var ve hatlar iyice kafayı yedi
ben gidiyorum
ıyi geceler güzelim
Allah'a emanet ol canım benim

cnm sakin ol,çözicez ne olduğunu
bu çok garip bi durum neden bahsediyor anlamadım sen neden bize yalan söyleyesinki

yani bende anlamadım burdayalan söylenecek hiç bi durum yok
bilmiyorum bu bayan ya ortalığı karıştırmaya çalışıyoo yaadaa beni birisiyle karıştırdı.

yanii tanımıyorum bile benim ne yalanım olmuştaa onu görmüş anlam vermiş değilimm..

yanii ben hep burdayım arasıraa kimse burda olmazsa güzel haberlere tebrik ederim üzüntümü söylerimm ama bilmiyorumm bu arkadaş ne yapmaya çalıştı.

yanii yok yere iftira atıyo banaa. iftira herşeyden günah.

işte işi yok iş arıyoo bu arkadaş.

bu arada günayydınn

günaydın canım
bosver takma kafana canım burada yalan söylenecek bi konu yok herkes derdini anlatıp çözüm bulmaya çalısıyor sonucta banada bişiler diyor okumussundur doktoruna güvenmiyorum benım gittigim dr izmirde en iyi doktorlardan prof.erol tavmergen tüp bebek bölüm başkanı üstelik doktorun yapamadıgını sen kürlerle nasıl yapacaksın diyor kırıldım ona o zaman hevesimi kırdı tamam ben yapamam ama allah büyük o yapabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…