Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Allah hepinize gönlünüzdeki muradı hayırlı bi şekilde versin inşşaallahh bir an önce..
Dualarım sizinle..

ya canım canım canım allah bin kere razı olsun senden ne güzel dimi arkadaşlar arkadaşımız hamiş ve bizi ziyaret edip dua etmiş ne kadar güzel bişi çok hoşsun canım çok teşekkürler allah senide bebeğini de el muheymin adıyla korusun sana eşine ve bebeğine uzun ömür sağlık sıhhat versin inşallah

kuzucum hamilelerin duası cabuk kabul olur derler derya arkadasımızla konusursan bizler için dua etsin olurmu

kuzucum hamilelerin duası cabuk kabul olur derler derya arkadasımızla konusursan bizler için dua etsin olurmu

söylerim ayçacığım ama derya msn de değil bir kaç gün dinlenmek için işten izin aldı canım allah yardımcısı olsun onun durumu biraz zor kiloluda biliyormusun allahım korusun bebişlerinide onuda

ooo ayşecim erkencisin hoşgeldin ne derler bunu evin sölemişti heralde heee nickini gören cennetlik

günaydın kısllarrrr...
yhaa bebiş odasından bahsetmişsiniz bende ondan bilem var,bundan önceki evimde almıştım orada kiradaydık ondan bebek odası almamıştım sadece küçük bi beşik almıştım
salonum krem siyah yavru ağzı,aoturma odam tamamen pembe :) yatak odam krem turuncu
lila rengini ne akla hizmet almışım bilmiyoom sanırım bebiş kız olduğu içindi
ama şimdiki evimde çocuk odası var belkim takım alırım

söylerim ayçacığım ama derya msn de değil bir kaç gün dinlenmek için işten izin aldı canım allah yardımcısı olsun onun durumu biraz zor kiloluda biliyormusun allahım korusun bebişlerinide onuda

cnm bende deryayı merak ediyodum demek haber alamadın
sen deryayla şahsenmi tanışıyosun,msnden fln kıskandım şimcik :umursamaz:

kuzuuu adalex istanbuldandı di mi.acaba hangi hastaneye gidiyodu onu da öğrense bi kuzu.
ayşe slmm tatlımm.

ooo ayşecim erkencisin hoşgeldin ne derler bunu evin sölemişti heralde heee nickini gören cennetlik

hoşbulduk yavvrimm :)
yhaa napayım evde durduğum yokki bugün eşimi yolladım yatağa girmedim geri
pc nin başına geldim

kıslar derya samsunda oturuyor çideri bilirsiniz belki o nun forum sitesinde takılıyorduk ordan tanışmışlığımız var 2 sene filan oluyor heralde canım kıskanma kız sen benim burçdaşımsın senin yerin ayrı şeker

slmm canım benim nabersin yavrüm
kıslar istanbulun hangi semtlerindesiniz ben merterdeyim

ben ümraniyede oturuyorum kadıköy acıbademde çalışıyorum annemlerde kadıköy de oturuyor yani aslında kadıköylüyüm ama evlendikten sonra ümraniyeli oldum :)

ayyy cnm saol hem burçdaşş hem dertdaşş
ben burdan bi arkadaşla çok samimiydim onun msn'nini istedim
istedikten sonra kız bana vermedi soğuk durmaya başladı sonrada koptuk zaten:roflol:

alpy ciğim ben san bişi dicem bak ben umut tüp bebek merkezinde aşılama yaptırmak istiyorum çünki oraya güveniyorum enver bey orada çok iyi bir dr olduğunu söylüyorlar birde pko lularda OHSS tehlikesi var yani yumurtalıklarımız iğnelere aşırı cevap verebilir bu yüzden dr çok önemli ve burada femara + puregon kullandırıyorlar femara meme kanserinde kullanılan bir ilaç OHSS ye yakalanmaman için çok önemli dr un iyi takip yapması lazım ilacın dozunu ayarlaması lazım bak bu yazıyı oku bi

canlarım ben çıkıyorum öpüyorum sizi hoşçakalın eve gidince görüşürüz

ben ümraniyede oturuyorum kadıköy acıbademde çalışıyorum annemlerde kadıköy de oturuyor yani aslında kadıköylüyüm ama evlendikten sonra ümraniyeli oldum :)

ölemi yavrim yaa çok uzağızz bende aslında güngörendeyim ama annem merterde
iş yerimiz bakırköyde,biride şirin evlerde
kuzucum gecen yatağa girdim ne hayal ettim hani sitede buluşma haberleri fln varya buluşuyolaar sonra resimleri koyuyolar
bizde buluşmuşuz evin,ayçanisa,alpy,kayra,ssen ben bide SUMEYRAT :roflol:
bide nerde buluşmuşuz bliyonmu bizim lokantada :))
yakamızda kırmızı karanfille tanıyomuşuz birbirimizi :roflol:

bunu hiç bilmiyodum kuzu.doktoruma gidince bi sorayım bakiim.ama benim yumurtalar zaten çok geç cevap veriyo,klomene bile cevap vermedi,geç büyüdü düşün yani :))
ben hala adet olmadım bi olayım 3.günü gidicem nasipse bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…