Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bu arada yattı bizimki tabi kaç gündür uykusuz insan işe giden bir insan sabahın 6 sına kadar internetin başında sırf o şey için otururmu ya dünde yine 1,10 geçe yattı

kıslar içinize ne doğuyor sizce ben hamilemiyim yada kim hamile

ya çok sapıksın sen ya valla bende sınır yoktur yaparım zaten ama o internette ki o bayanlara bakarak yapıyor zaten benide seyretmekten hoşlanıyor ama ben izin vermiyom ışığı bile kapatırım

canım lafınıza karıştım ama ayşenin dedigi dogru bence

eşin allaha karşı 2 rekat namaz kılıp tevbe etmesi lazım eşini buna ikna edebilirmisin

çünkü bizimde başımızdan azıcık birşey geçti.ama elle tatmin olmuşlugu bile olmadı yani birlikte yaptık.sonra o kadar pişmanlık hissettik hemen gusül alıp ikimizde 2 rekat namaz kılıp tövbe ettik bu kadar kolay

kıslar bu akşam esmaül hüsna diye küçükbir kitap aldım rabbimizin bütün isimlerinin faziletleri yazıyor mesela yatmadan önce 812 kere ya habir celle celalühü diye tesbih çekip sağ tarafına yatıp uyuyan rüyasında niyyetini görürmüş

aşılamada bile kendi kendine veremedi bekle allah bekle sonra kapı açıldı oooh dedim iyi spermi verdi dedim ama sonraaaa eşim demesinmi kalk neşe eve gidiyoruz diye sonra doktor duydu canım dedi bana.eşine yardım et buraya hep gelenler böyle yapıyor dedi sonra tabiii problemi halletti neşe....yani ayşenin dedigi gibi normal ilişki elle tatminin 10 katı fazlası...

namaz kılmıyor canım ne tevbesi o bu işi kabullenmiyor beni bu konuda konuşturmuyor konuşursam kavga ederiz o yüzden susuyorum allah iyilikle ıslah eylesin ne diyim

ya çok sapıksın sen ya valla bende sınır yoktur yaparım zaten ama o internette ki o bayanlara bakarak yapıyor zaten benide seyretmekten hoşlanıyor ama ben izin vermiyom ışığı bile kapatırım

kızz bende öleyim erkekler için herşeyi yapacaksın :)
ama bende biraz utangacım aynen ışığı kapatırım
yani öbür dediğim şey adetliyken fln yapıyorum internettten medet umacağına benden umsun :roflol:

cnm anlamadım ben ?

yani yazılarına bakıyorum başından beri dinnar birisi oldugun belli ama eşinin bu şekil yapması allahın zoruna gider. hayatınıza bebekten önce çeki düzen vermeniz lazım canım .aslında senin birşeyler yapman lazım .yapmalısında....

bilmiyorum canım nasıl bir psikolojiye sahip elle tatmin derken bu izleyerek kendini tatmin ediyor pislik ne olacak sinir oluyorum zaten bu konuda konuşmak bile istemiyorum onunla ya hasta ruhlu oldu çıktı başıma ay etraftada o kadar sevilir ki karekter olarak yardımsever cömert eli açık efendi biridir ama işte içi beni yakıyor dışı eli gerçi bana karşıda iyi birde bende bu olaylardan dolayı filan soğudum bana dokunsa oynaşsa itiyorum sıkılıyorum filan ne olduysa adam geliyor peşime mutfakta orda burda nerde olursa benle oynuyor ben itiyorum kızıyorum

:roflol::roflol::roflol: anam kız kimse okumasın bu yazdıklarımızı rezilliğe bakkk :roflol:

cnm ben asla kabullenemem böle bişey hem harama bakması hemde karısı varken elle tetmin olmassı çok günah
ama kuzunazın başına böle bişey geldi onun dini hassaiyeti çok yüksek ama eşi aynı hassaiyete sahip değil o her türlü çabayı sarfediyor eşiyle konuşuyor dualar tesbihler
kuzucum senin adına konuştum ama :1rolleyes:

eee interneti bilirsin canım işte kadınlar felan derken öyle bakıştık

ayy büyük konuşmayayımda ben hem kıskanırım kocamın başka kadınşarın namahrem yerlerini görmesini hemde çok günah
ama rabbim tevbenizi kabul etsin kızlaarr yengem hacca gittin dün ondan dua istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…