Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet öyle oluyor biliyorum yerleşme kanaması yada üstüne görme deniliyor
evet cnm bugün başladı neyse ben 2 gün bekleyeyim kesilirde adetim gelmezse bir test alırım yada doktora giderim
bugün karnımda sancı oluyor ara sıra ama rahatsız eecek derecede değil çok az oluyo

aynı durumdayım canım ya bir tek akıntı yok geçen ay çok vardı akıntım her selpakla sildiğimde sarı geliyordu ve ardından adet oldum ama adetim birden söküldü öyle lekelenmeyle başlamadı rahim yeteri kadar kalınlaşmıştı yani kuvvetlenmişti de ondan bence ben bunu progesteran a bağlıyorum yeterli derecede salgılandı demekki şimdi sene şöyle bişi olabilir yumurtan 16 da kaldı ya biilirsin yumurta çatladıktan sonra progesteran salgılanır bundan dolayı bir dengesizlik olabilir mi canım acaba

kuzunazcım adet olmadın herhalde cnm inşallah hamilesindir ya rabbim sana kürleri bir vesile kıldı belki halsizlik yapıyomuş çok bir yakınımında hep başı ağrımıştı baş ağrın felan varmı dermansız kalırdı hep anlamadı kanda çıktı hamile olduğu öptüm cnm

cnm ya o senmiydin bende onu kim söledi diye düşünüyordum
ben 1 gün gördüm bebeğimi ,her zaman kendimden daha kötü durumda olanları görüp şükrediyorum
sakıncası yoksa neden vefat etmişti çocuğun

zatüre ve hastaneden kapılan bir tür virüs.senağlama

kuzunazcım adet olmadın herhalde cnm inşallah hamilesindir ya rabbim sana kürleri bir vesile kıldı belki halsizlik yapıyomuş çok bir yakınımında hep başı ağrımıştı baş ağrın felan varmı dermansız kalırdı hep anlamadı kanda çıktı hamile olduğu öptüm cnm

canım baş ağrım var 2 gündür halsizlik öle çok fazla yok ama ya hani grip olursunda döküntü gibi olursun kemiklerin kırılır gibi olur öle bi halsizlik yok ama başım ağrıyor 2 gündür

aynı durumdayım canım ya bir tek akıntı yok geçen ay çok vardı akıntım her selpakla sildiğimde sarı geliyordu ve ardından adet oldum ama adetim birden söküldü öyle lekelenmeyle başlamadı rahim yeteri kadar kalınlaşmıştı yani kuvvetlenmişti de ondan bence ben bunu progesteran a bağlıyorum yeterli derecede salgılandı demekki şimdi sene şöyle bişi olabilir yumurtan 16 da kaldı ya biilirsin yumurta çatladıktan sonra progesteran salgılanır bundan dolayı bir dengesizlik olabilir mi canım acaba

kuzucum valla bilmiiyorum hormonlarım normal çıktı yani yumurtam 16 da kaldığı için çatlamamış yada az çatlamış olabilirmi?
bekleyelim görelim hayırlısı olsun

kıslar ya herşey bir yana bu domuz gribi ne olacak kıyamet alameti valla salgın hastalıklar

canım benim zaten belli başlı bir düzenim yoktu.ilaçla adet olabiliyorum sadece olmadıgım zaman bir rahatsızlık vermiyor.ama tedaviyle felan hamile kalabiliyorum.sadece yumurta tembelligi var.10 günden bu yana hayıt tohumu içiyorum adaçayı ve bögürtlen kökü suyu içiyorum.nasipse olur.vr çabamızı gösteriyoruz.

allah inşallah nasip eder bu arada senle yaşıtız sanırım 84 lüyüm bende allahım sana aynı acıları birdaha asla yaşatmasın

kuzunazcım rahimdeki akıntıdan bahsedeyim,AKINTI KURU ıSE,muhtemelen dogurdan degil.AKINTI YAPIŞKAN ıSE,muhtemelen dogurgan degil.AKINTI KREM KIVAMINDA ıSE,muhtemelen dogurgan ve yumurtlamaya yakın.AKINTI SU KIVAMINDA ıSE,dogurgan ve yumurtlamaya yakın.AKINTI YUMURTA KIVAMINDA ıSE,en dogurgan ve yumurtlamaya çok yakın arkadaşlar bi kenara yazın... kuzunazcım seni üzmek istemem ama sarı akıntı iltihap demektir .ben 9 aylık bir hamilelik yaşadım.ne kadarda olsa dogurdum .hamilelik akıntısı beyaz ve koyu oluyor yeri gelirdi o küçücük petlerden kullanırdım .benimkisi böyle olmuştu ayşecimde bilir

canım baş ağrım var 2 gündür halsizlik öle çok fazla yok ama ya hani grip olursunda döküntü gibi olursun kemiklerin kırılır gibi olur öle bi halsizlik yok ama başım ağrıyor 2 gündür

cnm test alsana bizleri merakta koyuyorsun bu belirtiler hamilelik ama adet olursanda canını sıkma olurmu.kuzunazcım bu sayfalar bendemi öyle geç açılıyoda dünde yoktu giremedim kk ne:teytey:

kuzunazcım rahimdeki akıntıdan bahsedeyim,AKINTI KURU İSE,muhtemelen dogurdan degil.AKINTI YAPIŞKAN İSE,muhtemelen dogurgan degil.AKINTI KREM KIVAMINDA İSE,muhtemelen dogurgan ve yumurtlamaya yakın.AKINTI SU KIVAMINDA İSE,dogurgan ve yumurtlamaya yakın.AKINTI YUMURTA KIVAMINDA İSE,en dogurgan ve yumurtlamaya çok yakın arkadaşlar bi kenara yazın... kuzunazcım seni üzmek istemem ama sarı akıntı iltihap demektir .ben 9 aylık bir hamilelik yaşadım.ne kadarda olsa dogurdum .hamilelik akıntısı beyaz ve koyu oluyor yeri gelirdi o küçücük petlerden kullanırdım .benimkisi böyle olmuştu ayşecimde bilir

canım benim bu ay akıntım yok yumurtlama günümde o yumurta akı gibi akıntım oldu zaten ben bunları biliyorum canım geçen ay oldu o sarı akıntılar ve ilaç fitil filan kullandım bu ay tertemizim anlayacağın akıntım şu an az da olsa geliyor ve beya renkte koyu geliyor iç çamaşırım siyah ya vc ye gittiğimde görüyorum bembeyaz bir akıntı koyu kıvamlı ama çok koyu değil yani çok koyu peynir kesiği gibi olsa zaten mantar olur

cnm test alsana bizleri merakta koyuyorsun bu belirtiler hamilelik ama adet olursanda canını sıkma olurmu.kuzunazcım bu sayfalar bendemi öyle geç açılıyoda dünde yoktu giremedim kk ne:teytey:

canım adet olmayı bekliyorum yani adet olma beklentisi olduğu için test almadım hele bir kaç gün geçsin bakalım

aman sende kuzum ya ayıbımı kaldı konuşmadıımız ne kaldı allah aşkına ya

cnm yani eşin o metoda alışkanlık kazanmış diyorsun
demekki öle zevk alıyor sen onun haram şeylere bakarak elle rahatlaması yerine
sen onu kendi elinle rahatlatmayı dene, tabi barıştıktan sonra :roflol:

kuzunazcım rahimdeki akıntıdan bahsedeyim,AKINTI KURU İSE,muhtemelen dogurdan degil.AKINTI YAPIŞKAN İSE,muhtemelen dogurgan degil.AKINTI KREM KIVAMINDA İSE,muhtemelen dogurgan ve yumurtlamaya yakın.AKINTI SU KIVAMINDA İSE,dogurgan ve yumurtlamaya yakın.AKINTI YUMURTA KIVAMINDA İSE,en dogurgan ve yumurtlamaya çok yakın arkadaşlar bi kenara yazın... kuzunazcım seni üzmek istemem ama sarı akıntı iltihap demektir .ben 9 aylık bir hamilelik yaşadım.ne kadarda olsa dogurdum .hamilelik akıntısı beyaz ve koyu oluyor yeri gelirdi o küçücük petlerden kullanırdım .benimkisi böyle olmuştu ayşecimde bilir

cnm bende hamileyken öle akıntı olmadı
ben çok anormal bi hamilelik geçirdim middem bir kez bile bulanmadı :roflol:

cnm yani eşin o metoda alışkanlık kazanmış diyorsun
demekki öle zevk alıyor sen onun haram şeylere bakarak elle rahatlaması yerine
sen onu kendi elinle rahatlatmayı dene, tabi barıştıktan sonra :roflol:

ya çok sapıksın sen ya valla bende sınır yoktur yaparım zaten ama o internette ki o bayanlara bakarak yapıyor zaten benide seyretmekten hoşlanıyor ama ben izin vermiyom ışığı bile kapatırım

kayracım susutun canım ay sen yazmayınca eksiklik hissediyorum kıs

X