Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

16. gnu yumurtladıgına emınsen o gunun ustune 14 gun say kesın adet tarıhın o oluyo..sarı cısmın kalma suresı 14 gun cunku her kadında aynı...

15 16. günlerde testte çift çizgiydi akıntımda gelmişti canım bugünde 31. günüm canım ama hala olmadım bakalım hayırlısı

ya kızlar benim adetim geçen ayın 11 inde oldu önümüzdeki ayın 11 inde gelicek inşallah ama benim hala bu ayın 11 inden önce başlayan göğüs ağrım geçmedi ve uçları hala ağrıyo kafam karışıyo ya niyeki normalden de az oldu adetim ondanmı acaba nerdeyse 3 4 günde bitti

15 16. günlerde testte çift çizgiydi akıntımda gelmişti canım bugünde 31. günüm canım ama hala olmadım bakalım hayırlısı

cnm senin adet günün 26 sı değilmiydi?
e tamam o zaman 2 gün geç yumurtladığına göre 2 günde geç adet olacaksın....
bugün ayın 27 si sen yarın adet olursun
tabi inşallah

16. gnu yumurtladıgına emınsen o gunun ustune 14 gun say kesın adet tarıhın o oluyo..sarı cısmın kalma suresı 14 gun cunku her kadında aynı...

kızlar okuyorum da yani yazdıklarınızı anlattıklarınıza göre yakında nüfus patlaması yaşanıcak bu topikte :) kuzunaz ,hatta ayfer, de hamile olabilir çünkü üstüne görme denen bi olayda varmış yaa.benim de geçti ama ne midem bulanıyo ne de hassaslık var sanki biraz bulansa ne olurdu benim de :))) en azından azcık umut etmek de güzel oluyoo.

cnm adetinin rengi nasıldı kahverengi çoğunlıktamıydı çünkü 3-4 gün çok az bi süre...
normalde kaç gün sürerdi ve göğüs ağrın olurmuydu?
üstüne görmüşsündür inşallah yaaa

cnm senin adet günün 26 sı değilmiydi?
e tamam o zaman 2 gün geç yumurtladığına göre 2 günde geç adet olacaksın....
bugün ayın 27 si sen yarın adet olursun
tabi inşallah

canım 26 sından 26 sına 30 gün oluyor senin hesabın yanlış bu anlamda o 14 gün olayı 28 gün de bir adet olanlar için geçerli zaten bir insan eğer 30 günde bir adet oluyorsa 16. günde yumurtlar tam 30. günündede adet olur tabi ben bu kriterlere uymuyorum yarında bekleyelim ama bu arada sivilce çıktı sol çeneme ama ucu çıkmadı şişti adet olacağımbelli aman olsunda bende ne yapacaksam yapayım hem rahatlşarımda kendimi iyi hissetmiyorum çünki başım ağrıyor ayferin dediği gibi rahatlarım belki

ne nasıl yanı ..yaw ne ustune gormesı ya alpy korkutma benı..ben yarın saclarımı boyatcam..yapmayın etmeyın eylemeyın bacılar..benı boole bılınmezlere suruklemeyın..zaten kanverengı adet oluyorum..yok yaw adet bu barız uste gormedım...

cnm gerçekten bak çok var öle üstüne görenler...
görümcemin bi aradaşı hamile kalmış ama her ay düzenli adet görüyor ama eskisine nazaran az oluyor kadında stresten die kafaya takmıyorr ve hamile olduğunun farkında değğil git gide karnı büyüyor 4.ayın sonun hamile olduğunu öğreniyorrr:)))))
Allahımmmmm
bizede ver bu mucizelerinden
kuru toprağa can veren Allahım bizlerin göbişlerinede hayırlı bebişler ver

canım kahverengi değildi sanırım ama normalden daha açık renkti normalde göğüs ağrım olurdu ama regleden hemen sonra geçerdi nerdeyse ikinciye olucam hala ağrıyo pek sanmıyorum hamile olduğumuama keşke olsam ne bileyim üstelik her ay olduğu gibi bu ayda kendiliğinden yumurtlamam oldu ne bileyim canım ya kafam aşure gibi oldu artık:bbo:

yaw bu ne muallaktır Allahım adet oluyorsun yıne acaba mııııııı suphesı devam edıyor..kızlar yaaa nolcek bu bızım halımız..

cnm benim düzenli olduğum dönemlerde hep 30 günde bir olurdum
ondan öle bi hesap yaptım sanırım fisfisfis
bide ben geçen ay şöle bi hesap yaptım
20.günümde hafif kanlı uzayan akıntım olmuştu,yumurtam çatladı die düşündüm
nitekim öyle olduğunuda gördüm çünkü çatlamam sağlıklı bir kadına göre 6 gün geç olduğu için 6 günde geccikmeli adet oldum yanlışmıyım

ayyyyyyyy valla ben bu sıtenın yavaslıgından daraldım arkadaslar..musadenızle sımdılık gıdeyım ben ..inşallah duzelırse akşama gıreyım...öpüldünüz mustakbell annelerrrrr

evet canım bu üstüne görme olayı çok oluyor.ben de duydum bikaç kişiden,zaten bu yüzden bazen adet olunca bile içimde bir umut oluyo,ağır bişey kaldırmamaya dikkat ediyorum.yani iyice psikopata bağlamış durumdayım ben yakında hamile kıyafeti giyip dolaşmaya başlıcam kafama da bir huni taksam yeridir

kayracım senin adetlerin düzenlimiydi sen pco mudun unuttum ben çünki kafamçokkarıştı
bu ay tam günündemi adet oldun yani eğer açık kırmızı pembe veya kahverengi ise
üstüne görmüş olabilirsin seni umutlandırmak istemem ama ihtimalleri düşünmemiz lazım
bebiş varsa bişiy olmasın yegenimizeee
bizim oralarda bebekleri severen gubboniiiii derler
bende ona gubboni derim inşallahhhhhhh :roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:: :roflol::roflol::roflol:
HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU

aysecim benin 21 günde geldiğide olu 35 gündede o ayki yorulmama stresime bağlı daha çok şükür ilaç kullanmadım söktürmek için bana dr pko dedi 25 eylülden beri şeker hapı kullanıyorum ne bileyim belki ilaçtandır ama duaların için çok teşekkür ederim canım benim belki kabul olur inşallah opuyorumnanaktan

kızlar aşkım gelmek üzere çıkmam lazım sizleri rabbime emanet ediyorum kendinize dikkat edin öptüm hepinizizemuszemusopuyorumnanaktan

kızlar bize 29 ekim tatil, bende 29 ekimde kan testi yaptırıp sonuça göre doktora gitcem. acayip bi kokulu akıntı geliyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…