Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar bize 29 ekim tatil, bende 29 ekimde kan testi yaptırıp sonuça göre doktora gitcem. acayip bi kokulu akıntı geliyor...

kızlar bize 29 ekim tatil, bende 29 ekimde kan testi yaptırıp sonuça göre doktora gitcem. acayip bi kokulu akıntı geliyor...

canım tam kapatıyodum senin msj ı gördüm yanılmıyıosam akşam soğan yedim demiştin ondan olabilir belki şimdilik hoşçakal rabbime emanet ol inşallah testinde pozitif çıkar byopuyorumnanaktan

canım tam kapatıyodum senin msj ı gördüm yanılmıyıosam akşam soğan yedim demiştin ondan olabilir belki şimdilik hoşçakal rabbime emanet ol inşallah testinde pozitif çıkar byopuyorumnanaktan

canım 1 kere soğan yemekle akıntı olmazki canım bu kesinlikle bir enfeksion eğer kokuluysa

canım prolaktinine baktır istersen prolaktin süt hormonudur yüksek olursa meme hassasiyeti olur

ayşecim normalde formül şu yumurtlama + 14 gün ama ben geçen ay 23. günümde yumurtladın 43. günümdede adet oldum yani yumurtlama +20 gün oldu yani o yüzden bu normal insanların kriteri ben anormalim canım hesaplar bana uymaz yani

evet kokulu canım...

canım bence adet ol ve adet bitiminin hemen arkasından bir ilaç kullan antibiyotik ornisid olabilir bu kesinlikle jinekolojik enfeksiyonlar için birde neopenotran fitil kullan ama istersen dr a git oda sana koku varmı diye sorar var dersen bu tür ilaçlar verir hatat kendisi göz ile muayene eder bence canım ama adet olmadan ilaç kullanma tabi bu arada iltihap bebişe engeldir bu arada kayracım prolaktin yüksekliği de bebeğe engel bir durum adı üstünde süt hormonu emziren anneler hamile kalamaz ya o durumu düşün inşallah yoktur tabiş de

Ben geldiiiim
Dr değerleri normal buldu
Kızlar soğan suyu işe yaramış
FSH değerim düşmüüüüüüüüş :1shok:
Gerçi gene lh yüksek
Testestron üst sınır da ama
olsuuun fsh düşmüüüüüüüüş hihoyyyt hihoyyyt

bu arada canım ayşecim dr larla halkın yaşayanların söylediği çok çelişiyor biliyormusun hamilelikte görülen her kanama yı anormal kabul ediyorlar hamilelikte normal şartlarda kanama olmazmış sadece yerleşme kanaması oda bebek rahme yerleşirken kılcal damarlara dokunmasından dolayı pembe veya kahverengi gelebilirmiş adet olamazlar diyor dr o kanamalarında tıpta bir açıklaması varmış bilemiyorum bizim işyerinde bir tekniker arkadaş var onun anneside kardeşine hamileyken 9 ay adet olmuş ama dr lar da böle diyor nasıl olacak bilmiyorum

CANIM BEN BU AYIN 26SINDA REGL OLDUM YANİ GEÇEN AYLA ARAMDA 24 GÜN GEÇMİŞ 24.GÜN REGL OLMUŞUM ŞİMDİ 14 DÜŞÜCEM 10 GÜN SONRA YUMURTLAMA DOĞRUMU:lepi: peki ateş ölçme ve ovülasyon testini bilmiyorum canımmm lütfen yardım ALLAHA EMANET OLopuyorumnanaktan

oooo maşallahh canımm benimm
çokk sevindimm,soğan kürüne ben de çok inanıyorum.
adet olduktan sonra ben de yine başlıycamm inş.
:teytey: :teytey: :teytey: tekrar tebrikler.

sumeyratcım slm özledikk kıss senii alıştık iyice sana
yoksun ama var gibisin(bilmem anlatabildim mii )
opuyorumnanaktan

Kıslar ben Çıkıyorum evde belkı gÖrÜŞÜrÜz ıyı akŞamlar

canım prolaktinine baktır istersen prolaktin süt hormonudur yüksek olursa meme hassasiyeti olur

canım evet prolaktinimede bakıldı bu ayın 7 sinde normal referans aralığı 1,9_25 benim sonuçsa 12.8 bu testten 4gün sonrada regle oldum yani 11 inde dediğin doğru ama dr ların dediğiyle gerçek hayatta olanlar tutmayabiliyo bazen amcamın kızı 9 aylıktı oğlu emziriyodu sonra oğlu 4 aylıkken hamile kalmış haberi yok süt koruyo sanmış işte rabbim verince oluyo benim normalde 7 gün falan sürer redlem ama bu ay 3 4 günde bittiği için sanırım göğüs ağrım geçmedi diye düşünüyorum canım opuyorumnanaktan

tamam şekerim aynı şeyi söylüyoruz normal insanlarda yumurtlama yani 14+14 oluyor
e bizim gibi anormallerde yumutlama geç olunca adette geç oluyo misal bende 21+14 olmuştu dolayısıyle 35.ci günde adet olmuştum bende bunu 5 gün gecikmeli diye tabir ediyorum
ayyy cnm ya inşallah tavuklar gibi yumurtlarız
hemde 14.günde oluruz hamile kalırızzzz
doğurduktan sonra herşey düzene girer sonra buraya gelir derizkii
kızlar yaaa emziriyorum tavsiye edeceğiniz bir korunma yönmtemi varmı :roflol:
hatta 14.günlerde hamile kalmamak için ilişkiye girmezsin :roflol:
İNNNŞALLAHH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…