Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

senağlamasenağlama kayracım ama sen şimdi beni daha çok ağlattın :))

canım benim rahat ol lütfen, hepimiz derdimizi paylaşıyoruz. hepimizin ayrı farklı dertleri var neden rahatsız oluyosun, ben cok yogunum haftabası diye okuyorum ancak. Ya bide tam mesaj yazıcam hoopppp bakıyorum cok geride kalmışım naniknanik rahat ol tatlım biz birbirimize destek için burdayız, Cok dua edelim duadan başka elimizden gelen pek bişey yok Allah gönlüne göre nasip etsin :))

başım gerçekten inanılmaz derecede ağrıyor çok sıkıntı yaptım siz anlatın kıslar beni unutalım

alalh hepinizden bin kere razı olsun ne diyebilirim ki başka midem bulanıyo başım ağrıyor aynı migren gibi iyice kötü oldum

senağlamasenağlama kayracım ama sen şimdi beni daha çok ağlattın :))

mafoldumben gerçektenmi sen bunlara bakınca daha çok neşelendiğini söylemiştin ya ondan neşelen diye demiştim çok özür dilerim canım yaaa:sinifsinif::çok üzgünüm:

elimizden gelen bişi olsa keşke canım
Cok çok senin için dua edelim
duadan başka elimizden gelen pek bişey yok
Allah gönlüne göre versin canım

kuzucum tamam sen üzme kendini kapatalım bu konuyu
ne zaman konuşmak istersen biz herzaman burdayız
seni dinleriz ve elimizden gelenide yapmaya çalışırız senin için
bundan emin ol kendinide üzme herşey olacağına varır
başka şeyler düşün kıslar başka şeyler konuşalım
kuzunun kafasını dağıtalım biraz ya şimdi bi hamiş haberi gelse ne güzel olur varya:CüvCüv:

mafoldumben gerçektenmi sen bunlara bakınca daha çok neşelendiğini söylemiştin ya ondan neşelen diye demiştim çok özür dilerim canım yaaa:sinifsinif::çok üzgünüm:

canım senin hiç bir suçun yok duygulandım biraz hem birde adet sendromu bende hep böyle olurum aksi gibi sıkıntılarda bu zamana denk geliyor hep

kıslar hızınıza yetısılmıyor vallla 317.sayfada bıraktım bankaya gıttım 325 olmuş oku oku bitiremedim

ArkadaŞlar sıze bır Şey danıŞmak ıstıyorum ılerı hareketlılık problemı ıÇın hangı kÜr uygulanır

kıslar ben eve gidiyorum artık yemek falan yapayım yarın sabah görüşürüz Allaha emanet olun öpyorum hepinizi opuyorumnanaktan

kıslar ben eve gidiyorum artık yemek falan yapayım yarın sabah görüşürüz Allaha emanet olun öpyorum hepinizi opuyorumnanaktan

güle güle canım ne güzel valla kendi işinde olmak istediğin zaman gidip yemeğini falan yapabiliyosun bizse mecburen mesai saatin dolmasını bekliyoruz.

Kızlar lÜtfen cevaplayın

ben bu konuda bilgim olmadığı için cevap yazmadım canım birazdan çıkıcam bende kızlar eşimin gelmesine az kaldı da bi manava gidicem ALLAHA emanet olun kendinize iyi bakın unutmayın her gün yeni bir umut hoşçakalın öptün hepinizi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…