Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kızlar ölçüdeydim anca geldimm,, oo sayfaları baya ilerletmişsiniz.....

canım hoşgeldin bugün için kusura bakmayın ben biraz sıkıntılıyım yeni gelen arkadaşlardansın sende düzgünce bir dertleşemedik nasılsın ne var ne yok

offf allahım midem bulanıyor ve başım ağrıyor hala adet olmadım karın ağrım azaldı stresten mi acaba

canım hoşgeldin bugün için kusura bakmayın ben biraz sıkıntılıyım yeni gelen arkadaşlardansın sende düzgünce bir dertleşemedik nasılsın ne var ne yok

olur mu öyle şey, herzaman yardım etmeye hazırız canım. demekki o kdar dolmuşsun ki anlattım. sakın kendini sorumlu hissetme...

iyiyim bende canım, reglim gelmedi, idrar testide yaptırdım ama çıkmadı. reglim gelsede böğürtlen kürüne başlıcam.

iyiyim bende canım, reglim gelmedi, idrar testide yaptırdım ama çıkmadı. reglim gelsede böğürtlen kürüne başlıcam.

inşalalh faydasını görürsün sorunun neydi canım bakın ilk sayfada listemiz var oraya ekleyelim adlarınızı hem bişi olunca dönüp bakıyoruz kimin neyi var ne kullanıyor diye

inşalalh faydasını görürsün sorunun neydi canım bakın ilk sayfada listemiz var oraya ekleyelim adlarınızı hem bişi olunca dönüp bakıyoruz kimin neyi var ne kullanıyor diye

canım ben sana kısaca anlatayım. bende pco var, 1. hamilelliğimde bebeğimi 20 haftalıkken erken doğum yapıp kaybettim. 2. gebeliğe klomenle kaldım ve 18. haftada gene bebeğimi erken doğumla kaybettim. bende hem pco var hem rahim ağzı gevşek. allah nasip ederse 3. ye hamile kalırsam 13. haftada dikiş atılacak.

canım ben sana kısaca anlatayım. bende pco var, 1. hamilelliğimde bebeğimi 20 haftalıkken erken doğum yapıp kaybettim. 2. gebeliğe klomenle kaldım ve 18. haftada gene bebeğimi erken doğumla kaybettim. bende hem pco var hem rahim ağzı gevşek. allah nasip ederse 3. ye hamile kalırsam 13. haftada dikiş atılacak.

canım hatırladım seni dün akşam komuşmuktuk böğürtlen kökünün faydası olacak sana merak etme iç organları sıkılaştırır bu kök birde rahmi kuvvetlendirir o kadar çok şey okudum ki kullanıpta dr kontrolüne gidenlerin dr ları rahim durumlarının çok iyi olduğunu söylüyor

bu arada arkadaşlar dün ovülasyon testimde 2 koyu çizgi çıkması sizcede tuhaf değilmi bugün yine yapayım ovülasyon testi bakalım ne çıkacak ben hamilelikte yükselir diye duydum lh ın bu yüzden ovülasyon testi pozitif çıkar diye duydum ama işte yanılma payı çok her zamanki gibi biz pko lular olarak lh ı yüksek kişileriz dimi ama ben yumurtlayana kadar ve yumurtlamadan sonra da koyu çizgi görmedim hiç çıksada açık pembe çıkıyor çizgiler

yavruceylan hoşgeldin sanırım herkes forumu okumakla meşgul kimse yazmıyor bugün hiç yoktun dimi sen yavruceylan ne var ne yok kırmızılar geldimi yoksa

canım hatırladım seni dün akşam komuşmuktuk böğürtlen kökünün faydası olacak sana merak etme iç organları sıkılaştırır bu kök birde rahmi kuvvetlendirir o kadar çok şey okudum ki kullanıpta dr kontrolüne gidenlerin dr ları rahim durumlarının çok iyi olduğunu söylüyor

inşallah canım, reglimin 1. günü başlıcam yapmaya. kaç gün yapayım canım... birde aynı zamanda incir kürünüde yapayım mı? yada soğan suyunu.

yavruceylan hoşgeldin sanırım herkes forumu okumakla meşgul kimse yazmıyor bugün hiç yoktun dimi sen yavruceylan ne var ne yok kırmızılar geldimi yoksa

Geldi güzelim geldiiiii
Oyun dışı kaldım gene:çok üzgünüm:
Neyse yeniden girerin elbet
Yeni adet tarihim kuzucun 23 Kasım
bi ara düzeltirsen iyi olur

Bu arada yazılanları okudum
Hiiiiç sıkma canını
adet olursan bunların heeepsi geçecek
Tabiii inşallah bebiş vardır da olmazsııııın di mi???zemuszemus

slmmm uzun bi aradan sona gene geldimm ben naslsınız kızlar kuzunaz ben adet oldum cnm akşamda klomen(seropheneye) başladım 12 gün ilişki söylendi bana övülasyon testi almayı düşünuyorum alsammı acaba sende kullanıyosun yukarıda yazmışsında bu ilacı içmeninn yanında neler yapabilirmm

Bu gün drlarda süründüm canım
Dr iki gün rapor verdi
Tabii acısı ders başlayınca benden çıkacak
Konulardan geri kalıyorum sonrada yetişitirmek için çabala dur
çok fenayım anlayacağın
Ben birasdan kaçarım zaten
eşim gelip kızacak yine

bana bak sakın canını sıkma hiçbirşeye
Unutma bu dünya sınav dünyası
Rabbim hepimizin yüz akıyla çıkmayı nasip etsin bu sınavlardan:Saruboceq:
O yüzden bi "La havle vela kuvvet" çek bakiiim:eek:lmaz:

Dün bende senin gibiydim
Herşey üstüsteydi ama geçecek
Rabbim sınıyor bizleri unutma
Çok öptüüüüm seni
kaydirigubbakcemile3

kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrr,
yahuu saat 12:30 dan beri hepsini anca okudumm helal size sositososito
ben dün izinliydim o nedenle bayaa birikmiş.
Kuzu anacım sen de olmamışsın hala,ben de olmadım nolcaz bööle yaa bütün belirtileri var ama yokkk
Aşılama konusunda senin için ben de araştırıcam kuzu erdem hastanesi var ümraniyede yeni açılmış tüp bebek merkezi.santralde oraya fiyat sorucam(seni bilgilendiririm)
Bu arada diğer konuları takma kafana kuzu hepsi hallolur,bunlar da geçicek emin ol.
Yavruceylan kız sen de sonunda kırmızı açtın demek neyse en azından kırmızıyı zamanında açtın bak biz bi türlü açamıyoruz.
Bu arada yeni gelen arkadaşların hepsine aramıza hoşgeldiniz diyorum ben de hihoyyyt

hayırlı akşamlar kızlar ben çıkıyorummm mesai saatleri dışında çok yazışmayın sonra sabah gelince okumak çok vakit alıyo :)))

inşallah canım, reglimin 1. günü başlıcam yapmaya. kaç gün yapayım canım... birde aynı zamanda incir kürünüde yapayım mı? yada soğan suyunu.

incirle aynı anda yapabilirsinde soğanı adetten önce yapman lazımdı 15 gün kala ben böğürtleni 40 gün diye duydum 21 gün diye duydum sen inciride böğürtlenide 21 gün yap bende işte 20 gün filan kullandım geçen ay ve bu ay ayrı ayrı bu arada çıkmak zorundayım canım evde açabilirsem açarım

alpy yavruceylan çok teşekkür ederim kıslar görüşürüz çıkmak zorundayım

cnm kuzucum şu an yoksun bende dünden beri giremedim yazılarını okudum sıkıntıların var sana bir iki önerim var dikkate alırsan çok sevinirim
cnm öncelikle bu adet olma dönemlerinde bende senin gibi eşimle sorun yaşıyorum onun beni anlamadığını,benim kadar hassas olmadığını fln düşünüyordum ağlama krizleri geçiriyordum eşimle hep aramız bozuluyordu sana diyeceğim adet günlerin yaklaştığında hayatını zindan etmekten vazgeç
birazda herşeyi oluruna bırak,olmazsada olmasın hayatta herşey bebekmi yani
maddi mevzuya gelince cnm ALLAH çok yardımcın olsun gerçekten isatnbulda yaşamak geçinmek çok zor bence aşılamayı hemen düşünme bak bitkilerle kendi kendini tedavi ediyorsun zaten
bi süre böyle devam et sonra üçer beşer kenara koyar paran tamamlanınca yaparsın aşılamayı
hem belki gerek kalmaz hamiş olursun üzülme tamamı
bide eşinin sorunlarından bahsetmişsin yavrum bak o erkekleri birazda oraya iten biziz
başımız ağrıyor canımız istemiyor hep reddediyoruz ve onlarda başka yollara başvuruyor
onların günahına giriyoruz hem dinimizcede günah
bir erkek hanımını isterde hanımı onu reddederse melekler sabaha kadar ona lanet okur
isteksizde olsan numara yap ve katlan,onu o yola itme
kucağını asla boş bırakma bugün nettekilerle rahatlayan ilerde dışardakilerle yapar
erkekleri boş bırakmayın hemende ayrılmayı düşünmeyin
siz bırakınca nolacak gidecek başkaları kapacak
yok öyle yağma vermeyin kimselere kocanızı az buz kötü huyları olsada iyi huyları daha çok
iyi huylarını görün

X