Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım sana özel mesaj yolladım ama geldimi bikmiyorum bi bakabilirmisin diğer arkadaşlardan özür dilerim bu yüzden :kedi:

babamın emeklisimi benim babam varya neyse tövbe estağfirullah adam yıllardır bir lokantada ssk sız çalışıyor ve gıkı çıkmıyor o çevreden başka yerde de çalışmak istemediği için çıkmadı ssk sı bile yok anlayacağın canım ben ailem yeri geldi 1000 lira verdim geçen 200 verdim anneme faturasını yatırdı vs vs helal olsun am aböyle nereye kadar ki sence ben anneme kurban olurum da işte biz telafi ettikçe babam yıllardır düzelmedi

kızz sende çok abarttın haa zaten haftada 2 defayla çocukmu olurr kızz :) deliikaydirigubbakcemile3

inanki ciddiyim laf olsun diye söylemedim yani

canım şimdi okudum bi an ne diyceğimi şaırdım
gerçekten zor bi durum ben eşinin yaptığınıda hiç hoş bulmadım bu arda
Allah yardımcın olsun arada bi hepimizin bişeylerden sıkıldığı bıktığı anlar oluyo
eşlerimiz her istediğinde evet diyemiyoruz bazen ama bu yollara gitmesini gerektirmiyo bence gerçekten zor bi durum inşallah bir an önce konuşup bişeyleri yoluna koyarsınız yoksa böyle hayat çok çekilmez olur. Allah anneninde yardımcısı olsun üzüldüm onun adınada:çok üzgünüm:

11 gün geçikti,test yaptım ama gelmedi canım yaa,

canım bazen gebelik testi idrarda çıkmayabiliyormuş arkadaşımın sadece kan testinde çıkmıştı kan testide yaptırabilirsin ama regle belirtileri veya hamilel,ik belirtileri varmı sende canım

anlıyorum güzelim baban nasıl olsa veriyorlar bakıyorlar diye rahat ne diyeceğimi bilemiyorum rabbim annene size sabır versin babanıda ıslah etsin yola getirsin inşallah hep islah etsin diye dua et bela okuma sakın canım benim

canım sana özel mesaj yolladım ama geldimi bikmiyorum bi bakabilirmisin diğer arkadaşlardan özür dilerim bu yüzden :kedi:

kayracım evet şimdi okudum sorun değil ya konuştuk burda herşeyi artık bisz 40 kişiyiz kırkımızda birbirimizi biliriz misali oldu artık yani evet sertleşme sorunu var ve bu beni soğuttu artık her seferinde başarısız ilişki filan beni uzaklaştırdı ve o yüzden o bilgisayarın başında kendini deniyo yada tatmin ediyor nede olsa kendisine karşı yaşayacağı bir başarısızlık sonucu mahçup olma durumu yok ama kabullenmediki hiç ben ne yapayım bu adama ya birde beni aptal yerine koyup ben uyurken yapmıyormu alalhım deli olucam ya

sizemi güveniyo acaba baban ne de olsa onlar ödiycek diyemi düşünüyo bu yüzden mi böyle sorumsuz acaba ya nasıl bişey bu sen aile reisisin ailene evine eşine bakman lazım çok üzgünüm babanı eleştirmek tabiki bana kalmamış ama iyi niyetimle konuşuyorum bu durumlarda ezilen hep kadınlar oluyo annenin durumu şimdi ne kadar kötüdür ne kadar üzlüyodur kimbilir:çok üzgünüm:

canım bu konuyla ilgili destek almak istemiyomu eşin atladıysam kusura bakma yazdınmı bilmiyorum ama bi doktor yada psikolog belki yardımda bulunabilir. İnşallah herşey tez zamanda düzelir arkadaşım:teselli:

11 gün geçikti,test yaptım ama gelmedi canım yaa,

canım bak dikkat et bende test yaptım negatif çıktı, yok bişi diye düşündüm. hastaneye gitmeye üşendim. sonra çok şiddetli sancılarım oldu ve kanama başladı. bir gittik ki doktora meğerse düşükmüş senağlama
o testlere güvenme yani canımcım ihmal etme git kan testi yaptır
inşaallah hamilesindir canımmmm :Saruboceq:

canım bazen gebelik testi idrarda çıkmayabiliyormuş arkadaşımın sadece kan testinde çıkmıştı kan testide yaptırabilirsin ama regle belirtileri veya hamilel,ik belirtileri varmı sende canım

VAR canım, göğsüm ağrıyor.. kasıklarım ağrıyor..

annem o bela okuma işini çok yaparda ben asla bende allahım sen iyilikle yola getir babamı diye dua ederim hep birde babam depremden sonra içmeye başladı çok etkisinde kalmıştı şimdide bırakamıyor annemde o anlayışı yapacak destek olacak kadın değil yani psikolojisini düzeltebilecek aslında babam akıllı bir adam eşimde az önce telefonda bunu diyor baban akıllı bir adam yani zamanın zamanında lise okumuş hemde anne akıl hastası ve baba yokken düşün okul arkadaşları öğrtmen avukat hep şu an oda işte anne baba olmayınca başında okulunu tam bitirememiş o zmanda lise okuyanlar öğretmen oluyormuş filan neyse aslında akıllı üstelikte biz 3 kardeş hiç benzemeyi biri mavi gözlü kumral biri kıvırcık saçlı estetik gibi burnu olan bende düz siyah saçlı vs ama ben babama çok benziyorum bir tek ben benide çok sever ben evlendikten sonrada iyice bozuldu çok ağlamış zaten evlendiğim gece ya neyse kayracım çok knuyu da dağıttım arkadaşlar kızacak haklılarda yani ilgin desteğin içind esaol

canım sen mutlaka araştırmışsındır bu konuyla ilgili bi kür vardır bunları denesen ben hayıt tohumunu erkeklerin bu sorununada iyi geldiğini duymuştum canım seni aptal yerine koymak değildir niyeti senin kızman eleştirmendir yada belki utanıyordur bilemiyorum hayıtı bi deneseniz canım

aymes canım kayra canım hepinize desteğiniz için çok teşekkürler ben çok yazdım arkadaşlardan özür diliyorum gerçekten bu arada aymes yardım destek filan almadı kabullenmiyorki kavga etmemek için susuyorum beni susturuyor abisiyle konuştum oda bende biliyorum diyor anlıyorum diyor üstüne gitme dedi bende konuşamam kendisinin anlaması lazım diyor

VAR canım, göğsüm ağrıyor.. kasıklarım ağrıyor..

canım bence bi kan testi yaptırsan iyi olur gibi geliyo bana adet belirtileri hamilelik belirtileri ile aynı olabiliyomuş bazen birde göğüs uçlarında koyuluk oluyomuş

kayracım güya keçiboynuzu kürü uyguluyorduk yarım kaldı aman ya bi insan kendine yardımcı olmak istemiyorsa ona kimsede yardımcı olamaz açıkçası o sorununu o aptalca ilaçlarla ve mastürbasyonla çözdüğünü sanıyor ne hali varsa görsün öyle sinir oluyorum ki bazen ben emin ol elimden geleni yapmasam böyle konuşmam

canım niye kızalım ki aşk olsun okuyorum yazdıklarını ama inan ne yazacağımı bilemedim. çok üzüldüm. inşaallah Rabbim sıkıntılarından kurtarsın canım.her evde oluyor sıkıntılar. benimde hem eşimin ailesiyle hem kendi ailemle sıkıntılarım var. bende bazen çok bunalıyorum ama işte elimizden bişi gelmiyor ki.
inşaallah canım sıkıntılarından kurtulursun, Allah gönlüne göre versin
keşke yapabileceğim bişi olsaydı

bu arada kayracım benim koınumu kapatalım çok sağol desteğin için ama samyeli arkadaşımız hamilelikten mi şüpheleniyor bunları konuşalım benim çok uzadı insanlar rahatsız olabişlir bu yüzden zan altında kaldım

anlıyorum canım seni sen şimdi bide zaten doğal olarak gerginsin regle olucammı olmıycammı derken birde bunlarla stres yapma ne olur derin bi nefes alıp sakinleş biraz rahatla biraz bebek odası hamiş kıyafetleri yollasana bizlere müsaitsen canım bana mesela bi kıyafet linki yollarmısın canım

yapabileceğin bişi olmasaına gerek mi var canım zaten yeteri kadar destek oluyor ve paylaşıyorsunuz ya içimi döktüm buda yeter canım allah razı olsun sorunsuz insan yok zaten allah yardım etsin bizlere sevdiklerimize bişi olmasın sağlıkları yerinde olsunda gerisi allah büyüktür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…