Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yavruceylan adet olacağım zaman bende ağlarım kıs hep adetim yaklaşınca ağlama krizlerine girebiliyorum bazen

canım bugünmü regl oldun olduğun tarihide yazarmısın bu arada artık liste ilk sayfada eklemeleride düzeltmeleride orda yapacağım bilginiz olsun

ben16ekimde regl oldum canim bu arada listede bayagi kabarmis ilk kim hamile cikicak merakla bekliyorum alkisalkisalkis

haklisin canim ben hikayemi burda paylasmadim benim hikayem cok daha farkli aslinda benim bir kizim var 12yasinda ben 32yasindayim esim40 ben 17yasimda evlendim 19yasimda hamile kaldim ve kizim oldu sorunlar ondan sonra basladi isterseniz anlatirim

tabikide anlatabilirsin dinleriz yani

ben16ekimde regl oldum canim bu arada listede bayagi kabarmis ilk kim hamile cikicak merakla bekliyorum alkisalkisalkis

canım birisi çıksında artık kim olursa olsun olanlar mutlu olur olmayanlara umut olur inşallah

5.bölüm
eveeet herşey iyi gidiyor derken hamileliğimin yaklaşık 4. ayında bir leke gördümmm çok korkmaya başladım çünkü evde sular kesilirse diye doldurulan 2 bidonu itmiştim,kendimi çok kötü hissediyordum ve suçluyordum eşime söylemedim gecer diye bekledim bir daha gördüm kahverengiydi bebeğim düşüyor zannettim ve söyledim oda çok panik yaptı randevu alıp doktoruma gittim baktı önemli bişey yok ağır bişeymi kaldırdın dedi bende anlattım,biraz dinlen dedi...
bu badireyide atlattıktan sonra o zamanlar bana günler çok yavaş ilerliyormuş gibi geliyordu bebeğime bir an önce kavuşmak istiyordum zeka testi dediler ben istemiyorum dedim,bişey çıkarsada benim canım kanım çıkmazsada asla onu aldırmam dedim çekilecek çilem varsa kaderimde çekerim dedim...
sonra ayrıntılı ultrasona girmem söylendi bebeğin organlarının gelişimi içinmiş buna peki dedim çünkü bir sorun varsa tedavi edilebilirdi
doktorumn beni aynı hastanede ayrıntılı usg si olan doktoruma gönderdi gitmz olaydım

eeeeeeeee

benim hikayem yukarida sorun olarak yazmisim rabbimin gücüne gitmesin benim yavrum var cok sükür ama bende tam 10sene boyunca hamile kalamadim okadar cok doktora gittimki almanyada sartlar dahada fazla olmasina ragmen olmayinca olmuyor kizim2007nisanda 10yasina girdi bende mayista hamile oldugumu ögrendim tabi sevincimi anlarsiniz ne yere sigiyordum ne göge ama fazla sürmedi bebegim11haftalikken kontrole gitttigimde ögrendimki bebegim yasamiyor hemde 3hafta önce ölmüs doktorum acilen hastaneye yolladi kürtaja o ani hic unutamiyorum sanki ailemden cok yakinimi kaybetmis gibi oldum

gittiğim doktor genç ve tecrübesizdi,çokta kibirli duruyordu bazı sorular sordu akraba evlilği varmı dedi var dedim yakınlığınız nedir dedi teyze çocuğu dedimm neeeee dedi nasıl yaparsın bunu dedi dondum kaldım
ya çocuğun özürlüyse dedi zeka teztide yapmamışsın dedi bende buraya çocuğum özürlümü değilmi diye gelmedik dedim bebğin iç organları incelenecek denildi bize dedim olsunn dedi kesin bebeğin özürlüdür dedi beynimden vurulmuşa döndüm
başka zaman olsa onu orda masasına gömecek olan ben donup kalmıştım
içim titredi,usg ile baktı bebeğin hareketsiz dedi
git çikolata ye takrar gel dedi öle korkmuştumki acaba karnımda öldümü diye halbuki bebekler anne karnında uyurlarmış sonra yine gittim az hareketli bebeğin dedi ama baklaım dedi hem korkuyor hemde merakla bakıyordum burası bebeğin yüzü dedi ilk defa bebeğimiz yüzünü bu kadar net görmüştüm baş parmağını ağzına sokmuş emiyordu
doktor burun kemiği küçük,sanki ensesiide kalın gibi geldi bana demesinmi
baak dedi akraba evliliğinden olabilir dedi
hayatımda bu kadar ön yargılı birini görmemiştim şok oldum

eminim çok zordur ama görüyorsunuzki beterin beteri varmış allahın bi bildiği var elbet inşallah ikinci evladınada kavuşursun tez zamanda

İYİ AKŞAMLAR KIZLAR NASILSINIZ BAKAYIM HERŞEY YOLUNDADIR İNŞALLAH ayşecim yazdığın bölümleri okudum inşallah tekrar yaşarsın sevinçli günleri sağlık lı bebek olur sende annelik duygusunu tekrar yaşarsın cnm herkese yaşatsın rabbim annelik duygusunu inşallah :dance:

şimdi öküz diyeceğim bu dr a arkadaşlar kusura bakmayın bu arada benim bir eltimle kaynım teyze çocukları diğer eltimle kaynımda dayı hala çocukları ama mesela bunlarda amca çocukları evlenmezler hani çocuk olayından dolayı teyze çocuğunda pek bişi olmaz diye biliyorum ama bunuda bizimkiler sölerdi yani eltilerim filan ve çocukları maşallah senden benden daha iyi benden büyük gösteriyor hepsi ayakkabı numaraları benden büyük boyları benden uzun :roflol::roflol::roflol:

kelimeler boğazıma dizildi,hiç birşey söyleyemeden eve gittik yolda birden bire ağlama krizine girdim zor sakinleştim sonradan aklım başıma geldi
zeka testi yapmadan ense kalınlığı ölçmeden bebek özürlü diye bişey yokturkiii,2 dkk bile yatmadım usg de,nasık karar verdin hemen kalın diye,bu kadar kolaymıydı hemen medical park hastanesinde bir profösöre gittim tam yarım saat inceledi bebeğimi sağlıklı hiç bişeyi yok dedi,o kadın doktoru unutamıyordum hemileliğimi bana ağlayarak geçirten kadına hakkımı helal etmiyorum
sen kim oluyorsunki benim hayatımı eleştiriyorsun,ALLAHTAN kormayan ön yargılı kibirli insan aldığın o diploma ne işe yarar ki

herkese iyi akşamlar arkadaşlar , yarın görüşmek üzere, sizleri tanıdığıma çok sevindim ..kendinize çok iyi bakın :)

hoşbulduk kuzunazcım nasılsın cnm
pek gelemiyorum buraya eşim oyun oynuyo akşamları bazen takip ediyorum işte herşey yolundadır inşallah

sana hoşgeldin yazdım ama canım sende aynı anda mesaj yazıyordun heralde neyse hoşgeldin tekrar gördüğün gibi toik bayya kalabalık bu arada listeyi ilk sayfaya aldım ve hep orda kalacak düzeltmeleri ve eklemeleri ordan yapacağım bilgin olsun

canlarım benim kayınvalideler var şimdi çıkmam lazım eltim bitişikte oturuyo ordalardı geldiler iyi geceler canlarım keşke çıkmak zorunda olmasaydım rabbime emanet ediyorum sizleri aysecim yarın devamını okuycam by opuyorumnanaktan

cnm benim öküz demek az kalır onun yanında
anne tarafı sakıncalı değil birde akraba evliliğinin sakıncalı yönü şudur:
anne tarafında yakın akrabada genetik hastalığı olan özürlü sakat doğanlar varsa evlenmek sakıncalıdır bizde öle birşey yokkki
ayrıca rabbim bana o imtihanı yaşatacak oldumu,yedi yabancıylada evlensem olur

hoşbulduk kuzunazcım nasılsın cnm
pek gelemiyorum buraya eşim oyun oynuyo akşamları bazen takip ediyorum işte herşey yolundadır inşallah

valla eşim bilgisayarı eline bile alamaz ben varken :roflol: ama bi alırsada oda sabaha kadar oynar bugün eltimle beni dışarı çıkardı sonra beni eve bırakacaklardı eltim bize gel diye ısrar eti ben yok dedim eşim diyorki tabi kadınlar kulubü var onun gelmez diyor :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…