Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet o kadar işte aynen öyle evet dediğin gibi olunca riskli olabilir ama işte o imtihan sana yazılıysa yapacak bişi yok zaten ama rabbim kimseyi böyle şeyerle sınamasın yani hani özürlü aldır filan gerçekten allah göstermesin buda inanılmaz bir kararsızlık çok zor gerçekten çok zor allahım kimseyi böyle şeylerle sınamasın

evet arkadaşım alınca sabaha kadar oynuyolar bu erkekler hep böyle .onada kıyamıyorum gündüzleri çalışıyo akşamlarıda oynasın napıyım cnm ben hep evdeyim ama işim hiç bitmiyoki gireyim buraya geç kalkıyoz ben kayın validemle oturuyom görümcem var bekar onla saatlerce sohbet etmekten bıkmıyoz kefiçiyiz biraz

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
Kuzunaz, ayse.20+, ayse_73, eftalya_35, kayra_esk, prlanta, zeyn77

ayşecim bak sana adaş gelmiş topiğimize

o günleri cok zor atlattim aradan bir sene gecince mikroenjeksiyon yaptirdik oda olmadi ondan biray sonra kendiliginden hamile kaldim tabi gene göklerdeyim herkese haber verdim nerden bilirdimki bu bebegimde beni terkedicek oda 8haftalikti kontrole gittigimde kalbinin durdugunu ögrendim gene kürtaja 31ekimde kürtaj oldum senesi olucak daha birsey yok rabbim kizima hayirli saglikli uzun ömür versin ama tek cocukta cok zor oluyor inanin cocuk acisindan kardes diye diye bizi mahvediyor

gerçekten çok zor ama ben asla kararsızlık içine girmedim sadece üzüldüm çünkü gerçekten test yapılmış olsa idi ense kalınlığı ölçülmüş olsa idi ve özürlü çıksaydıki yinede evladımı aldırmazdım normal şartlarda ağlamak yerine o karının ağzına lafı tıkıp sen kim oluyosunda benim hayatımı eleştiriyorsun evlenirken sanamı soracaktım,çocuk yaparken sanamı soracaktım
sen kocanın koynuma girerken banamı soruyosun :roflol: :roflol: :roflol: derdim
ama o an şoka girdim bide hamileyken insan çok duygusal oluyor
RABBİM kimseyi imanından inancından etmmesin...

kuzunazcım adet oldunmu sen ya benimde 15 gün bugün kürleri içiyoz bakalım bu ay ne olcak ama dün akıntım değişti ıslak gibi iki gündür tabi bu günleri boş geçirmiyoz eşime kafamıza göre bacun yaptık tadı çok güzel oldu işe çok yarıyo kızlar

benim amcamın kızı var onunda bir kzı oldu 13 yaşında onun arkasından 3 tane karnında öldü aynı senin gibi
ben ona diyorumki en azında hiç yok değil bir tane avuntun var diyorum
öle deme ayse bu daha zor kardeş kardeş diye başımızı yiyor diyo

maşallah iyiki anlaşıyorsunuz bende 1,5 yıl oturdum ama hiç anlaşamadım ki öğlene kadar yatıcam nerde ki yatıyordum ama işte laf laf laf kavga kavga bitmiyordu bir türlü ilk 6 ay kaynım eltim kayınvalidem (dul) eşim eltimin çocukları bir oturduk kaynımın bilgisayarı vardı biraz otursam ne oturuyon uşak gibi onun başına derdi nerde valla önce eltim eskişehire taşındı 1 sene sonra ben ayrıldım şimdi tek yaşıyor kayınvalidem ama kendi istedi böyle olmasını dünya onun etrafında dönüyordu resmen ama herşeyin bir sonu vardır şimdi rabbime çookkk şğkğrler olsun hiç bir şeyim eksik değil bir yavrum eksik onuda rabbim verir inşallah kısa zamanda oda rabbimin takdirine kalmış artık elimden geleni yaparım gerisi rabbime kalmış

aysecim gercekten doktor secimi cok önemli allah iyilerle karsilastirsin buarada benim erkek kardesimde öz amcamin kiziyla evli birtane yegenim var gayet saglikli hicbir problemide yokpesin hükümlü olmamak lazim senin hikayeninde gerisini merak ediyorum

saolasın çooook içten amin diyorum ve Allah sanada versin diyorum
yaaa bende bugün olacaktım olmadım pek bi belirtide yok
acaba yumoşum çatlamadımı,yinemi ilaç içecem

evet ayşecim bakma biz şimdi diyoruz olsunda bir tane olsun ama onlar büyüyünce bir tane daha olsun istiyoruz hem çocuklarda yazık tek büyüyorlar

o kadın benim doktorum değildi doktorum ayrıntılı usg için göndermişti
kendi doktorum çok inançlı bir kadındı zeka testi yaptırmayacağım deyince hiiç niye diye sormadı,
benim etrafımdada çok var teyze,amca hala çocukları evlenen 3 er, 4 er çocukları var hepside çok sağlıkla maşallah
hikayemi yavaş yavaş anlatıyorumki heyecanlı olsun aynı dizi gibi
ezel halt etmiş benim yanımda :roflol:

kıslar benim yine uykum geldi he valla dün geceki gibi ay dün gece biraz topikte kalayım dedim de dayanamadım valla

evet ayşecim bakma biz şimdi diyoruz olsunda bir tane olsun ama onlar büyüyünce bir tane daha olsun istiyoruz hem çocuklarda yazık tek büyüyorlar

aynen cnm doğru sölüyosun
ben bile anneme diyom anne doğurda seveyim bi tane
biz zaten 4 kardeşiz :roflol:

kıslar benim yine uykum geldi he valla dün geceki gibi ay dün gece biraz topikte kalayım dedim de dayanamadım valla

kuzuuuuu ben seni umutlandırmak istemem ama sürekli uyuma isteği hamilelik belirtisi
bendede öle olmuştu
belkide iş yerinde yorulmuş olabilirsin

allaha şükür cnm bizim hiç öyle bişeyimiz olmadı herkes bir değil beni kendi kızın dan hiç ayırmaz ki anne kız gibiyiz zaten yaşlılar ben çok severim ikisinide çok iyiler ayrılmayı hiç dünmedik ben bide asker yolu bekledim eşimle geceleri telefonda konuşurduk bana kıyamazdı uyusun gece uyumadı derdi ve ben hep öyleye kadar yatardım .şimdide öyle 3 sene bitiyo 4 gircez kasımda allah razı olsun çocuk konusunda hiç niye olmuyo felan demedi allah büyük nezaman verirse ozan der hep annem gibi hiç ayırt etmedim şimdiye kadar kendi annem den allah herkese böyle insanlarla karşılaştırsın

eşim gelsede bir tane sigara içsem bu aralarda iyice alıştım bu sigara olayına bizim evde annem babam 2 ablam da sigara içerlerdi ama ben alışmadım gerçi hergün eşimin bir sigarasının yarıını alıp içerim de ama bu aralar hep sabahları içiyorum işe gitmeden önce iyice alıştım şimdide canım çekiyor valla gerçi büyük konuşmayayımda hiç paket taşıyacak kadar alışmam ki zaten bütün bir sigarayı iççemem ama eşimin elinden yarısını alıp içmekte çok zevkli ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…