Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

size ınanamıorum ya yoksunuz
destegınıze ıhtıyacm varken 2 3 gune kadar yumolsarım toplanıor
hafta ıcıde transfr
neyse olurda gırersenız duanızı eksık etmeyınnnnnn

sizi cok ozledımmmmmmm

canım ben girdiğim saatlerde sen yoksun
ama dualarımdası inan yumoşların ne zaman toplanacağı yarın belli olacakmış
konuşmuyoz ama haberim var snn msjları takip ediyorum
kızmaaaaa
topikte kimse kalmadı şeker

((( sagol tatlım
gırende bırsey yazmıor
eskı gunledekı gıbı sohbet edemıoruz artık
bubus tıryak tarfıl hılal hıcbırınız yoksunuz

size ınanamıorum ya yoksunuz
destegınıze ıhtıyacm varken 2 3 gune kadar yumolsarım toplanıor
hafta ıcıde transfr
neyse olurda gırersenız duanızı eksık etmeyınnnnnn

sizi cok ozledımmmmmmm

ayyyy canım benim ben sürekli buralardayım ama kimse yok
dualarım seninle rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşşşş yumoşların inşşşşş birer bebişe dönücek ve rabbim senide bir anne yapacak inşşşş

vay benim esra bacım dualarım hep seninle inan
bende girince kimse olmuyo oyüzden yazmıorum
beni yazarken iki kere hilal yazmışsın heralde iki kişi olcam yakında inşlallah:))

senin yumoşlarınında biri bebk olur inşallahhhhhhhhhhh

cuma gunu yumoslarım toplanıor
yenı yıla vede mubarek gunde rabbıme bebeklerımı emanet ederek gırıorum
transferde pazartesı veya carsamba

esra inşallah yeni yılda bebeklerine kavuşurşun canım.duaların makbul olsun rabbim senin ve hepimizn kucağını boş bırakmasınnn.her güzel haber bizede moral oluyor.inşallah seninde güzel haberlerini buradan alacağız tez vakitte.

esracım ne kadar güzel az kalmış bebeğine kavuşmana rabbimin izniyle inşallahh okuyunca heyecanlandımmmm rabbim yüzünü güldürsün inşallahhh

yarın sabah bebklwerımı rabbıme emanet edıorum mubarek cumanın suyu hurmetıne emanetımı saglıklan vede hayırlısıylan bana bgslasın ınşşş
duanıza ıhtıyacım var hosacaklınnnnnn

yarın sabah bebklwerımı rabbıme emanet edıorum mubarek cumanın suyu hurmetıne emanetımı saglıklan vede hayırlısıylan bana bgslasın ınşşş

dualarımız seninle tatlım önümüzdeki hafta bugün meleğin göbişinde olcak inşallah rabbimin izniylee

canım benim dualarım seninle inşşşş birer bebiş olurlar ve anneciğinin göbüşüne gelirler inşşş bütün kalbimle dua edicem

bu arada teyzeleri biz 3 kilo olmuşuz maşallah böyle giderse 3.5 4e yakın doğum yapıcam hayırlısıyla

maşallah canım tombik bi bebişimiz olcak desene darısı bizim başımıza doğum ne zaman

amin canım rabbim biran önce sizlerede nasip etsin bu güzel duyguyu yaşamayı 2 3 haftam var ama doktorum erken doğum olabilir dedi bakalım her an tetikteyiz anlayacağın 1 2 hafta daha dursa çok iyi olur hayırlısı bakalım inşş aceleci davranmaz

amiiiin canım hayırlı zamanda sağlıkla gelsin inşallah kızımız
öptüm kocaman

bacılar hepinizin yeni yılı kutlu olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.......

benim dün adet günümdü ama test yaptım negatif
açıkcası hiçde ümitlenmiyorum
çıkmadımı acaba diye
bu ay doktora gidince hitereskopi isticem bakalım hayırlısı

esraaaaammmmmmmmmmmm inşallah göbişinde şuan hissedemediğin bi bebek vardır
her gece yattığımda dua ediyorum inan

hepinizi çok seviyorummmmmmmm

esracım nasıl geçti yumurta toplama haber ver kaçı dölelndi transfer ne zaman aklım sende

SELAM ARKADAŞLAR BEN BURALARDA YENİYİM SANIRIM TOPİK DİYE KONUYA DİYOSUNZ EĞER DOĞRU ANLADIYSAM ÇOK SEVDİM BEN BU TOPİĞİ BENDE BU AY AŞILAMA YAPTIRACAĞIM İNŞALLAH ŞU AN İĞNE KULLANIYORUM 2.AŞILAMAM OLACAK DUALARINIZI BEKLİYORUM BENİM DUALARIM SİZLERLE VE TÜM UMUTLA BEKLEYENLERLE ALLAH cc dualarımıza icabet buyurur inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…