Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

3yıllık evliyim 2 yıldır korunmuyorum daha öncede hapla korunmuştum. Hipotiroidi ve insülin direnci hastasıyım ancak iki hastalığımda kontrol altında yani şu anda gebeliğe engel değilmiş endokrin doktorum insülin direncinden dolayo pko olmamdan şüpheleniyordu ancak ben vajinal ultrason fobim yüzünden hiç jinekoloğa gidemedim eşimle bebek sevdamız iyice artınca başka çarem kalmamıştı çocuk istiyorsam katlanıp sorunun nerde olduğunu öğrenmeliydim 3 aralıkta gittim süper bi doktor sayesinde bunu başardık ve pko olmadığımı söledi hatta şuan çatlamış bir yumurta görünüyor çalışın dedi ancak 18 aralıkta adet oldum ancak umudumu yitirmedim nede olsa 2 yıldır ilk defa nedenini öğrencektim belki sorun hormondur bi ilaç verir hamile kalabilirim dedim adetin 3.günü hormon tahlillerim yapıldı sorun yok 7 ocaktada progesteron bakılcak buarada eşiminde sorunu yok.Şunuda sölemeliyim doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra hayatım boyunca 28 günde bir olan adet düzenim tamamen bozuldu 34 gün civarlarında geliyor ve bu sayı her ay değişiyor ama pko yok.Yumurta oluşuyor ve çatlıyor bakalım progesteron damı sorun. SİZE SEBEP OLARAK HİPOTİROİDİYİMİ GÖSTERİYORLAR

slm cnm ALLAH inşallah tez zamanda bebeklerimize kavuşturur.
hipotiroid için şuan tedavi görmüyorumen son kontrole gittiğimde 4 ay önce falan olması gereken değerden 2 değer fazlaydı ama 3 aydır ilaç kullanmıyorum ne durumda bilmiyorum adetimin 3.günü hormon testi yapılacak ya onda çıkacak bakalım inşallah yüksek değerde olmaz ama daha önce tedavi olduğum hastane hamileliğe engel olmadığını söylemişti kullandığım ilacı da hamileykende kullanabilirmişim bende pko var geçen hafta tedavi olmaya başladığımda doktorum söyledi bakalım smear testini ni alayım hormon testi yapılsın rahim filmim çekilsin ondan sonra nasıl bir tedavi süreci olacak dualarınızı eksik etmeyin benden

slm cnm ALLAH inşallah tez zamanda bebeklerimize kavuşturur.
hipotiroid için şuan tedavi görmüyorumen son kontrole gittiğimde 4 ay önce falan olması gereken değerden 2 değer fazlaydı ama 3 aydır ilaç kullanmıyorum ne durumda bilmiyorum adetimin 3.günü hormon testi yapılacak ya onda çıkacak bakalım inşallah yüksek değerde olmaz ama daha önce tedavi olduğum hastane hamileliğe engel olmadığını söylemişti kullandığım ilacı da hamileykende kullanabilirmişim bende pko var geçen hafta tedavi olmaya başladığımda doktorum söyledi bakalım smear testini ni alayım hormon testi yapılsın rahim filmim çekilsin ondan sonra nasıl bir tedavi süreci olacak dualarınızı eksik etmeyin benden

Gebe kalmadan önce ilacı iki katına çıkarıp gebe kaldıktan sonrada artırarak devam etmemiz gerektiğini söledi doktorum bütün kadınlık hormonların normal çıksa bile hipotiroidi kontrol altında olmadan olmaz dedi çok üzüldüm.Pko için ilaç vermedilermi ? Dua edicem hepimize inşallahRest sonuçlarını merakla bekliyorum inşallah hiç sorun çıkmaz.

Gebe kalmadan önce ilacı iki katına çıkarıp gebe kaldıktan sonrada artırarak devam etmemiz gerektiğini söledi doktorum bütün kadınlık hormonların normal çıksa bile hipotiroidi kontrol altında olmadan olmaz dedi çok üzüldüm.Pko için ilaç vermedilermi ? Dua edicem hepimize inşallahRest sonuçlarını merakla bekliyorum inşallah hiç sorun çıkmaz.

sağol cnm benim ben 50 mg lık kullanıyordum dvmlı da 50 oldu hep hiç dozunu arttırmadı ama şişli etfalde tedavi görüyordum endokrinoloji bölümünde doktora özellikle sordum hamileliğe engelmi diye kesinlikle değil dedi.ne bilim bende anlamadım bakalım hormon testinde değerler kaç çıkacak çok rmk ediyorum
birde derler ki günde sabah aç karnına 1 çay kaşığı taze demet otu yenirse 3 ay sonra tiroid hormonlarını dengeliyormuş nette araştırdım kullanan çok var ve de memnunlar bende denicem yarın marketten alıcam dereotunu tüm gelişmeleri yazacağım burdan
öncelikle adet olmayı 4 gözle bekliyorum geçen ayda olmadım hala olmadım offfff yaaaa:KK59::KK59::KK59::KK59:

slm nasılsınız epeydir giremiyorum kusura bakmayın:KK17: utanıyorum valla benım ufaklk dogdugundan beri dükkana gidemiyorum evdede pc yo halıylede giremiyorum nete.napıyorsunuz nasıl gidiyor ayse dogum yapmışsın masallah pek tatlı kzıın allah nazarlardan korusun alpy bile dogum yapmış başka neler var neler yok özledim ya burayı .annem almina ya bakarken gireyim bi dedim hazır fırsat bulmusken

sağol cnm benim ben 50 mg lık kullanıyordum dvmlı da 50 oldu hep hiç dozunu arttırmadı ama şişli etfalde tedavi görüyordum endokrinoloji bölümünde doktora özellikle sordum hamileliğe engelmi diye kesinlikle değil dedi.ne bilim bende anlamadım bakalım hormon testinde değerler kaç çıkacak çok rmk ediyorum
birde derler ki günde sabah aç karnına 1 çay kaşığı taze demet otu yenirse 3 ay sonra tiroid hormonlarını dengeliyormuş nette araştırdım kullanan çok var ve de memnunlar bende denicem yarın marketten alıcam dereotunu tüm gelişmeleri yazacağım burdan
öncelikle adet olmayı 4 gözle bekliyorum geçen ayda olmadım hala olmadım offfff yaaaa:KK59::KK59::KK59::KK59:

Bende hep şişli etfale gidiyordum ama bilirsin 5dk bile vakit ayırmıyorlar ilgilenmiyorlar bende şimdi özele gidiyorum ve doktorum artırdı 100 kullanıyorum insülin direnci tespit etti iyiki oraya gitmeye devam etmemişim diyorum hastalığım dahada ilerliycekti 2 dk ilgilenmekle göremediler tabiki .Adette olamıyorum diyorsun bence artırılmalı.Dereotuna bende başladım ama donmuş değilde taze yemek gerektiği için devam edemedim keşke yapabilseydimİnşallah değerlerin çooook iyi çıkar.

kızlarrrrr nasılsınız yeni gelen arkadaşlar olmuş hoşgelmişler topiğin sayffaları ilerlemiyodu çok sevindim görünce hepinize sevgiler:KK71:

Bende hep şişli etfale gidiyordum ama bilirsin 5dk bile vakit ayırmıyorlar ilgilenmiyorlar bende şimdi özele gidiyorum ve doktorum artırdı 100 kullanıyorum insülin direnci tespit etti iyiki oraya gitmeye devam etmemişim diyorum hastalığım dahada ilerliycekti 2 dk ilgilenmekle göremediler tabiki .Adette olamıyorum diyorsun bence artırılmalı.Dereotuna bende başladım ama donmuş değilde taze yemek gerektiği için devam edemedim keşke yapabilseydimİnşallah değerlerin çooook iyi çıkar.

evet hiç ilgilenmiyorlar bakalım bu hormon testinde ne çıkcak sonuç onu bekliyorum ama hala adet olamadım ya
ben bugün en iyisi adet söktürü alıcam başka çarem kalmadı

sen nasılsın asılllllllllllllll
bebek gelmedımı henuzzzz
banada az kaldı tatlım :)

iyiyim çok şükür bitanem yok kız gelmedi gelmeye niyeti yok heralde yeri rahat ohhhh
tepinip duruyo hayırlısı bakalım biran önce gelse artık senin ne zaman test günün canım hayırlısıyla haber vereceksin inşşşş

mrb ben 4,5 yıllık evliyim ve hala bebeğim yok.rahim filmide çekildi normal çıktı.süt hormonlrıda normal çıktı.doktora gittim neden olmadığını söylemiyo he şey normal çıkmasına rağmen.eşim 2008 de tahlil oldu sperm hareketliliği azmış damar genişlemesinden ameliyat oldu bi daha da tahlil olmadı.ona sperm hareketliliği için banada yumurtlama ve yumurta çatlaması için bi kür önerirmisin canım bu na çok ihtiyacım var lütfeeeeeeeeeeen acele cevap verirmisin şimdiden sağol:KK3::KK3:

gullu23
mrb ben 4,5 yıllık evliyim ve hala bebeğim yok.rahim filmide çekildi normal çıktı.süt hormonlrıda normal çıktı.doktora gittim neden olmadığını söylemiyo he şey normal çıkmasına rağmen.eşim 2008 de tahlil oldu sperm hareketliliği azmış damar genişlemesinden ameliyat oldu bi daha da tahlil olmadı.ona sperm hareketliliği için banada yumurtlama ve yumurta çatlaması için bi kür önerirmisin canım bu na çok ihtiyacım var lütfeeeeeeeeeeen acele cevap verirmisin şimdiden sağol

gunaydın herkese
aslında ne kadar gunum aydın orasını bılemem
cok psıkolojım bozuk cok agırım cok uzgunum cok beynım ve yuregım yorgun
cok umutlan baslamıstım bu yola
olacak dıordum benımlen olmasını cok ıstıyrdum
cok bırsey deıldıkı benım ıstedıgım sadece hayırlı bır evlattı
sadece bır nefesti
cok zor bır surec gecrdım ama sonucum ^^negatıf^^
cok mutlu haberlerlen donmek ısterdım olmadı olmadı olmadıı
aglamaktan baska bırsey gelmıor elımden
ınancımı vcdanımı merhametımı kaybetmekten ve hıc anne olamamaktan korkuyorum
yasayan bılır bunu bılıorum ve sıze o yuzden yazıorum
neye yanayım bılmıorum
umutlan bekleyıpte gelmeyen bebegımemı
yoksa bır daha yaptırma sansımın cok dusuk olmasınamı
yoksa gunlerdır sadece bombos bırseyı sevdıgımemı
kafamı toparlamam ıcın zamana ıhtıycaım vede sızın dualrınıza ıhtıyacm var
bana cok dua ettınız cok yardımcı oldunuz bu yuzden herkese
COK TSK EDERIMMMMM...kib

gunaydın herkese
sadece bır nefesti
neye yanayım bılmıorum
COK TSK EDERIMMMMM...kib

canım ne söyleyeceğimi bilemiyorum çok zorr rabbim yardımcın olsun bende çok umutluydum olucak diyodum ama nasip sen elinden geleni yaptın kendini çok yıpratma lütfeennn ........

dondurulmaşların varmı canım

gunaydın herkese
sadece bır nefesti
neye yanayım bılmıorum
COK TSK EDERIMMMMM...kib

kafanı fazla takma dicem ama olmayacağını gayet iyi biliyorum ama şundan eminim herşeyde bi hayır var eğer olupta hayırsız veya eksik olsaydı daha fazla üzülecektin veya 9 ay karnında taşıyıp eline alamasaydın yıkılacaktın o yüzden allahın sevgili kulusun sana bunları yaşatmıyor değilmi tatlım

gunaydın herkese
sadece bır nefesti
neye yanayım bılmıorum
COK TSK EDERIMMMMM...kib

canım benim çoook üzüldüm yaaaa ama herşeyin hayırlısı canım demekki böylesi hayırlıymış senin için rabbim bi kapıyı kapatırsa diğerini açar umudunu hiç kaybetme olurmu rabbim elbet senide senin gibi anne omak isteyenleride birgün anne yapacak hiç merak etme dualarım hep sizlerle

kızlar 1 haftam var haftaya cuma yada cumartesi doğuma gidiyorum dualarınızı eksik etmeyin hepiniz için dua edicem canlarım

kızlar 1 haftam var haftaya cuma yada cumartesi doğuma gidiyorum dualarınızı eksik etmeyin hepiniz için dua edicem canlarım

canım demek mutlu sona 1 hafta kaldı rabbim bi avazda kurtarsın kolay doğum nasip etsin inşallah bizlerede adımızla dua etmeyi unutma canım

canım demek mutlu sona 1 hafta kaldı rabbim bi avazda kurtarsın kolay doğum nasip etsin inşallah bizlerede adımızla dua etmeyi unutma canım

umunurmuyum hiç canım yaaa hamileliğim boyunca sizler için dua edicem ve o andada edicem sizlere karşı son görevimi yapıcam rabbim hepinizin kucaklarını birer birer doldursun inşşşş

X