Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bacım ben hiç bilimiyorum ama iyidir inşallah
sana başarılar dilerim inşallah 1 hafta sonra güzzzel haberlerini verirsin kuşum

edanurlu canım hoşgeldin
inşallah aşılman tutar canım
duaların için çoookkkkkk teşekkürler :emir_bebek:

2. kalıteymıs bugun aradılar
kotumu bu
cok canım sıkkın
yarın 11 de tarnsferım var :KK43:

iyi tatlım çok sevindim niye kötü olsun ki galiba 3. gün transferi olacak seninki rabbim sağlıcakla göndersin meleğini inşşş transferden sonra 3 gün hiç kalkmadan yat sadece tuvalet ihtiyacı için kalk eşine söyle ananas alsın günde 2 3 dilim mutlaka ye ve bide %/100 nar suyu iç ben bunları yaptım canım rabbim yardımcın olsun gene sormak istediğin bişey olursa sor tatlım dualarım seninle

edanurlu canım hoşgeldin
inşallah aşılman tutar canım
duaların için çoookkkkkk teşekkürler :emir_bebek:

hoşbulduk canım bende teşekkür ederim dualarım hepinizle bende yarın yasin i şerif okumaya başlayacağım inşallah arkasından hepinize (isim isim aklıma gelmese bile)ki rabbim bilir dua edicem inşallah ümidimizi kaybetmek yasaaaaaaaaaaak:KK49::KK49::KK20:

iyi tatlım çok sevindim niye kötü olsun ki galiba 3. gün transferi olacak seninki rabbim sağlıcakla göndersin meleğini inşşş transferden sonra 3 gün hiç kalkmadan yat sadece tuvalet ihtiyacı için kalk eşine söyle ananas alsın günde 2 3 dilim mutlaka ye ve bide %/100 nar suyu iç ben bunları yaptım canım rabbim yardımcın olsun gene sormak istediğin bişey olursa sor tatlım dualarım seninle

3. gun tarnserı olacak
yarın sabah...
nar suyu dusuk yapıormus
bugun ananas aldık
2 yada 3gun yatmayı dusunuyorum
dıger gunler gunluk hayatıma doneegım
ben gıremem artık
hakkınızı helal edın
ınşş gusel haberlerlen donerım yanınızaaaaa
duanızı eksık etmeyın
rabbıme emanet olun ınşşşşşşş

3. gun tarnserı olacak
yarın sabah...
nar suyu dusuk yapıormus
bugun ananas aldık
ben gıremem artık
hakkınızı helal edın
duanızı eksık etmeyın

canım benim ne güzel yarın bebşin göbeğinde olcak inşallah rabbimin izniyle dua edicem sana tatlım 11de inşallah bi aksilik çıkmazsa yasin okurum saat 11de senin için

3. gun tarnserı olacak
yarın sabah...
nar suyu dusuk yapıormus
bugun ananas aldık
ben gıremem artık
hakkınızı helal edın
duanızı eksık etmeyın

hadi hayırlı olsun canm
kalkma yat nar suyu düşük yaptırıyor içme bencde dr söylemişti tv. de
dualarımız seninle canmm

bu arada teyzeleri biz 3 kilo olmuşuz :nazar::nazar:maşallah böyle giderse 3.5 4e yakın doğum yapıcam hayırlısıyla

oooo maşallah tatlım benimmm inşallah sağlıklı sıhatli doğurursun cnm benim kızım 37 haftalık doğdu dikkat et heran doğurabilirsin :)))
hamiş haberi falan yokmu esrayı biliyorum trransfer oldu bekliyo sahalara dönecek inşallah :)

oooo maşallah tatlım benimmm inşallah sağlıklı sıhatli doğurursun cnm benim kızım 37 haftalık doğdu dikkat et heran doğurabilirsin :)))
hamiş haberi falan yokmu esrayı biliyorum trransfer oldu bekliyo sahalara dönecek inşallah :)

aminnn canım benimm çok sağol bende şu an 37 haftalığım bakalım her an tetikteyim 2 gündür belim çok ağrıyo bakalım hayırlısı yok canım hamiş haberi bi esra var sabırla onu bekliyoruz yüsramız nasıl canım büyüyomu annesi rabbim sağlık sıhhat versin inşşşş

aminnn canım benimm çok sağol bende şu an 37 haftalığım bakalım her an tetikteyim 2 gündür belim çok ağrıyo bakalım hayırlısı yok canım hamiş haberi bi esra var sabırla onu bekliyoruz yüsramız nasıl canım büyüyomu annesi rabbim sağlık sıhhat versin inşşşş

büyüdü cnm kocaman oldu aguluyo artık diş çıkarmasını bekliyorum heyecanla
rabbim sanada göstercek bu güzel telaşları inşallah

büyüdü cnm kocaman oldu aguluyo artık diş çıkarmasını bekliyorum heyecanla
rabbim sanada göstercek bu güzel telaşları inşallah

maşallah yüsraya azcık daha uğraşsa konuşacak demek yerim onu ben yaaaa
inşşş bizde biran önce kucağımıza alırız kızımızı heyecanla bekliyoruz bakalım

slm arkadaşlar ben yeniyim bu topikte. benim sorunum eşimin sper azlığı. biz 1 yıllık evliyiz ilk aylarda çocuk erken diye düşündük sonra 3 ay sonra falan istemeye başladık 5 ay geçti ama bir şey olmadı. bizde dr gittik eşimde sper azlığı ve varikosel çıktı. ameliyat oldu sonra ilaç tedavisine başladık. yine olmadı. aşılama için dr. başvurduk. dr. bana rahim filmi ve bir kaç test yaptı allahıma şükür bir şey çıkmadı. ve ilaç tedavisine başladık. bu arada da eşime keçi boybuzu pekmezi ve (incir tarçın keçi buynuzu) bu üçünü karıştırıp kaynattım. 10 gün boyunca bunu içti. aşılama günü geldi eşim sperm verdiler az bununla yapamayız dedi doktor. bir daha denedi olmadı. ve benim aşılama yapılamadı. dr. 3 gün falan normal yolla ilişkide bulunun dedi. ama eşim o gün sperm veremeyince stres oldu ve 4 gün oldu bir türlü ilişkiye giremiyoruz. psikolojik sorunlar oluşmaya başladı. ben çok üzülüyorum ama eşime çaktırmıyorum . ne yapacagımı şaşırdım. eşime dr gidelim dedim. biraz zamn geçsin düzelir olmassa gidelim dedi.

arkadaşlar merhaba bende dün tedaviye başladım cerrahpaşa tıp fakültesinde
dün ultrasona girdim alttan muayene oldum smear testi yaptırdım 19 unda alacağım sonuçları
eşimde muayene oldu spermiyogram yaptırdı sonuçlarını bugün alacaktık ama adetimin 3.günü tekrar çağırdığı için o zaman alacağız sonuçları sanırım hormon testi yapacak ve rahim filmi istedi.
hakkımızda hayırlısı 2 yıldır çeşitli hastanelerde tedavi görüyodum bir sonuç alamadık inşallah burası derdime çare olur
bende pko ve hipotiroid var
dileyen herkes bebeklerine kavuşur inşallah
bu arada tedavi süreçlerimi an be an yazacağım

dün ultrasona girdim alttan muayene oldum smear testi yaptırdım 19 unda alacağım sonuçları
eşimde muayene oldu spermiyogram yaptırdı sonuçlarını bugün alacaktık ama adetimin 3.günü tekrar çağırdığı için o zaman alacağız sonuçları sanırım hormon testi yapacak ve rahim filmi istedi.
hakkımızda hayırlısı 2 yıldır çeşitli hastanelerde tedavi görüyodum bir sonuç alamadık inşallah burası derdime çare olur
bu arada tedavi süreçlerimi an be an yazacağım:18::18::KK59::KK59:

bu arada tedavi süreçlerimi an be an yazacağım:18::18::KK59::KK59:

canım benim İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER ALLAH cc yar ve yardımcın olsun :nazar:

3yıllık evliyim 2 yıldır korunmuyorum daha öncede hapla korunmuştum. Hipotiroidi ve insülin direnci hastasıyım ancak iki hastalığımda kontrol altında yani şu anda gebeliğe engel değilmiş endokrin doktorum insülin direncinden dolayo pko olmamdan şüpheleniyordu ancak ben vajinal ultrason fobim yüzünden hiç jinekoloğa gidemedim eşimle bebek sevdamız iyice artınca başka çarem kalmamıştı çocuk istiyorsam katlanıp sorunun nerde olduğunu öğrenmeliydim 3 aralıkta gittim süper bi doktor sayesinde bunu başardık ve pko olmadığımı söledi hatta şuan çatlamış bir yumurta görünüyor çalışın dedi ancak 18 aralıkta adet oldum ancak umudumu yitirmedim nede olsa 2 yıldır ilk defa nedenini öğrencektim belki sorun hormondur bi ilaç verir hamile kalabilirim dedim adetin 3.günü hormon tahlillerim yapıldı sorun yok 7 ocaktada progesteron bakılcak buarada eşiminde sorunu yok.Şunuda sölemeliyim doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra hayatım boyunca 28 günde bir olan adet düzenim tamamen bozuldu 34 gün civarlarında geliyor ve bu sayı her ay değişiyor ama pko yok.Yumurta oluşuyor ve çatlıyor bakalım progesteron damı sorun. SİZE SEBEP OLARAK HİPOTİROİDİYİMİ GÖSTERİYORLAR

X