Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

esracım cicilerimizin bazıları şekerimiz, sepetimiz beşiğimiz (model) kapı süsümüz geceli ve sabahlığımız şimdilk bu kadar eşim kızdı sonrada nihalin cicilerini koyayım inşlh

Eklentiler

• $Fotoğraf-0034.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 25
  • $Pliseli-Beşik%20%20b[1].jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 18
ınş tarfılcıggım.ınş senınde hayırlı haberlerını duyarız tatlım.hayırlısı böleymıs uzulme belkı bu bebegın sana sıkı sıkı tutunur vede senı hıc bırakmaz ınşşşş
esracım cicilerimizin bazıları şekerimiz, sepetimiz beşiğimiz (model) kapı süsümüz geceli ve sabahlığımız şimdilk bu kadar eşim kızdı sonrada nihalin cicilerini koyayım inşlh

ay ne kadar guselmıs hele sepet besıgınıze bayıldım eger benımde bebegım olursa böle sepet dusunuyorum karyola cok yer kaplıor
gulegule kullanın saglıklan yatsın ınşşş darısı bıze ınş

slm kızlar ben ara ara sizleri takip ediyorum bundan sonra benide aranıza alırsınız inşallah benim bir kez tüp bebek denemem oldu başarısız oldu şimdi aşılama yaptıralım diyor doktorum ama ben biraz bekleyelim diyorum eşimde sperm hareketliliğinde problem var bende pkoluyum bir süre bekleyip hazır hissettiğim anda başlayacağız bu süre içinde bildiğiniz bana göre kürler varsa cevaplarınız bekliyorum

esracım canım benim iğnelere başlamışsın hayırlı olsun canım kolay vuruyomusun tatlım zaten uçları çok ince girdiğini anlamıyosun bile

Selam kızlar ben aylardır yazmıyorum.Ben uğramayalı epey şey değişmiş.
Beni hatırlayanlar bilirler kpss.ye hazırlanıyodum.Sınava girdim iptal oldu bidaha girdik.ilk atamada bana sıra gelmedi.Hala atama bekliyorum.
Bu arada boş durmak istemedim bu ay aşılama yaptık tutmadı.3 gün önce test yaptık kanda negatifti.
Doktorum hiç ara vermeyelim bidahaki ay yeniden deneyelim dedi.Adet olmayı bekliyorum.Aynı süreci tekrarlıycaz.Yani anlıycanız hem ruhen hem bedenen yorgunum.
Birileriyle paylaşmaya ihtiyacım var.
SEVGİLER...

tatlı kızım vallahı her gun bagıra bagıra oluyorum ıgnelerı esım yapıor
doktora gıdecegım adet oldum bakalım durum ne meraktayım umarım sıkıntı cıkmaz
ya yarın yada bır gune
duanı eksık etme

allah yardımcın olsun esracım.........
biliyomusun banada tüp bebek yolu gözüktü hemde pgt yöntemiyle yani döllenme olursa embriyolara önce genetik tanı yapacaklar sağlıklı olanlar transfer edilecek drum başka yolu yok dedi tedaviye rağmen düşüyorsa bu yöntem şart dedi şu anda araştırma içerisindeyim rabbim hepimizin yardımcısı olsun

asılama deıl yanı tup bebek zor bır surec benım 5 ıgnem kaldı haplar ıgneler butun psıkolojımı bzdu rabbım herkese yardım etsın
btun vucudumu sankı sınır burumus

Son düzenleme:
asılama deıl yanı tup bebek zor bır surec benım 5 ıgnem kaldı haplar ıgneler butun psıkolojımı bzdu rabbım herkese yardım etsın
btun vucudumu sankı sınır burumus

yok be canım ben aşılama yaptırayım diye gittim ama dr tüp dedi malesefff ilaçların çok gergin yaptığını duymuştum canım rabbim hepimizin yardımcısı olsun

tüp bebek tedavisine başlayınca bana rehberlik yaparsın artıkım

AYYYY canım benim rabbim çektiğin sıkıntıların karşılığını versin inşşşş Allah kolaylık versin de biran önce bitsin inşşş dualrım seninle tatlım hoşçakalll

AYYYY canım benim rabbim çektiğin sıkıntıların karşılığını versin inşşşş Allah kolaylık versin de biran önce bitsin inşşş dualrım seninle tatlım hoşçakalll

bna sımdı tatlıkız yapıor sanada ben yaparım rehberlık ınşşşş
cok gergınım
yarın kan tahlılım var bakalım hersey yolundamı
ruyamda hep erkek ccugu goruorum
annmde benı ruyasında gormus altıma beyaz carsaf acmıs
bebegı emzırıyormusum .....

maşallah çok güzel bi ruya görmüş annen inşşş hayıra çıkar canım rahat ol tatlım kasma kendini ben iğnelerimi hep kendim yaptım eşim bir kere yapmıştı çok acıdı daha sonra kendim yaptım ve hiç hissetmedim bile iğne saatlerini dört gözle bekliyodum inan rabbim yardımcın olsun inşşş bende bugün bu gün ruyamda bebeğimi gördüm simsiyah saçlaarı vardı eşim emer beyaz tenli bende aynı şekilde kara kızım benim diye seviyodum küçücüktü yaaaa biran önce olsun istiyorum artık çok özledikkk rabbim sizlere emeğinizin sonuçlarını verecek inşş tatlımı tatlım melekleriniz olacak çok inanıyorum

sana az kaldı cok sukur melegını alacaksın kucagına
ben yapamıorum ıgnelermı zaten bugunden harıc 4 tane kladı
esım yapıor
1 kere normal saatınden 1.5 saat sonra yapmak zorunda kaldık
umarım oda sorun olmaz
yarın benım ıcın yorucu olack
hayırlısıylan bıtseydı
sonucu gusel olarak bnde melegmde rahatlardı
dayısına gusel bır dugun hedıyesı olurdu :)
subatn ortasında

sna aylavarıorum ıcımde otrn sıkıntının kalkması ıcın bana dua et
hamıelsın dogumun yakın sancılısın dualrın kabul olur
feraha cıkayım
hem maddı hem manevı yonden.... bunalıorum cunku

sna aylavarıorum ıcımde otrn sıkıntının kalkması ıcın bana dua et
hamıelsın dogumun yakın sancılısın dualrın kabul olur
feraha cıkayım
hem maddı hem manevı yonden.... bunalıorum cunku

canım benim seni çok iyi anlıyorum meryem suresi oku bol bol ben tedavideyken hep bunu yaprım bilmiyosan netten aç dinle inan bana çok huzur verecek sana rabbim kolaylık versin inşşşş dularım seninle

bır ara okudum ama cok zorlanıorum senın dediğin gıbı netten dınlıcem rabbım kabul ederse......
ne kadar zor bır surecmıs gercekten

nerdesınız kızlar ya ayse alpy hılal yelız bubus tıryak tarfıl hılal kuzunaz ve dıgerlerııııııııııııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…