Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ıyıyım cok sukur canım d.kntrol hapı kullanıorum ,
11ınde rabbım nasp ederse ıgnelere baslıorum gerı sayım basladı anlayacagn

HANIMLAR ŞİMDİDEN HERKESİN HİCRİ YILBAŞI (6 ARALIK 7 ARALIĞA BAĞLAYAN GECESİ- 7 ARALIKDA MUHARREM AYININ 1. GÜNÜ) MÜBAREK OLSUN. YİNE YENİDEN NİCE MUTLU YILLARA. ÇOK ÖNEMLİ GÜNLERDEYİZ. MUTLAKA DUALARDA BİRBİRİMİZİ UNUTMAYALIM. BU GECELER BÜYÜK FIRSATTIR İHMAL ETMEYELİM İNŞAALLAH. YAPILACAK BAZI İBADETLER VAR ONLARI DA BURAYA YAZDIM YAPMAK İSTEYEN OLUR İNŞAALLAH.
ZİLHİCCENİN SON GÜNÜ YAPILACAKLAR (6 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ)
O gün en son ikindi vaktine kadar sene sonu duası mutlaka 3 kere okunmlaıdır. Arapça bilmeyenler Türkçe duasından okumalıdır. bu duayı okuyan için şeytan bir sene yorulup günah işlettik. Bir anda hepsi silindir der.
Zilhiccenin sonu ile Muharremin ilk gününü oruçlu geçirene 50 senelik kefaret yazılır.
MUHARREM AYININ 1’İNDEN AŞURA GÜNÜNE KADAR YAPILACAKLAR
**Her kim muharrem ayının 1 gecesinde (pazartesi akşam namazından sonra ) yada günün de (Salı günü) sene başı duasını 3 kere okursa (bilmeyenler Türkçe manasını okusunlar) şeytan “biz bu kişiden ümidimizi kestik” der. Ve o sene boyunca koruyacak iki melek görevlendirilir.
Muharrem ayının birinci gününden onuncu gününe kadar 10 gün oruç tutmak ve 10. günü aşure pişirmek lazımdır. "Muharrem'in onuncu günü olan Aşure gününe kadar oruçla geçiren, Firdevs-i Âlâ'ya(En Kıymetli Cennet) varis kılınır."Hadis-i Şerif
Bu ay içinde herhangi bir Cuma günü, önceki ve sonraki günüyle beraber (Yani Perşembe, Cuma, Cumartesi) oruç tutana 900 sene ibadet sevabı verileceği bildirilmiştir. ("Her kim haram aydan, üçgün , Perşembe, Cuma ve Cumartesini tutarsa, ALLAH C.C. ona 900 sene ibadet (sevabı) yazar." Hadis'i Şerif / İbn-i Şahin, İbn-i Asâkir, İhya(İmam-ı Gazali), Gunye(A.Kadir Geylani) )
Muharrem ayının 1. gecesi akşam ile yatsı arasında Allah rızası için 2 rekât namaz kılınır. Kılınacak bu namaz; "Yâ ilâhe'l âlemîn! Bizi ulaştırmış olduğun bu seneyi benim ve aile efradımla bütün Müslüman kardeşlerim hakkında hayırlı ve mübârek kılmanı, bizi iki cihânda saadet ve selâmetlere nâil eylemeni, cennet ve cemâlini bizlere nasip etmeni niyaz ederim." diye duâ ettikten sonra "Niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya" diye niyet edilip Allahü Ekber denilerek namaza başlanır. Her iki rekâtta da: 7 Fâtiha-i Şerif 7 Âyetel Kürsî 7 İhlâs-ı Şerif okunur, ikinci rekâttan sonra tahıyyatta oturulur.
Selâmı müteâkip 11 defa; " Lâ ilâhe illallâhü vahdehû lâ şerîke leh. Lehü'l mülkü ve lehül hamdü yuhyî ve yümîtü ve hüve hayyul leyamut biyedihil hayru ve hüve alâ külli şey'in gadîr" denir.
Bundan sonra 11 defa " Esteğfirullah, esteğfirullah, esteğfirullahe'l azîm'l kerîmellezî lâ ilâhe illâ hû el-Hayyü'l gayyûmu ve etûbu ileyh tevbete abdin zâlimin linefsihî la yemliku linefsihî mevten velâ hayâten ve lâ nüşûrâ ve es'elühü't - tevbete ve'l mağfirete ve'l hidâyete lenâ innehû hüve't tevvâbu'r-Rahîm" diye tevbe ve istiğfar ettikten sonra
11 defa da: " Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ alihi ve sahbihî ve sellim" diye salavât-ı şerife getirdikten sonra geçmiş senenin günahlarının affı için Cenâb-ı Hakk'a duâ ve ilticada bulunulur.
Muharrem'in birinci gecesi aşağıdaki gibi duâ ve niyet edilerek 4 rekâtlık bir nâfile namaz kılınması da çok faziletlidir:
"Yâ Rabbe'l âlemin idrâk ettiğimiz bu yeni senede beni, ailemi, anne, babamı ve bütün mümin kardeşlerimi sonsuz affına mazhar eyle. Bizlere hayırlı ameller, hayırlı ibâdetler nasip ederek, amel defterimizi hasenelerle doldur. Şerlerden, şerli olan amellerden sen bizleri koru yâ Rabbi" diye duâ ettikten sonra:
"Niyet ettim Allah rızası için namaz kılmaya" diye niyet edilir ve Allahü Ekber denilerek namaza başlanır. Kılınacak bu nâfile namazın
1. rekâtında 1 Fâtiha-ı Şerife ile 1 Âyetel Kürsî 2. rekâtında 1 Fâtiha-ı Şerife ile 1 Amener' Rasûlü.
3. rekâtında 1 Fâtiha-ı Şerife ile 1 Hüvallahüllezî. 4. rekâtında 1 Fâtiha-ı Şerif ile
1 İhlâs-ı Şerif okunur. İki rekâtta bir oturulur. 4. rekâttan sonraki oturuşta ettehiyyat, salli, bârik , rabbenâ duâları okunup selâm verilir. Selâmı müteakip tevbe ve istiğfar edilerek salavât-ı şerifeler okunur, duâ ve niyazda bulunulur.
Muharremin İlk günü aralıksız yüz BAŞKA YERDE 1000 defa besmele ile beraber İhlâs-ı Şerif okuyan kimseler inşallah Allah'ın lütfuna erişerek (üzerlerinde olup da bilmedikleri) kul borçlarını ödeyecek amellerle huzuru ilâhiyeye gideceklerdir.
**İLK GÜNÜ YAPILACAKLAR : 360 KERE ayetel kürsi okunur her birinin başında besmele ile. Bitince “ ey halleri değiştiren Allah! Kendi kuvvetin ve kudretinle bizim halimizi hallerin en güzeline çevir. Ey ulu ve ey yüce duamızı kabul eyle” denir. Sonra “efendimizin aline ve ashabına salat ve selam “ diye dua eden kişi istemediği her şeyden korunur.

slm kızlar
görüşmeyeli bayaa gelişmeler varmışş neşecimm hamişş olmuşşş çook sevindmm Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin darısı hepinizin başına olsun inşş.
be artık internete pek takılamıyorum bebiş gazlı olduğundan sürekli onunla uğraşıyorumm.şimdi de ayağımda sallıyorum bi yandan da size yazıyorum.
çok özledim hepinizi dualarımdasınız unutmadım sizi canlarım.
hepinizi çok öpüyorum.

günaydın herkese
tabi siz ne zamangirip yazcaksınız meçhul ben genelde forumda oluyorum ama yazmıyorum saf gibi kendim yazıp kendim okuyorum
alpycim allah bebeğine uzun ömürler versin canım tak olsunda gazlı olsun :)))
bi ara resmini koyda bakalım kız

nelşecim hayırlı olsun canım sanada inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde doğurur büyütürsün canım

kuzunazım hayırlııs olsun canım sende belki bu sayede biraz kafa dağıtır sonra başlarsın tedaviye

kız esra hadi hayırlı olsun bitanem inşallah bi kaç gün sonra hamileyim yazcaksın

bana gelince iyi sayılırıymıyım bilmiyorum
dün gece benimkiyle tartıştık ve çok saçma bi nedenden
kalbimi çok kırdı
gece uykuda sarılıyo ben hissediyorum tabi kalkınca hala küs manyamış
aman çok da takmıyorum ya banane sıkıldım artık herşeyden kendimden bile

hılalcıgım hosgeldın tatlım nasılsın umarım hersey yolundadır aman kız ne takıorsun erkek deılmı hepsı aynı...salll gıtsın :) bak sarılıormus genede sana ıyı kuslugu fazla uzatmıor.psıkolojı hep cocuk ıcın bozuluyor cıftler kavgaya baslıor bızde aynısıydık.ama suan cok sukur pek yok :)
ınş hamıleyım dıe yazmak ıstıyorum ınşşşş
hac zıyaretıne gıttım az once tum muhammet ummetıne tanıdıgım tanımadıgım herkese banda hayırlı evlat ver dıe zemzem ıcerken dua ettım ki ilk aklıma gelen ısım hılal oldu :)
rabbım su mubarek muharrem ayında kımsenın duasını bos cevırmesın herkesın gonlundekını versın hayırlı ıse

ay canım benim çok ama çok teşekkür ederim
bende geçenlerde biyerde zemzem içtim bide hurma yedim hacdan gelen hepinize ayrı ayrı dua ettim
allahım inşallah dualarımızı kabul eder inşallahhhhhhhhhhhh

ben yine hasta oldum bekliyorum işte bu ayda bişi kullanmıyorum
bidhaki ayada eskiden gittiğim bi doktor vardı oraya gitcem
klomen falan deniyim bakalım
tutacağı gelir belki:)))

bizim sıpaların arasındada böylece 1 ay olur :))

hılosum ınş bu son adetın olur tatlım

tatlıkızım evet ya kımse gıremıor artık
sen ne yapıorsun nasılsın hıra nazımız nasıl bakalım
az kaldı aramıza katılmaya maşşşş

bızde ıgnelerımızı aldık yarın kullanmaya baslıoruz 14 tane teyzesııııı
ınş 2011 ın ılk bebeklerınden olacakkkkk

iyiyim çok şüükür tatlım cadı kızımla tepinip duruyoruz evet az kaldı hayılısıyla bi gelseydi artık
maşallah sizeee çook sevindim canım benim rabbim emeklerinin karşılığını versin biran öncede meleğin gelsin sana dualarım sizlerle bitanem

tatlıkız ıcımde hıc bır sey hıssedemıorum bır belırsızlık var neden bılmıorum
ne sevınebılıorum nede uzulebılıorum sende böle oldunmu?
sanırım senın dogumunlan benım test sonucumun bellı olusu cakısacakkkk

hayırlısı olsun bitanem yaaa evet bendede oluyodu o belirsizlik ama oda olup olmayacağını bilmediğimiz için canım bence için rahat olsun çünkü olacak giibi hissediyorum sende hep olumlu düşünki olumlu hissedesin demi.rabbim büyük de onun yapamadığı şeymi varki annem bana hep derdiki rabbimden isteğin bişey olduğunda eğer ilk adımı atıyosan onu yapmak için rabbim kabul ettiğinden o ilk adımı sana attırıyor derdi ben hep buna inandım sanada tavsiye ederim

bnde senın gıbı ınanıyorum tatlım bana bu fırsatı verdı hamdolsun sonucu ne olursa olsun melegımı tasıyacagım o benmlen olacak ve sonunda hayırlısı ne ıse o olacak ,ondan gelecek herseye hazırlıklıyım
olumluyada olumsuzada..psıkolojım suan ıcın hamdolsun ııı...ınş 12 gun beklemedede böle olur.
transefrde herkese dua edecegım..
rabbım herkese böle gusl seyler yasatsın....vede herkese hayırlısını versınnnn

allh razı olsun canım nıhalımız nasıl bu arada kac aylık oldunuz maş

bugün itibariyle 31. haftamıza girdik kızımda iyii teyzesi büyümeye çalışıyor ismini de nihal eda olarak karar verdik bebek şekerlerimizi hazırlayınca ismide netleşti üzstüne yazacağımız için hazırlıkları bitirdik gibi bu hafta elbiseleri yıkayıp çantamızı hazırlıycaz artık neolur ne olmaz diyee işte böyle canımmm bi de sana bol bol dua ediyoruz esra teyzemize hayırlısıyla bir bebek gönder allahım diyeee doğumdan önce senin güzel haberlerini alırız inşlhhh

maşşş 41 kere kız o kadar oldunuzmu gercekten :? doguma cok yaklasmıssınız maşşş
nıhal edamız adı gıbı buyusun ınşş saglıklan mutluluklan ınşşşş
hazırlıklarınızda btmıs cıcılerını vede odalrını paylasın yha yegenlerımızın
dualrınız ıcınde allh razı olsunnnn
rabbım banada herkesede hayırlı evlat versın

canım yhaa bilgisayarımızın kamerasını açamıyoruz bozuldumu ne oldu bilmiyorum foto da yok bizde annemlere gittiğimde onlardan alayım makinayı çekip koyayım inşlh cicilerimizi

esracım tedavin hayırlı olsun canım yeni yıla bebişinle gircen ne güzel

nazım83 canım maşallah 31 haftaya gelmişiniz bende düşük yapmasaydım şu anda 29 haftalık olcaktımama olmadı bende aşılamaya başlıycam dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden
öptüm hepinizi

hayırlı olsun canım inşlhhhh yeni yıl bebeğini getirir sana dualarımız sizlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…