Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslarrr kıslarrrr günaydııınnn
bugün kuzunaz aşılama oluyo onun için dua edelim oluır muuu
iki tane yumoşu vardı inşaallah ikisi de tutarr :)))
sonra da darısı bizim başımıza olurr :)))
rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine yüzüne baksın.
inşallah tutar.
ikiz olsun bizim olsun.inşallah darısıda bizlere olsun.

alpy cim rabbim sağlıkla kucağına versin. az kaldı sevinç çığlıkları atmaya.
herşey gönlünce olsun bizlerede dua et cnm. rabbim yar ve yardımcın olsun.

Aminn sağolasın bubuşcumm darısı isteyen herkesin başına inşşş

kuzuuu hadi hayırlısı canım bu mübarek günler yüzüsuyu hürmetine rabbim emeklerini boşa çıkarmasın

kıslarrr kıslarrrr günaydııınnn
bugün kuzunaz aşılama oluyo onun için dua edelim oluır muuu
iki tane yumoşu vardı inşaallah ikisi de tutarr :)))
sonra da darısı bizim başımıza olurr :)))

kuzummmm inşallah rabbim kuzunu sana nasip eder minik kuzumuz annesine sıkıca tutunur rabbim yüzünü güldürsün inşalllaaahhhhhh dualarım seninle

aaaaa şimdi okudum AYŞEM doğum yapmış rabbim hayırlı uzun bir ömür ,analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşalllahhh adını ne koydular acaba ayyyy ne kadare mutludur ayşem ilk yeğenimiz geldi sonundaaa a.s. a.s.

sıra alpy de sımdı kızlar ama hamıle kalanların cogu bızı terk ettı ecemnur
gamzelıbebek ve cogu

ayrıca yelız nerdesın

sıra alpy de sımdı kızlar ama hamıle kalanların cogu bızı terk ettı ecemnur
gamzelıbebek ve cogu

ayrıca yelız nerdesın

evet canım sana katılıyorum hele gemzelibebek sorularına cevap alamayınca nasılda sitem ediyodu ama şimdi uğramıyor bile eee nede olsa amacına ulaştı sağlık olsun rabbim sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin yavrularını....

esracım yelizin tedavisi yarım kaldı yumurtalar gelişmedi oluruna bırakdılar .

seninde az kaldı anne olmaya ekim aynda başlıyon demi

canlarımm ramazan geldiğinden beri gündüzleri gelemez oldumm
geceleride buralarda kimse olmuyoo
esra canım tarfilimin dediği gibi tedavim yarım kaldı maalesef yumoşlar büyümedi
önümzdeki ay tekrar kontrolüm var bakalım ne olacakk
sizler nasılsınızz

tarfılcıgım evet ınsan gelır bır slm atar gerı gıder hıc haber bıle vermıolar
sumeyrat alttan okuor cevp bıle vermıor
ecemnur hıc gelmıor gamzelıbebek ıle
hergun gırıolardı
neyse dedıgın gıbı allh sag salım kucaklarına almayı nasp etsınde
varsın kımse gırmesın....
ayrıca evet canım bende eylulun sonunda 3 tane merkezlen konusmaya gıdıcem
buyuk ıhtımal allhım nasp ederse
ekımın ılk adetınde baslar ...
ınş dediğin gıbı anne olmama az kalmıstır

yelızcıgım bızler ıyıyz cok sukur
tedavının yarıda kalısından sımdı haberım oldu
rabbım hayırlısını nasp etsın
oruc agız hepınıze dua edıorum
rabbım kabul etsın hepımızın dualrını

tupemı basslayacaktın sende?

kuzunaz tesadüf yine denk geldim topiğine dua ederek
aşılaman inşallah hayırla sonuçlanır dua edicem
rabbim senin ve bütün isteyen arkadaşlarımın bu mübarek günlerin hürmetine bu duyguyu hepinize yaşatsın:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar sorun benim eşimdeydi spermazlığı
eğer sorunu bu olan varsa ben preseed la gebe kaldım 2.kullanmamda tek seferde birde keçiboynuzu kaynatıp içirdim 1gün içti 1gün içmedi
inanın bu derdi çekmeyen bilemez her tekmemde bu duyguyu bütün isteyen arkadaşlara nasip etmesi için gözlerim dolarak yalvarıyorum allaha
rabbim büyük asla anne olamıcam diyodum ama oldu sadece yürekten inanarak isteyin rabbim vakti zamanını biliyodur

kactı saynız sızın
senın adına cok sevındım
darısı bıze

''Ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine dualarımızı kabul et''

amiiiiiiiiinnnnnnnn
hayırlı iftarlar arkadaşlar. dualarda buluşmak ümidi ile...

Merhaba arkadaslar buraya sizlere ümit vermek icin yaziyorum: Ben bir PKO Hastasiyim, bunu 6 ay evvel ögrendim, bebek istegimiz bir seneden beri sürüyordu. Hormontestleri, idrar testleri, ultrasonlar, yok su bu derken, aylarca kadin doktorundan cikmadim....

Her ay hüsranla sonuclaniyor, ve ben her ay giddikce ümidimi kesiyordum, derken sogan kürünü uyguladim, ama ne yalan söyleyeyim, tadini begenmedigim icin her gün degilde her ikinci veya ücüncü gün kullandim...

3 ay boyunca düzensiz bir sekilde sogan suyu ictim, ve simdi hamileyim, 8 haftalik gebeyim...

Dualarla oldu bu, allaha dönün ve ondan isteyin, sonucta o OL deyince OLU veriyor... Sogan suyuda cok fayda etti, kistlerimin hepsi söndü, yok oldu...

Sogan suyunu icerken inanin öyle bir akintim vardiki, hic belki görmedigim renkleri gördüm akintilarda, ve zayiflatti 4 kilo verdim sogan suyu ile...

Allah anne olmak isteyen her kadina bu duyguyu yasatsin, bebegimin kalp atislarini duydum ve babasiyla yavas yavas hazirliklara basliyoruz .

Allah yar ve yardimciniz olsun.... Dualarim hep sizlerle zemuszemus

mrb kızlar ben yeniiym buralarda daha 25 yaşındayım PKO luyum mafoldumben
klomen kullandım işe yaramaı bu ay soğan kürüne başlamayı düşünüyorum ama sormak istediklerim var soğan kürü ile incir yada böğürtlen kökü kürü aynı anda yapılırmı yoksa önce 2 kür soğan sonra incirmi?
birde bu kürleri kullanrken ilaçlarımı alıcakmıyım (Glifor ve lutenly ilaçlarım)

canım çok sevindim darısı başıma sanada soruyum bu soğan kürünü yaparken herhagi bir ilça alıyomuydn ve adet görüyomuydun

saol canı amin bende soğan ve inci kürü düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…