Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar dr geldim çok şükür mimiğim iyiymiş
eş tam yerleşmediği için kanamam oluyormuş 15 20 üne kadar yerleşir dedi dr. yatmaya devm yaniiii

ay cok sukur
rabbım doguma kadar senınlen saglıklı bır hamılelık gecırsın melegın
bıze dua et

saol canım inşallah valla her gece tek tek hepinizi sayıyorum hatta bugün yavruceylan hilali unuttuğumu hatırladım kalktım yataktan onları da saydım sonra tekrar yattım inşllllllllhhhhhh en kısa zamanda hepinizden hayırlı haberler alırız

eş tam yerleşmediği için kanamam oluyormuş 15 20 üne kadar yerleşir dedi dr. yatmaya devm yaniiii

hadi gözümüz aydın canım aman yeğenimiz iyi olsunda varsın annesi biraz daha yatsın duaların için çok saol benimde dualarım seninle olumunekankayizsmile

yok kız ne gıdıklanması:))) içerde sanki kelebek kanat çırpıyo gibi mesela biri eline dokununca yada başka biyerine dokununca ne hissediyosan oda sana içerden dokunuyo işte rabbim versin sanada kendin yaşa o duyguyu inşş

Ayyyy canım yaaaa
O kelebek çıpmasını bi arkadaşım daha söylemiştiiiii
Lıs iyi ki gıgdıklanmıyon kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Çok şükür Rabbime
daha endişelenme artık annesi
bebişimizi de germe daha yaaa...

kıs duaların için çok teşekkür ederiiiim Şeniz

Ayyyy canım yaaaa
O kelebek çıpmasını bi arkadaşım daha söylemiştiiiii
Lıs iyi ki gıgdıklanmıyon kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

yok kısss ne gıdıklanmasıı:)))) geceleri karnım bi sertleşiyoki sorma sanki taş gibi oluyo akşama kadar kıpır kıpır gece böyle rabbim sizlerede nasip etsin biran önce inşşş

Kızlar yardım
25 yaşndym PkO'luym 8 aydrkorunmuyrz bebegimz olmadı bu ay günde 2 klomen kullndm ama yumurtlama olmadı.Dr'um vücut klomene cvp vermiyr bu ay artk iğneye geçelm 4 ay onu dendkten sonra olmzsa tüp bebk dedi.Bize çok hızlı ilerliyorz gibi geldi.
Sizin fikrinz?
Klomeni tekrar denmk yine sonç vermz dedi vermezmi?
Biz 6 ay kadr daha iğneye geçmk istemyrz bu 6ay ne yapabilirz?
Hiç bir tedavisz yumrta takibi nasıl yapılır?
İlginiz için teşekkürler..

kıslarrr kıslarrrr günaydııınnn
bugün kuzunaz aşılama oluyo onun için dua edelim oluır muuu
iki tane yumoşu vardı inşaallah ikisi de tutarr :)))
sonra da darısı bizim başımıza olurr :)))

aaaaaaaaaa ne gusel
halay cekelım artık
art arda hamıle kalındı sımdı durgunluk oldu
rabbım kucagını bos bırakmasın asılaması tutsun ınssssssssssssssssssss:1hug:

Kızlar yardım
25 yaşndym PkO'luym 8 aydrkorunmuyrz bebegimz olmadı bu ay günde 2 klomen kullndm ama yumurtlama olmadı.Dr'um vücut klomene cvp vermiyr bu ay artk iğneye geçelm 4 ay onu dendkten sonra olmzsa tüp bebk dedi.Bize çok hızlı ilerliyorz gibi geldi.
Sizin fikrinz?
Klomeni tekrar denmk yine sonç vermz dedi vermezmi?
Biz 6 ay kadr daha iğneye geçmk istemyrz bu 6ay ne yapabilirz?
Hiç bir tedavisz yumrta takibi nasıl yapılır?
İlginiz için teşekkürler..

slm canım ben de pko.luyum 2aşılamada hamile kaldım şu an 32 haftalık hamileyim.ben de senin gibi klomenden sonuç alamamıştım 2 defa kullanmıştım klomen ama yumurtalarım çok dirençli olduğundan hiç bir etkisi olmadı .zaten klomeni fazla kullanmak da iyi değil kist yapıyor.ben daha sonra iğne tedavisine geçmiştim ve puregon iğne kullanmıştım.ilkinde yumurta gelişmişti ama aşılama başarısız olmuştu 2.sinde bazı kürler de uyguladım hem eşime hem kendime Rabbimin izniyle 2.aşılama başarılı oldu.
eşime keçiboynuzu kürü kendime de bal+tarçın+çörek otu kullanmıştım.
İnşş sen de kavuşursun meleğine.:Saruboceq:

inşş kuzucumm bu defa güzel haberi alırr.Tüm kalbimle onun için dua ediyorumm inşş Rabbim ona bebişini yollar bu defa :Saruboceq:
hepinizin bebiş haberini peşpeşe duyarız inşş :Saruboceq:

Rabbim hakkından hayırlısını naip etsin kuzuma :Saruboceq:

X