Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar benden su gelmeye başladı dr
gidicem birazdan dua edermisinz banaaa
çok daralıyorum inşallh bişey yoktur

mrb kızlar ben yeniiym buralarda daha 25 yaşındayım PKO luyum
klomen kullandım işe yaramaı bu ay soğan kürüne başlamayı düşünüyorum ama sormak istediklerim var soğan kürü ile incir yada böğürtlen kökü kürü aynı anda yapılırmı yoksa önce 2 kür soğan sonra incirmi?
birde bu kürleri kullanrken ilaçlarımı alıcakmıyım (Glifor ve lutenly ilaçlarım)

mrb kızlar ben yeniiym buralarda daha 25 yaşındayım PKO luyum
klomen kullandım işe yaramaı bu ay soğan kürüne başlamayı düşünüyorum ama sormak istediklerim var soğan kürü ile incir yada böğürtlen kökü kürü aynı anda yapılırmı yoksa önce 2 kür soğan sonra incirmi?
birde bu kürleri kullanrken ilaçlarımı alıcakmıyım (Glifor ve lutenly ilaçlarım)

canım hiçbir kür bir arada kullanılmaz
Soğan suyu rahim duvarını kalınlaştırıp kendiliğinden adet olmanı sağlar
incir kürü ise yumurtlamana yardımcı olur
ama sen adet olmadan sağlıklı yumurtlayamazsın
zaten amaç önce soğanla adet olabilmen için gerekli hormonu yerine koymak
bu hormon progestron oluyor ki işte o düzgün olunca zaten yumurtlama başlıyor
işte o zaman incir kürü faydalı olacaktır
ben sana yumurtlamıyorsun demiyorum
ama düzenli adet görenler kadar yumurtlamıyorsun
o yüzden her kür ayrı ayrı kullanılmalıdır

selam bende bişey sorabılırmıyım
bende kurlere başladım çorek otu bal tarçın + her gun bır bardak ada çayı bide hayt tohumu almıştım ama adet duzensızlığı ıcınmış kullanmadım çok şukur bı sorun yok adetlerın duzenli bide hergun 2 tane folık plus içiyorum bunlar çok agır değil dimi yanı çok karıştırmış olmuyorum

canım hiçbir kür bir arada kullanılmaz
Soğan suyu rahim duvarını kalınlaştırıp kendiliğinden adet olmanı sağlar
incir kürü ise yumurtlamana yardımcı olur
ama sen adet olmadan sağlıklı yumurtlayamazsın
zaten amaç önce soğanla adet olabilmen için gerekli hormonu yerine koymak
bu hormon progestron oluyor ki işte o düzgün olunca zaten yumurtlama başlıyor
işte o zaman incir kürü faydalı olacaktır
ben sana yumurtlamıyorsun demiyorum
ama düzenli adet görenler kadar yumurtlamıyorsun
o yüzden her kür ayrı ayrı kullanılmalıdır

saol canımçok faydalı oldu bilgilerin birde bügün adetimin 21 günü soğan kürüne ne zaman başlamalıyım?

saol canımçok faydalı oldu bilgilerin birde bügün adetimin 21 günü soğan kürüne ne zaman başlamalıyım?

özgecim ben son iki gebeliğime soğan kürü uyguladığım ay kaldım tesadüfmü bilmiyorum ama nasıl kullandığımı anlatayım ben adetin 2. günü başlayıp 10 gün kullandım sabah akşam sende öyle dene istersen.

yavruceylanım naptın tedaviye ara verdin sanırım demi psikolojik olarak dinlenmeye ihtiyacımız var ben çok korkuyorum hamile kalsam bile kucağıma alana dek sevinemeyeceğim sanırım rabbim yardımcımız olsun en kısa zamanda kavuştursun bebeişlerimize

kızlar benden su gelmeye başladı dr
gidicem birazdan dua edermisinz banaaa
çok daralıyorum inşallh bişey yoktur

canım aklım sende kaldı yaa hadi yaz artık bi sorun yok demi canım rabbim yardımcın olsun dualarım seninle of ne zor yaa kimisi hamile kalamıyo bi süre ama kaldıktan sonrada sorunsuz rahat bi hamilelik geçiriyo bizimde sıkıntılarımız bitmiyo rabbim sonumuzu hayretsin

yavruceylanım naptın tedaviye ara verdin sanırım demi psikolojik olarak dinlenmeye ihtiyacımız var ben çok korkuyorum hamile kalsam bile kucağıma alana dek sevinemeyeceğim sanırım rabbim yardımcımız olsun en kısa zamanda kavuştursun bebeişlerimize

canım evet ara verdim
işin açıkçası Rabbim nasip ederse şubat tailinde tüpe gidelim diyoruz
ama gelecek ayda soğan uygulayacağım
ben yalnız soğanı canım adet bitiminden 7 yada 8 gün sonra uygulayacağım ki oluşmuş yumurta varsa şansımı kaybetmeyeim
üstelik döllenirse de rahim duvarı kalınlaştığı için sıkıca tutunur inşaallah bebeğim
saraçoğluda öyle yazıyor
hamile kalınırsa zararı yok ama bırakılmalı diyor
hiç öyle düşünme canım benim
inşallah olacak bebişin ve sağ salim kucağına alacaksın

canım evet ara verdim
işin açıkçası Rabbim nasip ederse şubat tailinde tüpe gidelim diyoruz
ama gelecek ayda soğan uygulayacağım
ben yalnız soğanı canım adet bitiminden 7 yada 8 gün sonra uygulayacağım ki oluşmuş yumurta varsa şansımı kaybetmeyeim
üstelik döllenirse de rahim duvarı kalınlaştığı için sıkıca tutunur inşaallah bebeğim
saraçoğluda öyle yazıyor
hamile kalınırsa zararı yok ama bırakılmalı diyor
hiç öyle düşünme canım benim
inşallah olacak bebişin ve sağ salim kucağına alacaksın

peki kızalar benim bügun adetimin 21. günü 18. gününde dr yuurtlama olmamış bu ay demişti sizce soğan kürüne ne zaman başlamalıyım

amın canım
bende senın gıbı dusunuyorum hamıle kalsam bıle dogum yapana kadara benım psıkolojımde pek ıı olmaz

X