Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hayırlı cumalar kızlarr
nazım hala gelmemişş dünden beri aklımda kötü bi şi yoktur inşaallahh

ne var ne yok
nasıl gidiyo çalışmalar??
ovulasyon testi sipariş ettim bugün yarın gelcek inşaallahh
bebişimin temelini şu mübarek günlerde atabilsek ne güsel olur yaa :))
Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin hepimizee
tedavi olan arkadaşlarımıza gebeliği
gebe kalanlara sağ salim kucaklarına alabilmeyi
bize de tez zamanda gebe kalabilmeyi nasib etsinn

canım evet ara verdim
işin açıkçası Rabbim nasip ederse şubat tailinde tüpe gidelim diyoruz
ama gelecek ayda soğan uygulayacağım
ben yalnız soğanı canım adet bitiminden 7 yada 8 gün sonra uygulayacağım ki oluşmuş yumurta varsa şansımı kaybetmeyeim
üstelik döllenirse de rahim duvarı kalınlaştığı için sıkıca tutunur inşaallah bebeğim
saraçoğluda öyle yazıyor
hamile kalınırsa zararı yok ama bırakılmalı diyor
hiç öyle düşünme canım benim
inşallah olacak bebişin ve sağ salim kucağına alacaksın

hayırlısı olsun canım evet saraçoğlu öyle diyo ama ben adetin 2.günü başlamıştım iki gebeliğimdede ama oldu bilmiyorumki belkide tesadüftür ama kullandığım ay akıntım olmuş ve rahim temizlenmişti sanırım ve tutunmasını kolaylaştırmıştı bayramdan sonra bende tekrar deneyeceğim .....

özgecim ramazanda zor olur nasıl uygulayacaksınki ama yapabilirsen yap şimdi adetle beraber sökülsün iltihap falan varsa...

hayırlı cumalar kızlarr
nazım hala gelmemişş dünden beri aklımda kötü bi şi yoktur inşaallahh

ne var ne yok
nasıl gidiyo çalışmalar??
ovulasyon testi sipariş ettim bugün yarın gelcek inşaallahh
bebişimin temelini şu mübarek günlerde atabilsek ne güsel olur yaa :))
Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasib etsin hepimizee
tedavi olan arkadaşlarımıza gebeliği
gebe kalanlara sağ salim kucaklarına alabilmeyi
bize de tez zamanda gebe kalabilmeyi nasib etsinn

sanada hayırlı cumlara canm
kız bnde gunumden 2 gun once oldum :KK43:
bugun adetlıyım :KK43:

evet su mubarek gunlerde hamıle kalsam cok sevınıcem vallahı

amın canım
bende senın gıbı dusunuyorum hamıle kalsam bıle dogum yapana kadara benım psıkolojımde pek ıı olmaz

sen öyle düşünme tatlım yaa herşey iyi olcak rabbimin izniyle inşallah..
benim durumum farklı biraz 4 tane düşüğüm var o yüzden kucağıma alana kadar hep endişeli ve çok zor geçecek ama hepsine razıyım yeterki hayırlı sağlıklı kkucağıma almayı nasip etsin rabbim hamileleiğim ne kadar zor geçerse geçsin yeterki rabbim bağışlasın bebeğimi

kızlar kusura bakmayın gelemedim dün dr geldikten sonra hastalandım stresten çok kötüydüm dr. su gelme durumlarında vajinal muayne gerekir dedi biz daha 3. ayımızda olduğumuz için yapmayalım dedi ultrasyonla baktı bebeğin suyunda bir sıkıntı yok muş mantar enfeksiyonundan olabilir dedi ama bnm öyle kaşıntı falan şikayetim yok anlamadım bide vajanadan kullandığım bir jel var o da yapmış olabilir dedi ne bileyim pek içime sinmedi ama iki dr. korkma istirahate devam dediler vardır bildikleri heralde duadan başka birşey yok yapacakk inşllh dedikleri gibidir. tarfilin dediği gibi hamilelikte sıkıntı geçiyor bizim rabbim bebeklerimizi büyük imtihanlarla veriyor ne yapaolım mevla neylerse güzel eyler hepinize çok teşşkkür ederim güzel dilekleriniz için

kızlar kusura bakmayın gelemedim dün dr geldikten sonra hastalandım stresten çok kötüydüm dr. su gelme durumlarında vajinal muayne gerekir dedi biz daha 3. ayımızda olduğumuz için yapmayalım dedi ultrasyonla baktı bebeğin suyunda bir sıkıntı yok muş mantar enfeksiyonundan olabilir dedi ama bnm öyle kaşıntı falan şikayetim yok anlamadım bide vajanadan kullandığım bir jel var o da yapmış olabilir dedi ne bileyim pek içime sinmedi ama iki dr. korkma istirahate devam dediler vardır bildikleri heralde duadan başka birşey yok yapacakk inşllh dedikleri gibidir. tarfilin dediği gibi hamilelikte sıkıntı geçiyor bizim rabbim bebeklerimizi büyük imtihanlarla veriyor ne yapaolım mevla neylerse güzel eyler hepinize çok teşşkkür ederim güzel dilekleriniz için

bzde senı cok merak ettık canım
rabbım saglıklan kucagına almayı nasp etsın ınşş:1hug:

sen öyle düşünme tatlım yaa herşey iyi olcak rabbimin izniyle inşallah..
benim durumum farklı biraz 4 tane düşüğüm var o yüzden kucağıma alana kadar hep endişeli ve çok zor geçecek ama hepsine razıyım yeterki hayırlı sağlıklı kkucağıma almayı nasip etsin rabbim hamileleiğim ne kadar zor geçerse geçsin yeterki rabbim bağışlasın bebeğimi

tarfilcim canım nasılsın
kız öyle demeeee
bende tek olsun gerekirse 9 ay yatarım diyordum
dua niyetine geçiyormuşş inşallah hamiş kal hamileliğin sıkıntısız geçsin
rabbim herşeye kadir

tarfılcıgım sen o heyecanı 4 kere tatmıssın
ben hıc tadamadım :KK43:

rabbım sorunsuz gebelıkler nASP ETSIN HEPIMIZEEEEEEE

bzde senı cok merak ettık canım
rabbım saglıklan kucagına almayı nasp etsın ınşş:1hug:

kusura bakmayın arkdaşlar valla aklıma geldi merak ettiğiniz ama
girecek gibi değildim ağlama krizi baş ağrısıııı kötüydü yanii
esra ne yaptın sen merkeze karar verdin miii

canım çok sevindim bebeişin iyi olmasına gözümüz aydın...

ama sende stres yapma senin hissettiğin korku ve endişeyi bebeişinde hissediyo buda gelişimini olumsuz etkiler bunun olmasını istemeyiz demi o yüzden stres yok rahat ol lütfen tıbbi olarak yapılacak bişey yoksa sadece rabbime sığın dua et tedbir bizden takdir rabbimden şimdi derin bi nefes al bildiğin duaları oku tevekkül et ve rahatla artık konuş bebeğinle şu anda seni duyabilecek kadar büyüdü maşallah canımcım ikiniz bir olup gelebilirsiniz üstesinden

kusura bakmayın arkdaşlar valla aklıma geldi merak ettiğiniz ama
girecek gibi değildim ağlama krizi baş ağrısıııı kötüydü yanii
esra ne yaptın sen merkeze karar verdin miii

eylulun 15 ınden sonra yuzyuze gorusmeye gıdıcez
karar vermedık henuz
neresı hayırlıysa orası olur ınşşşşşşşşşşşşşşşş

tarfılcıgım sen o heyecanı 4 kere tatmıssın
ben hıc tadamadım :KK43:

rabbım sorunsuz gebelıkler nASP ETSIN HEPIMIZEEEEEEE

ah be güzelim sadece ilk gebeliğimde o heyecanı yaşadım diğerlerinde hep kaybetme korkusu vardı ve kaybettimde artık sevinç heyecan değil korku ve endişe duyuyorum hamile kalınca

canım çok sevindim bebeişin iyi olmasına gözümüz aydın...

ama sende stres yapma senin hissettiğin korku ve endişeyi bebeişinde hissediyo buda gelişimini olumsuz etkiler bunun olmasını istemeyiz demi o yüzden stres yok rahat ol lütfen tıbbi olarak yapılacak bişey yoksa sadece rabbime sığın dua et tedbir bizden takdir rabbimden şimdi derin bi nefes al bildiğin duaları oku tevekkül et ve rahatla artık konuş bebeğinle şu anda seni duyabilecek kadar büyüdü maşallah canımcım ikiniz bir olup gelebilirsiniz üstesinden

canımmmm senin bu güzel sözlerinnnn hep gözlerime toz kaçırıyor
allah razı olsun tarfilcim bebişle koınuşuyorum bak üzme artık anneyi uslu dur diyorum ama pek dinlemiyor beni sanırım lafadan sözden anlamayan bbir bebekk olacak
sen neler yapıyosun nasl ghidiyor

tarfilcim canım nasılsın
kız öyle demeeee
bende tek olsun gerekirse 9 ay yatarım diyordum
dua niyetine geçiyormuşş inşallah hamiş kal hamileliğin sıkıntısız geçsin
rabbim herşeye kadir

iyim canımcım bugün kayınvalidemleri iftara alıcam çıkarım birazdan hazırlıklara başlıycam. biliyorum canım dua yerine geçtiğini ama napıyım çıkıveriyo ağzımdan bide düşünüyom yeterki bebeişimin benimle ve sağlıklı olduğunu düşününce çekeceğim sıkıntılar mide bulantıları falan filan vız gelir diyom

nazım zamn ne cabuk gecııor 3 aylık olmussun :)
n egusel maş

kısss ne çabuğuuuu günler geçmiyor bana
tek tek sayıyorum helede hep evde yatınca zaman hiç geçmiyor sanki günler birbirinin kopyası gibiii allaha sürekli yatan hastalara ecir sabır versın yattıkça aklıma onlar geliyor hepppp bide bundan sonra kim evde yatıyor diye duysam mutlaka ziyarete gidicem şu an yanıma gelen arkadaşlar öyle iyi geliyor ki bana bende böylece ziyaretin önemini anlamış ooldum

X