Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aaa çok üzüldümm yaa başı sağolsun.. bukadar zaman sonra foruma gireyim dedim aldığım kötü habere bak yaaa..

cnm allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
seninde başın sağolsun alpy cim. kendine dikkat et ama allah büyük herşey biizm için.:teselli:

kızlar hayırlı ramazanlar hepınıze
rabbım tuttugunuz orucu ettıgınız duları su mubarek gunun suyu hurmetıne kabul eylesın ınş
gonlumuzdekını hayırlı hayırlısını ıse bıze nasp eylesın ınşşşşş
bırbırımıze duamızı eksık etmeyelım

herkesin ramazanı mübarek olsun arkadaşlar duaların geri çevrilmeyeceği bu ayda dualarda buluşalım bu gece hepinizi tek tek saydım rabbim kabul eder inşlaalh
bu arada benm dün yine kanamam oldu sizde dualrınzdan unutmayın çok ihtiyacım var

kızlarrr hayırlı ramazanlar hepinizeeee ben tutamıyorum ama olsun ne yapalımm
kızlar bişey soracam ayşeden haberi olan varmı ne yaptıki doğum yaptımı acaba çok merak ediyorummm

ayyy canım benimm sakın kalkma bol bol dinlenn olurmu

veeeeeeeeeee benim masal bitti.......:çok üzgünüm:
aşılama yapılmıştı 3 gün günüm geçti veeee biraz önce leke geldi neden bilmiyorum 3 gündür sizlerden en ufak bir cevap tepki almadığım halde internete koştum ve buraya yazıyorum huznumu içimdeki acıyı henüz kimse bilmiyor durumumu....:bbo:

kızlarrr hayırlı ramazanlar hepinizeeee ben tutamıyorum ama olsun ne yapalımm
kızlar bişey soracam ayşeden haberi olan varmı ne yaptıki doğum yaptımı acaba çok merak ediyorummm

hayırlı ramazanlar canımm
ayşe doğurmadı daha sancı gelmesini engelleyen ilacı bıraktı beklemede şimdii :))
prensesimiz her an gelebilir :))

canım bence hemen ümitsizliğe düşme. belki de bebeğin sana tutunuyordur bunun için lekenlenme olmuştur.
dua et ve de dua edelim inşaallah bebeğin seni bırakmaz canım

herkese hayırlı ramazanlarrr
inşaallahh kucaklarımızın boş geçtiği son ramazan olur bu
bi daha ki ramazana Rabbim bebişlerimizle girmeyi nasib ederr :)))

kaçıncı günün bugün aşılama olalı canımm??
inşaallah tutunma lekelenmesidir kötü düşünme hemen
tahlil vktin gelmedi mi yaptırsan tahlilini için rahat etse
mübarek günler hürmetine hayırlısıyla Rabbim bebeğini versin inşaallahh:Saruboceq:

Hayırlı Ramazanlar kızlar.....
Dualarınız kabul olsun inşaallah, bu mübarek günlerde Rabbim hasret kaldıklarımıza kavuştursun

canım benim inşşş tutunma kanamasıdır müberek günler hürmetine inşşşş
bebişin seninledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…