Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım mrb kanaman ııcn cok uzuldum
ınş korkulacak bır sey yoktur
duların ıcın saol allh razı olsun
bızde sna aduamızı eksık etmeyızzz:1hug:

kızlarrr hayırlı ramazanlar hepinizeeee ben tutamıyorum ama olsun ne yapalımm
kızlar bişey soracam ayşeden haberi olan varmı ne yaptıki doğum yaptımı acaba çok merak ediyorummm

ayse en son annesıne gectı dınlenlmek ıcın belkıde dogurdu :)
sanada hayırlı ramazanlar
sen tutamazsın ama bızede duanı eksık etme :)

hayırlı ramazanlar kader arkadaşlarım rabbim inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuştursun

kızlar hepinizin ramazan ayı hayırlı olsun seneye ramazana bebeklerinizle girmenizi dilerim rabbimden

teşekkür ederim canım olumunekankayizsmile
senin erkek arkadşın kütahyalıydı dimi yanlış hatırlamıyorumdur umarım bilmiyorumkismile

evet doğru hatırlıyorsun
bak şimdi ben de karıştırdım. bi topicte abla vardı eşi de uzakmış kendisi kütahyalıydı sonra kavuşmuşlsr evlenmişler tabi o sen miydin abla yoksa başka biri miydi

kıslar merhabalar ayşe yarın saat 1 de epidural sezeryanla doğum yapıcakmış sizlerden dua bekliyor mümkünse meryem suresini okumanızı istiyor

kıslar merhabalar ayşe yarın saat 1 de epidural sezeryanla doğum yapıcakmış sizlerden dua bekliyor mümkünse meryem suresini okumanızı istiyor

Rabbim yar ve yardımcısı olsun. İnşaallah bebeğini sağlıkla kucağına alsın. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

hakkınızda hayırlısı olsun canım
Allah gönlünüze göre versin

AYŞECİMMM canım benim senin adına çok sevindim prenses geliyo demek maşallah ona sağ salim kucağına alırsın inşşşş doğumun rabbimin izniyle çok kolay geçsin inşşş sonra bana epidural doğumu anlatırsın merak ediyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…