Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ne olsun yavrum
kıs sen demek aslan burcusun
benim kocişte öyle
ama şu an aç bir aslan kendisi
gideyimde kediye dönüştüreyim
Mırrr mırrr yapsın sonra bana

hahahah:)
boğa ama şu sıralar tam bir kedi mırnav mırnav:)))
bide hastayımya hahahaha
bu ay bende sıtart veriom artık
inşallah bu mübarek ayda hamilelik haberimizi peş peşe alırızzzzz
bayramada evli mutlu hamile girerizkaydirigubbakcemile2

tatlıkızcım kızını hayırlı sağlıklı kucağına almayı nasip etsin güzel rabbim darısı başımıza en kısa zamanda :ecrin_bebek:

hahhaha:)))
duan için çok teşekkür ederim canım rabbim ben ve benim gibilere nasip etsin inşallah
sana bişi sorcaktım ya hangi hastaneye gidion????

amin canım aminnn lokman hekime gidiyorummm canım naziye hanıma
tatlıkızcım kızını hayırlı sağlıklı kucağına almayı nasip etsin güzel rabbim darısı başımıza en kısa zamanda :ecrin_bebek:

sağol canım benimmm rabim sizlerede nasip etsin inşşşş

canım hade gozun aydın
gule gule buyut bebegını ınşşşşş
prenses gelıor desene
ay kızlar oglan yok topıgımızde
alpy kız ayse kız tatlıkız kız

kizlar internete biraz arastirdim okunabilcek dualari yazan oldumu önceden bilmiyorum ben yinede ekleyim belki bi faydasi olur

1- İmam Cafer Sadık’tan (as) rivayet edilen bir hadiste şöyle buyurmaktadır:
Çocuk sahibi olmak isteyen, her sabah-akşam yetmiş defa “Suphanallah” ve daha sonra on defa “Esteğfirullahe rabbî ve etûbu ileyh”; ve daha sonra dokuz defa “Subhanallah” ve bir defa da “Esteğfirullahe rebbî ve etûbu ileyh” demelidir.
Rivayeti nakleden şahıs bu dualar vasıtasıyla birçok insanın çocuk sahibi olduğunu söylemektedir.[1]
—–
1-Mefatih’ul-Hacat, 175

2-Her gün Sabah namazının farzı ile sünneti arasında 41 defa Fatiha okuyan kişi; makam ve mevki sahibi olur. Fakirlik görmez, hastaysa şifa, zayıfsa kuvvet bulur. Emniyet içinde bulunur. Kısırsa çocuğu olur. İzzet ve şeref elde eder.

3 -Esma-Ül Hüsna İle Nasıl Tedavi Yapıldığına Dair Biyoloji İlminin Mucidi Dr. İbrahim Kerim Anlatıyor:
Esma-ül Hüsna’nın tüm hastalıklara şifa olduğunu keşfettim. Gözümle gördüğüm, şahit olduğum bir olayı anlatayım: Bir arkadaşımın gözleri iltihaplanmış, kıpkırmızı kesilmişti. İki elini gözlerinin üstüne koyarak ‘YA NUR, YA HABİR, YA VEHHAB’ esma-i şeriflerini okumaya devam etti ve bir süre sonra gozleri eski haline geldi

TEDAVİ ŞEKLİ İSE ŞÖYLEDİR: Ağrıyan yere elini koyarak Esma-ül Hüsna’yı okumaya devam etmek…
Esmaül Hüsna için “bedeni ve zihni, öfke, nefret, eleştiri, hüzün, pişmanlık, kıskançlık, korku ve günah duygusundan meydana gelen zehirleri temizleyen en etkili güçtür. Hastalık genelde bedenin herhangi bir yerinde enerjinin işlevini yapmaması sonucunda oluşur. Öfkelendiğimizde, bedenimizde öldürücü bir zehir meydana gelir. Eğer bu zehir nötralize edilmezse bazen uzun vadede ölümle sonuçlanır.İşte bu zehrin de en büyük panzehiri Esmaül Hüsna’dır
Rahim için: El Halik

InsAllah Rabbim dualarinizi kabul ederrr

bılgıdlern ıcın allh razı olsun
rabbım butun hastaalara sıfa
bos kalan kucaklara hayırlı evlat evrsın ınşşşşş

hepınıze gunaydınlar ayrıca

merhabalar arakdaşlar fazla vaktim olmadığı için hemen yazıp çıkacağım iyi bir haber veremeyeceğim için üzgünüm alpy nin babası vefat etmiş bu yüzden ortalarda yokmuş bi şekilde face de kuzenlerini bulup öğrendik tiryak la birlikte haberiniz olsun kendisinde ve bebeğinde sorun yok yani ((

ayyyy çook üzüldümm yaa ALPCİMM rabbim büyük sabır versin canım benim mekanı cennet olsun babacığının(

bılıodum kotu bırsey oldugunu
cok uzuldum
allh rahmet eylesın

rabbım kalanlara saglık sıhat versın ınşşşşş

canım yaaa
Allah rahmet eylesin.
Mekanını cennet kılsın
Sıkıntılı uyanmıştım zaten
Çok üzüldüm şimdi
Rabbim sabırlar versin
Niye vefat etmiş acaba hastanymış ki senağlama senağlama senağlama

selam arkadaşlar.ben de bebek sahibi olmayı çok istiyorum ama 4 aydır olmuyor!prolaktin diye bi değerim 39 çıktı.bakalım ben de hayıt tohumunu deneyeceğim.artık olsun istiyorum.planlı gebelikmiş.güya planladım ama olmuyor!

canım ya kıyamam. üzülme inşaallah olur.
bende 2 yıldır planlıyorum ama planlayınca olmuyor dedim bıraktım artık
görelim mevlam neyleye...neylerse zaten O bizim için güzel olanı eyleyecektir
Rabbim hayırlı ve sağlıklı evlat versin tüm isteyenlere :Saruboceq:

prolaktin değeri ne içinmiş. ben dr umu aradım 5. denemede olmadı bugün adetimin 3. günü test için geleyimmi dedim. 1 aydaha dene olmazsa öyle bakarız dedi. sen kendinmi gittin dr a 4. denemede tetkiklere başlıyorlarmı?

çok üzüldüm ALLAH rahmet eylesin rabbim geride kalanlara sabırlar versin mafoldumben

Son düzenleme:

alpycim başın sağolsun canım ne diyebilirimki çok üzüldüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…