Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

mrb kızlarrr
evet babam vefat etti,20 gün oldu,:KK43:(
memlekete gittik,orda defnettik.çok zor günler geçirdim gerçekten büyük bir acı ama Rabbim sabrını da veriyor.

mrb kızlarrr
memlekete gittik,orda defnettik.çok zor günler geçirdim gerçekten büyük bir acı ama Rabbim sabrını da veriyor.

canım benimm başın sağ olsun,mekanı cennet olsun inşaallahh, Rabbim size de sabrı cemil versin
topikte msn de göremeyince çok merak ettik seni
iyimisin şimdi?

canım benimm başın sağ olsun,mekanı cennet olsun inşaallahh, Rabbim size de sabrı cemil versin
topikte msn de göremeyince çok merak ettik seni
iyimisin şimdi?

Amiin canım sağol.
Böyle durumlarda zaman ilerledikçe insanın içi daha çok acıyor ama takdir-i ilahi sonuçta sabretmekten başka çare yok.
Şimdi daha iyiyim çok şükür,hepiniz sağolun Allah razı olsun.Allah sizin babalarınıza uzun ömürler versin inşş.
Ayşe bugün doğum yapıyomuş öyle mi?

msn i de mi engelledilerr :KK43:(
canım eğer hotmail açılıyosa yeni sürümünde hotmail üzerinden msn e girebiliyosun

evet hotmail açılıyor bugün bi bakiim becerebilirsem girerim ordan inş.
sizlerde gelişmeler nedir bari güzel haberler verin de moral bulayım.

Amiin canım sağol.
Böyle durumlarda zaman ilerledikçe insanın içi daha çok acıyor ama takdir-i ilahi sonuçta sabretmekten başka çare yok.
Şimdi daha iyiyim çok şükür,hepiniz sağolun Allah razı olsun.Allah sizin babalarınıza uzun ömürler versin inşş.
Ayşe bugün doğum yapıyomuş öyle mi?

aminn canım
seninde sabrını artırsın Rabbim
evet ayşecik yarım saaat sonra inşaallah ameliyata giriyo
kuzunaz aşılamaya başladı 5 tane yumoşu var
bende bi değişiklik yok :KK43:
genelde topikta bi sakinlik var canım öyle iştee

mrb kızlarrr

canım benim kusura bakma tiryakla çok merak edince aratırdık face de akrabalarına ulaşıp bilgi aldık çok üzüldük rabbim veriyor evet sabrını belki bizde göreceğiz o günleri hiç düşünemesek bile

canım benim kusura bakma tiryakla çok merak edince aratırdık face de akrabalarına ulaşıp bilgi aldık çok üzüldük rabbim veriyor evet sabrını belki bizde göreceğiz o günleri hiç düşünemesek bile

sorun değil canım,zaten face de engelli herbişeyi engellemişler eve net alıcaz galiba alınca görüşürüz artık.

alpy ciğim canım kusura bakma tam sen yazarken işler bastırdı msn i nasıl engellediler ya bizden uzak kaldın iyice canım rabbim sana bidaha böle acılar göstermesin rabbim hepimizn aişlesine uzun ömür versin acılarını göstermesin bize toparlanmış olmana sevindim bebeğin nasıl canım sen nasılsın?

selm kızlar
alpy cıgım cok uzuldum gercekten
rabbım sabrını versın
mekanı cennet olsun
allh kalanlara saglık sıhhate versın

aysecıgım cok gusel bır sey artık anne oluosun
rabbım saglıklan analı babalı buyutmeyı nasp etsın ınşşşşş
prensesın hosgelsın dunyaya
darısı bıze ınşşşş

hepınız umarım ıyısınızdır

alpy ciğim canım kusura bakma tam sen yazarken işler bastırdı msn i nasıl engellediler ya bizden uzak kaldın iyice canım rabbim sana bidaha böle acılar göstermesin rabbim hepimizn aişlesine uzun ömür versin acılarını göstermesin bize toparlanmış olmana sevindim bebeğin nasıl canım sen nasılsın?

şirkette pc.lere iyişeltirme çalışması falan yapmışlar programlar yüklemişler bazı programları zararlı diye engellemişler msn de gitmiş artık.
amiin canım.
Ben bu aralar pek bakalmadım kendime yeme düzenim bozuldu memlekette bir de diş ağrısı ile uğraştım çürük olan dişim herhalde stresin de etkisiyle çok kötü ağrı yaptı.doktora gittim iltihap kapmış dedi kanal tedavisi gerekiyomuş ilaç verdi kullanmadım doğumdan sonraya bıraktım zaten ağrısı da geçti.
hala doğum yapacağım yer belli değil,bu hafta ayarlıycaz bakalım.

selm kızlar
alpy cıgım cok uzuldum gercekten
rabbım sabrını versın
mekanı cennet olsun
allh kalanlara saglık sıhhate versın

aysecıgım cok gusel bır sey artık anne oluosun
rabbım saglıklan analı babalı buyutmeyı nasp etsın ınşşşşş
prensesın hosgelsın dunyaya
darısı bıze ınşşşş

hepınız umarım ıyısınızdır

slm canım
Sağolasın Allah razı olsun.
aminnn inşş.
Allah sizlerin babalarına uzun ömürler versin inşş.:Saruboceq:

mrb kızlarrr

Allah sabrınızı artırsın canım
babanın yattığı yer nur, mekanı cennet olsun inşaallah

Bu arada ayşeciğimin istediği duayı okudum kıslaaar
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaalllaaah

alpy canım sende doğum yapacağın zamanı bize söylersen sana da Meryem suresini okurum canım

Kuzuuuum hadi hayırlı olsun aşılaman canım benim

Tiryak nerelerdesin kıs sen???

Esracım sende ne var ne yok??

X