Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

haklısın ama bazen hıc guclu olamıorum

ayrıca regaıb kandılınız mubarek olsun
allhım bu mubarek gunde ıstedıgınız herseyı hayırlısıylan gerceklestırmeyı nasp eylesın
acılan ellerınız bos donmesın
bagıslanmamıs gunahımzı bırakmasın...
dualrımızı bırbırmıze eksık etmeyelım.....

Kızlarrr,
Kandiliniz mübarek olsun Rabbim bu güzel gün hürmetine evlatlarınıza kavuştursun inşşş.
Bu akşam çook dua edinn;
''Şu beş gecede yapılan duâ geri çevrilmez. Regaib gecesi, Şabanın 15. gecesi, Cuma, Ramazan bayramı ve Kurban bayramı gecesi''(ıbn-i Asâkir)
Bu hadisi şerifteki gibi inşş dualarımız geri çevrilmeyecekk.
Hepinizi çoook öpüyorumm canlarımm.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Regaip Kandiliniz mübarek olsun. Rabbim bu mübarek gün dualarımızı kabul etmesi temennisiyle...:1hug:

Kızlar dün kan testi yaptırdım 2. kez değerim iki katına çıkmamış.Dualarınız bekliyorum. ınşallah dış gebelik değildir. bilmiyorumkismile
12. gün 72
14. gün 114

canım seni tebrik ediyorum rabbim dualarını kabul etti inşşş sağ salim kucağına alırsın bebişinii inşşş değerin kat kat katlanır tatlım

kızlar bende biraz önce doktordan geldim bebişimin kalbi pıt pıt atıyodu
rabbim olmayan herkese nasip etsin inşşşş hilalcim senin bebişinde kalp atışı biran önce duyulur inşşşş canım benimk 8. haftada duyuldu

Canim herkesin donemi farkli ben de 27 gunde bir oluyorum ne sorunu olabilir ki durduk yerde kendine stres yapacak yer mi ariyorsun yapma.Hersey normal.

Amiiiinnnnnnn Rabbim actigimiz elleri geri cevirmesin.
Kendini uzme canim oglumda benim de oyle olmustu gerci ben de stres yapmistim ama bosuna yapmistim degerler sonra firladi.Rabbimin izniyle olacak merak etme.

Guzel hamisler ve hamis adaylari ,vuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlar dualarimizin kabul olmasini dilerim.Sevgilerimle.

selam kızlar bugün doktora gittim
kesemizin içindeki bebeği gördük ama
kalp atışlarını duyamadık
bebek çok nazlı((
geliba bir hafta geriden gidioz
olsun bendada vardır bir hayır kısmet

Canim her bebisin gunleri farkli olabiliyor stres yapma,nazli bebisler boyle oluyor insallah tez vakitte duyarsin.

Amiiiinnnnnnn Rabbim actigimiz elleri geri cevirmesin.
Kendini uzme canim oglumda benim de oyle olmustu gerci ben de stres yapmistim ama bosuna yapmistim degerler sonra firladi.Rabbimin izniyle olacak merak etme.

Canım inşallah benim de öyle olur. Desteklerinizi için çok teşekkür ederim canlarım .
Ben dün çok kötüydüm ağlamaktan gözlerim şişti. İlk öğrenince dayanamadım ama şimdi iyiyim. Umutlu ve ümitliyim inşallah Bebeğim beni bırakmayacak Allahın izniyle. boshayallersmile

canım seni tebrik ediyorum rabbim dualarını kabul etti inşşş sağ salim kucağına alırsın bebişinii inşşş değerin kat kat katlanır tatlım

İnşallah hayırlısıyla artar cnm ya. İNŞALLAH

canım merak etme gayet iyi sonucun
%60 artması yeterli iki katı diye bişi yok
inşallah sağlıklı bi hamilelik geçirirsin

kızlar rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine
okunan ezanlarının yüzü suyu hürmetine
geçmiş peygamberlerimizin yüzü gözü hürmetine rabbim dualarımızı kabül etsin
açıp ellerimizi bugün dua edelim birbirimize herkese bugün duların kabul olacağı gün
rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşlallah

canım çok sevindim yeğenim büyüyor maşallah 8 haftalık oldu ha zaman ne çabuk geçiyo...bu arada kandilin mübarek olsun canım.yeğenimi benim yerime öp diycem ama nası öpcenkiiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hanımlar kandiliniz mübarek olsun inşallah dualarınız kabul olsun bu güzel gecede bizleride dualarınızda unutmayınn

sıcaklar çok bunaltıyor beni uyuyamıyorum geceleri fenalaşıyorum
sonra gün boyu halsiz ve bayılcakmış gibi geziyorum

canım değerlerin gayet iyi üzme kendini doktorun az bulduysada takma kafana.başka bi topikte okudum değerleri ancak 4-5 günde bi ikiye katlıyo doktor dış gebelik büyük ihtimalle diyo biraz daha takip edelim ona göre gebeliği sonlandırırız diyo.tabi yaşayan arkadaşımız nasıl üzülüyo anlatamam.ama 10 gün sonra dra gidiyo dış gebelikmi diye baktırmaya bide ne görsün 2 tane kese drların az bulduğu dış gebelik diye sonlandırmak istediği meğerse ikiz gebelikmiş.yani değerlere takılma bence önemli olan yükselmesi canım rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin.biliyosun moral çok önemli kendini üzme bebeğinle konuş göbişini sev ama nolur üzülme senin için dua edicem canım sende bizim için et.kandilin de mübarek olsun canım:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…