Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım değerlerin gayet iyi üzme kendini doktorun az bulduysada takma kafana.başka bi topikte okudum değerleri ancak 4-5 günde bi ikiye katlıyo doktor dış gebelik büyük ihtimalle diyo biraz daha takip edelim ona göre gebeliği sonlandırırız diyo.tabi yaşayan arkadaşımız nasıl üzülüyo anlatamam.ama 10 gün sonra dra gidiyo dış gebelikmi diye baktırmaya bide ne görsün 2 tane kese drların az bulduğu dış gebelik diye sonlandırmak istediği meğerse ikiz gebelikmiş.yani değerlere takılma bence önemli olan yükselmesi canım rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin.biliyosun moral çok önemli kendini üzme bebeğinle konuş göbişini sev ama nolur üzülme senin için dua edicem canım sende bizim için et.kandilin de mübarek olsun canım:CüvCüv:

Saol tarfilcim gerçekten burda kendimi çok rahat hissediyorum. İyki varsınız Şeniz . Ben de öyle düşünüyorum Allahtan ümit kesilmez. Umutlu ve ümitliyim. Ben de dua edeceğim bugün hepiniz için nicklerimizi ayrı ayrı yazıp dua edelim arkadaşlar. Bugün mübarek Regaip kandili Rabbim dualarımızı kabul edecek birgün inanıyorum. Hayırlı zmaanda

kızlar kandiliniz mübarek olsun bu mübarek günde rabbim hepinizin dualarını kabul etsin ann olmak isteyenlere en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hamile arkadaşlarımızada kolay hamilelik rahat doğum ve bebişlerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah hamile arkadaşlarımız bizlere çok dua edin sizin dualarınız kabul olur rabbim PEYGAMBEWR EFENDıMıZıN (SAV) yüzü suyu hürmetine bütün sevdiği kullarının hatırına hepimizin DUALARINI KABUL ETSıN ıNŞALLAHHHH

cnm zordur evin içinde tadilat işleri yorulmuştursun
eee bebek durumu nasıl tedavi falan yokmu güzel haberi senden alalım :)

evet canım hemde nasıl zordu baya yoruldum bebek işlerini düşünemedim hiç şimdi yumurtlama dönemindeyim sanırım batmalar var arada hayırlısı bakalım canım benim seni ve yeğenimi rabbime emanet ediyorum ikinizede iyi bak
avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle regaip kandiliniz mübarek olsun. Rabbim bu mübarek gün dualarımızı kabul etmesi temennisiyle...:1hug:

Kızlar dün kan testi yaptırdım 2. Kez değerim iki katına çıkmamış.dualarınız bekliyorum. Inşallah dış gebelik değildir. Bilmiyorumkismile
12. Gün 72
14. Gün 114

canım benim arttığı iyiye işaret çok şükür hamilesin ve yakında bize kalp atışlarını duyduğunu yazacaksın inşallah

hayırlı cumalar hepinize kızlar bu mübarek aylarda ve mübarek cuma gününde rabbim dualarınızı kabul etsin inşallahhh

ALINTIDIR ÇOK HOŞUMA GıTTı PAYLAŞMAK ıSTEDıM KIZLAR

Ben biliyorum kardeşim, umudu hiç yitirmemek ve bu işte imkansızın olmadığına inanmak... Henüz hiç gebe kalamamış, kalıp kalamayacağını bile bilemeyen biri olarak neler hissettiğini çok iyi anlıyorum, ne kadar zor ve yıpratıcı olduğunu da biliyorum, ama hepimizin bildiği bir şey daha var: bir şey sen ne kadar zor olduğuna inanırsan o kadar zor olur. "Zor değil, hem bir sürü böyle anne olan var, benim de olacak, herkese zor gelen bana zor gelmez, ben dayanırım, ben yaparım" dersen zor da gelmez. Unutma, neye inanıyorsan osun, neye inanırsan o olur. Zor dersen kendini bırakırsın, kendini bırakırsan da maalesef olmaz.

Ne kadar güçlüyüz düşünsene, ne kadar becerikli, ne kadar kusursuz... Arada bazı şeyler geçici olarak yolunda gitmeyebilir ama hepimiz anne olacak kadar güçlü, becerikli ve kusursuzuz. Çünkü bunun için tasarlandık, bunun için yaratıldık.

Hani o yuvarlak güzel kalçalarımız var ya, yağ onlar. Hamilelikte artan enerji ihtiyacını karşılamak için. Hani cildimiz çok güzel ya, esnek ve pürüzsüz? Davul gibi olup sonra düzelelim diye. Hani cin gibiyiz ya, gözümüzden birşey kaçmaz, hani sesleri çok iyi duyarız, hani adeta 2 saniye sonra olacakları biliriz, hissederiz, yavrumuzu koruyup kollamak için. Hani vara yoğa içlenir ağlarız ya; henüz kendini anlatamayan yavrumuzu anlayıp empati kurabilelim diye. Hepimizde var bunlar, bunlar olduğu için kadınız, kadın olduğumuz için bunlar var. Bunlar bizde olduğu için anne olacağız. Anne olacağımız için bunlar var:)))

Çok güzel kayra gerçekten inanmak gerekiyor. Umudumuzu hiçbir zaman kaybetmemeliyiz. Bugün kan verdim ve sonucum 381 e yükselmiş.2 gün önce 2 ye katlamadı diye ağlayan ben. Desteklerinizle umudumu ve ümidimi yitirmedim. Bebeğimle konuştum Rabbim bana bağışla dedim. :kedi:
Rabbim herkese nasip etsin.
72
114
381

Çok güzel kayra gerçekten inanmak gerekiyor. Umudumuzu hiçbir zaman kaybetmemeliyiz. Bugün kan verdim ve sonucum 381 e yükselmiş.2 gün önce 2 ye katlamadı diye ağlayan ben. Desteklerinizle umudumu ve ümidimi yitirmedim. Bebeğimle konuştum Rabbim bana bağışla dedim. :kedi:
72
114
381

çok sevindim canım gördünmü bak herşey yolunda allah tamamına erdirsin inşallah güzel anne sen ve meleğin rabbime emanet olun

72
114
381

Gordun mu bak stres yapma Rabbimin izniyle birakmayacak seni.Her bebisin ve her bebisin barindigi bunyeye gore degisiyor bu artislar ama sukur gayet normal.Kiyamam canim benim stres yapma bak bebis herseyden etkileniyor.Ben oglumda hamisligimin 5 ayindan doguma kadar yattim her an dusuk tehlikem vardi.Ustelik kan grubum 0 Rh- negatif oldugu icin her ay kums testi yapilyordu bebisin kani belli olmadigi icin bana ve kendine zarari oluyormu diye dogumuna kadar ne stres yasadim.Cok zor bir hamilelikti ama sukurler olsun Rabbim guzel sonlandi.Simdi sipa 8 yasinda ve duz duvara tirmanacak nerdeyse kuduruklugundan.Ama hamileyken yasadiklarima simdi gulumsuyorum ve asla da unutulmuyor.Ama hep olumlu dusundum Dr.um hep yonlendirdi beni.Kizim da 7 aylik dogmustu kuvezde kalmisti 16 gun ve pamuklara sararak buyuttum o kadar minikti.O hamilelikte de cok zordu.Rabbimin izniyle simdi 17 yasi dolacak.
O kadar evhamli biriydim ki o kadar arastiriyordum ki Dr.um tez yaptin kadin dogum ustune demisti artik :)
Rabbimin izniyle hepinizin gonlunuzu ferah tutun gercekten herseyin basi iyi dusunmek.
Biz ustumuze duseni yapalim takdiri Rabbime birakalim Rabbimin izniyle hersey guzel olacak.Birgun hepiniz anneligi yasayacaksiniz ama ne olur kafaya cok takmayin.
Cumaniz mubarek olsun canlarim ve hepimizin dualari kabul olsun insallah.

sıcaklar çok bunaltıyor beni uyuyamıyorum geceleri fenalaşıyorum
sonra gün boyu halsiz ve bayılcakmış gibi geziyorum :KK43:

Canim uyumadan once ilik bir dus al ve ilik bir sut ic iyi gelecektir.
Gunduz de ayran cok iyi gelir tansiyonu dengeler surekli.
Ben vatanimin sicagini ozledim yaaa burada aksamlari kaloriferi aciyoruz hala gunese hasretiz tadini cikar canim.Bak onu bulamayanlar var :)

Gordun mu bak stres yapma Rabbimin izniyle birakmayacak seni.Her bebisin ve her bebisin barindigi bunyeye gore degisiyor bu artislar ama sukur gayet normal.Kiyamam canim benim stres yapma bak bebis herseyden etkileniyor.Ben oglumda hamisligimin 5 ayindan doguma kadar yattim her an dusuk tehlikem vardi.Ustelik kan grubum 0 Rh- negatif oldugu icin her ay kums testi yapilyordu bebisin kani belli olmadigi icin bana ve kendine zarari oluyormu diye dogumuna kadar ne stres yasadim.Cok zor bir hamilelikti ama sukurler olsun Rabbim guzel sonlandi.Simdi sipa 8 yasinda ve duz duvara tirmanacak nerdeyse kuduruklugundan.Ama hamileyken yasadiklarima simdi gulumsuyorum ve asla da unutulmuyor.Ama hep olumlu dusundum Dr.um hep yonlendirdi beni.Kizim da 7 aylik dogmustu kuvezde kalmisti 16 gun ve pamuklara sararak buyuttum o kadar minikti.O hamilelikte de cok zordu.Rabbimin izniyle simdi 17 yasi dolacak.
O kadar evhamli biriydim ki o kadar arastiriyordum ki Dr.um tez yaptin kadin dogum ustune demisti artik :)
Rabbimin izniyle hepinizin gonlunuzu ferah tutun gercekten herseyin basi iyi dusunmek.
Biz ustumuze duseni yapalim takdiri Rabbime birakalim Rabbimin izniyle hersey guzel olacak.Birgun hepiniz anneligi yasayacaksiniz ama ne olur kafaya cok takmayin.
Cumaniz mubarek olsun canlarim ve hepimizin dualari kabul olsun insallah.

CANIM benimm . Allah bağışlasın kızını sana Maşallah 17 yaşına gelmiş. Ama daha dün gibi hatırlıyorsun anne yüreği işte unutulmuyorr boshayallersmile . Gerçekten ben de çok araştırıyorum bana da tez yapacaksın bu gidişle demişlerdi kaydirigubbakcemile3 .Ama iyki bu forum var birbirimize destek oluyoruz Çok güzell Rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşmayı nasip eylesin :Saruboceq:

tatlım cok sevındım senın adına
allh kucagınada almayı nasp etsın
off cok yorgunum 9 dan berı kuafordeyım
yarın aksam yada pazar aksamı yola cıkıorum kızlar
hakkınızı helal edın ,
dua edın hayırlı haberlerlen geleyım
sizi çok sevıorum
cok ozlıcem :gitme:

X