Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yeni hamişler tebrik ederim sizleri rabbim olmayanlarada versin inşşşş esracım inşşşş hayırlı olur senin için tedaviiii bebişin seninle olur inşşşşş

çok teşşekürler canımmm darısı başına olsun inşalaaalllhhhhhhhhhh

N83 canım benim çoooooooooookkkkkkkkkkkk sevindim
rabbim kucağına almayı nasip etsin:dance::dance::hooray::teytey::teytey::teytey:
maşallah sana tütütütütütütü

saol hilalalcim seninkide hayırlı olsun sağlıkla gelirler inşallah arkadaşım
benım hıc ccgm olmıckmı yha
hıc ıcıme dogmuor

sakınnnnn hiç ümitsizliğe düşme allah büyük caanım sen ona güven ondan iste allah boş çıkarmıyor emin ol ....

kızlare noldu yaaaaa
niye kimse gelmiyo yine
hadi bakalım yaaaaaa
lütfen

ya bi saat koysakmı acaba hepimiz o saatte gelsek olmazmı
en azından dertleşiriz

saol canım benımmmmmm
senın hamılelık nasıl gıdıor
bulantın bas donmen varmı ?

fazla yok bacım ya
sadece sabah kalktığımda biraz oluyo bide yorulunca başım ağrıyo okadar allaha şükür başka sıkıntım yok
alıştım hamişliğe

esracım niye üzülüyosun bitanem hiç birşey çözümsüz değildir tatlım rabbim çok büyük sende problem neydi eşte sperm azlığımı

n83 sızde sorun varmıydı ?????

ruyamda ne gordum kızlar bılıomusunuz hocaya gıdıorum cocugm olmuor dıe adamın yanı yonu cok kalabalıktı
o adama bırının tavsıyesı uzerıne vajılıyken gıtmıstım ve 1 hafta sonra ıyılesmıstım
etkısınde kaldım ama bu cocuk olayı
hocalık hiçççççççç değil

esım cumartesı gunu ıcın bılet alacak
yuregım cok buruk hıc uyumadım bugun
orda hastanelerle ugrasıcaz
sızıde cok ozlıcemmmmmm 1 hafta
keske hayırlı bır gezme olsaydı

allah hayırlara çıkarsın canım
bende öyle rüyalar çokkkkkkkk gördüm bugüne kadar mutlu olamıcam
zannettim hiç ama rabbim okadar büyükkü sen hiç merak etme
inşallah hayırlı sonucu alcaksın bizde halay çekcez inşallah
sitres yapma hiç
ben 3 senede şınu anladımki hep sitres mahvediyo bizi

senın adına sevındım melegın
yormuor annesını maşşş...

evet yormuyor annesini çok fazla
şükürler olsunki
yarın kalp atışlarınıduymaya gitcem inşallah
hayırlı olur
duyarım dua edin sizde kızlar

evet spermlerımız cok azzzzzzzzzzz ((((
hareket vede morfolojıde sorun yoktu en son gıttıgımızde

olsun bak varmışta azmış ben sana kendimi anlatayım beni eşimdeydi problem 1 test yaptırdık 1 milyon çıktı bidaha yaptırdık 3 ay arayla 0 0 0 bütün değerler sıfır çıktı çok şaşırdık şok olduk yani ne yapacağımızı bilemedik büyük bi hastanede muayene olalım dedik ve sonucunda tüp bebek dediler ve hala değerler sıfırken yumurta toplama günü eşimden sperm testi istiyeceklerini sperm bulunamazsa tese(mikroskop altında yumurtalarda sperm arama) ameliyatı olacağını söylediler eşim yıkıldı neyse o güne kadar fındık ceviz ne varsa yedidim Allahtan ümit kesilmez diye yumurta toplama günü geldi eşim aç geldiki ameliyata alacaklar diye bende aç gidiyorum toplamaya beni almadan önce eşimi aldılar sperm vermesi için ama nasıl dua ediyorum benim toplama işlemim bitti doktor bir saat yat sonra odama gel dedi,eşimle odasına gittik bekliyoruzki ameliyata hazırlan diyecek diye bide demesinmi sperm buldu diye:lepi::lepi: coştuk tabii ama nasıl sevindik 5 yada 6 sperm için ne hallerdeydik düşün yani sonra rabbimin mucizesiyle küçük embriyomuz 1 kalite ve 5 gün embriyosu oldu ve 1 hafta sonra minik meleğmiz anne ve babasına merhaba dedi
rabbim öyle büyükki dua ederken hep hamileyim hamile kalacam tedavim olumlu sonuçlanacak dedim rabbimden o kadar emindimki hiç şüpheye düşmedim ve meleğimz bizimle olacak 7 ayın sonunda inşşş sana tavsiyen bol dua et ve tedavini rabbime bırak sana emanet ettim Allahım sen bizi sevindir diye dua et bak göreceksin sonu hayırlı olacak hiç bişey çözümsüz değildir rabbimin izniyle şimdilik bu kadar umutsuzluk aslaaaaa yokk hep umutlu ol ve olacak dee rabbim elbet verecek

benım hıc ccgm olmıckmı yha
hıc ıcıme dogmuor

Umutsuzluk yok canim Rabbimin izniyle umutlar bosa cikmayacak.Umud yolculugunda sana bol sans stres yapma umarim hayirli haberler ile gelirsin.

Bu arada yeni hamislerimizi tum yuregimle kutluyorum Rabbim hayirlisi ile kucaginiza almak nasip eder.

Cok haklisin Rabbimden umut kesilmez canim. Dilerim hayirlisi ile kucagina alirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…