Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yavruceylanım nasılsın canım adetin bittimi tedaviye bi dahaki adetindemi başlıycan bende bu ayın 22sinde inşallah aşılama yaptırcam inşallah ikimizin kırkı karışır

yavruceylanım nasılsın canım adetin bittimi tedaviye bi dahaki adetindemi başlıycan bende bu ayın 22sinde inşallah aşılama yaptırcam inşallah ikimizin kırkı karışır

canım bitmek üzere
Bu adet sayılmıyormuş
bundan sonra olacak olan adetmiş
Çünkü bu ay yumurtlama olmayacakmıış
Vucut düşük yaptığı için bu ay kendini hala hamile sanıyormuş
hormonlar iyice düşünce o zaman anlayıp tekrar yumurta üretecekmiş
İnşaallaah bi dha ki ay da aşılama denemek istiyorum
Çok heveslendim çünkü
Ama ne zaman adet olurum bilmiyorum işte
Hakkımızdan hayırlısı canım
İnşaaallaaahhh

Kızlar şu an hiçbiriniz yoksunuz ama yine de yaziim,artık yarın ya da bu akşam okursunuz :))
Hani işyerinde açamıyodum ya forumu artık açabiliyorumm,söyledim engellemeyi kaldırdılar kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
yani artıkk sizlerle ayrı kalmıycaz.
Bu arada N83 ve hayran çoookkkkk sevindimmm Allah sağlıklı,sıhhatli bebişlerinizi kucağınıza almanızı da nasip eder inşşşş :Saruboceq:
bu ara topik coştuu hamişler peşpeşe sıralandı devamı da gelecek inşşş
Hilal sen de hamilelik psikolojisine girmişsin anacım artık herşeye üzülüpp sızlanıcannn daha kurtlar vadisi ni de izleyemezsin çünkü o da etkiliycek seni kaydirigubbakcemile3
Hepinizi öpüyorumm kızlarrr opuyorumnanaktan
Bu arada kayracım yeni mutfağın hayırlı olsun canım opuyorumnanaktan

canım benim yaa çok sevindimm rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah senin içinn çook dua etmiştim sende bizim için et olurmu......:teytey::teytey::hooray::dance::dance::CüvCüv::sm_cool::emir_bebek::ecrin_bebek:

canımmmmm dualarla oldu zaten hepinizden allah razı olsun tez zamnda bebişlerinizi göbeşinize göndersin rabbim sen bana böyle demiştin tutunacaklar demiştin çok moral vermiştin çok ağlamıştım o gün senle konuşurken ama inanmıştım gerçekten çok şükür allahıma beraberiz şu an bebişle. bende dua ediyoruum sizlere hemde gece saatlerinde inşşalla rabbim kabul edecek dualarımızı arkadaşım

Kızlar şu an hiçbiriniz yoksunuz ama yine de yaziim,artık yarın ya da bu akşam okursunuz :))
Hani işyerinde açamıyodum ya forumu artık açabiliyorumm,söyledim engellemeyi kaldırdılar kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Bu arada N83 ve hayran çoookkkkk sevindimmm Allah sağlıklı,sıhhatli bebişlerinizi kucağınıza almanızı da nasip eder inşşşş :Saruboceq:
Hilal sen de hamilelik psikolojisine girmişsin anacım artık herşeye üzülüpp sızlanıcannn daha kurtlar vadisi ni de izleyemezsin çünkü o da etkiliycek seni kaydirigubbakcemile3

saol arkadaşım çok sevindim seni gördüğüme kızlar gelemiyor diyorlardı inan heber vermek istediklerimin başında geldin inşallah saglıkla alırız bebişlerimizi kucağpımıza arkadaşım

canım bitmek üzere
Bu adet sayılmıyormuş
bundan sonra olacak olan adetmiş
Çünkü bu ay yumurtlama olmayacakmıış
Vucut düşük yaptığı için bu ay kendini hala hamile sanıyormuş
hormonlar iyice düşünce o zaman anlayıp tekrar yumurta üretecekmiş
İnşaallaah bi dha ki ay da aşılama denemek istiyorum
Çok heveslendim çünkü
Ama ne zaman adet olurum bilmiyorum işte
Hakkımızdan hayırlısı canım
İnşaaallaaahhh

hayırlısı canım inşallah 2mizinde mutlu günleri yakın inşallah bende çok umutluyum

canımmmmm dualarla oldu zaten hepinizden allah razı olsun tez zamnda bebişlerinizi göbeşinize göndersin rabbim sen bana böyle demiştin tutunacaklar demiştin çok moral vermiştin çok ağlamıştım o gün senle konuşurken ama inanmıştım gerçekten çok şükür allahıma beraberiz şu an bebişle. bende dua ediyoruum sizlere hemde gece saatlerinde inşşalla rabbim kabul edecek dualarımızı arkadaşım

inşallah canım benim duaya çok ihtiyacımız var.nolursa olsun rabbim nasip etmeyince olmuyo bende ona tevekkül ediyorum aşılama deniycem inşallah vesilemiz odur....sen ve meleğin rabbime emanet olun inşallah.anneciğine babacığına hayırlı bi evlat rabbimede iyi bir kul olur inşallah......kendine ii bakolumunekankayizsmile

canım benim güzel anne nasılsın yeğenim nasıl az kaldı inşallah cennet kokusunu doyasıya koklamaya hep mutlu huzurlu yaşayın inşallah tatlım
teşekkür ederim canım iyi dileklerin için rabbime emanet olun olumunekankayizsmile

KIZLARRRRR ALAAHA ÇOK ŞÜKÜR
rabbim nasip etti hamileyimmmmmm allahisteyen herkese tattırsın inşallah
bana da dua edin sıkıntısız bir şekilde devam edelim yolumuzaaaa

canım çok sevindim çok rabbim hep yüzünüzü güldürsün sağlıkla kucağına almayı eşinle bebeğinle uzun mutlu bir hayat geçirmenizi dilerim ALLAH tan bide halay çekmem lazımmm :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey::nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:a.s. a.s. a.s. a.s.

kızlar dün ulltrasonda gördük keseyi
yalnız ikizlermiş şok yaşadık eşimle ikimiz
kalp atışlarını da dinledik iksinin de kalbi atıyor

çok sevindim canım inşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin rabbim ne güzel ikiz annesi olmak eşinle ikizlerinle sana mutlu huzurlu bir ömür dilerim rabbimden :CüvCüv::CüvCüv: :teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aşılama için doktorla görüşmeye gidiyom kızlar.2 drla görüşcem dua edin hangisi hayırlı olcaksa rabbim ona sevketsin inşallah

N83 canım benim çoooooooooookkkkkkkkkkkk sevindim
rabbim kucağına almayı nasip etsin:dance::dance::hooray::teytey::teytey::teytey:
maşallah sana tütütütütütütü:nazar::nazar:

hayrn canım benim çok sevindim
ne güzel olmuş yaaaaaa
ikiz bebek annesi olmakda bi ayrıcalıktır eminim
dikkat et kendinede yeğenlerimede:)

aşılama için doktorla görüşmeye gidiyom kızlar.2 drla görüşcem dua edin hangisi hayırlı olcaksa rabbim ona sevketsin inşallah

hadi bakalım canım hayırlısı inşallah rabbim sanada bi bebek bağışlasın inşallah
rabbim hayırlısını versin inşallah

ya keske bızımde asılama olabılseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ama tup bebek bıle olmama ıhtımalı var
yaaaaaaa hamıleler lutfen duanızı eksık etmeyın
bu hafta ıstanbula gıdıcez buyuk ıhtımal tedavı ıcın
hyırlı haberlerlen geleyım :KK43:

ya keske bızımde asılama olabılseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ama tup bebek bıle olmama ıhtımalı var
yaaaaaaa hamıleler lutfen duanızı eksık etmeyın
bu hafta ıstanbula gıdıcez buyuk ıhtımal tedavı ıcın
hyırlı haberlerlen geleyım :KK43:

inşallah canım benim inşallah hep dularım hep sizinle