Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Geri dönecek boş kalınca emin olun ama bence siz geri dönmeyin asla.
Bakın adam ikiyüzlü,kendi söylediğine kendi uymuyor,bekaret önemliyse kendi de bakir kalsaymış madem,sizinle sevişmeseymiş. Seviştikten sonra bekaret önemli demek neyin nesi?
Şu an sıcağı sıcağına bunları göremiyorsunuz ama biraz sakinleşince sizde idrak edeceksiniz, biraz sabır,biraz zaman.

Mesela dik dursanız bu aşk sevgili terk edilme olayını bu kadar abartmasanız. Unutmayın hayat aşktan ve sevgiliden ibaret değil. Hayatınızdan keyif almaya çalışın
Zaten dik durabilse buraya konu acmazdi. Dik dur denince duruluyor mu, sizce aklina gelmemis olabilir mi:) ki zaten yalvarmamis etmemis ama gonul bu, uzulmesinden daha dogal ne olabilir ki? Robot degiliz..

Hayatında hiç sinemaya gitmemek her şeyin ilkini anca bu yaşında yapmak nedir bu kadar fanusta yaşayan birinden kurtulduğunuz için sevinmeniz lazımken üzülüyorsunuz. İleride şükredeceksiniz.

Konu sahibi sizin konularınızı takip ediyordum ve çok aklı başında biri gibi gelmiştiniz.

Burada yazdığınız her şeyi okudum ve eski sevgilinizi aklımda ne kadar istemesem de bir şempanze olarak canlandırabiliyorum ancak. Yahu bu nedir? Yuh diyorum.

Bence biraz kendinizi sorgulayın. Yani çok ağır bir boşlukta olmalısınız. Çok kötü bir şehirdeydiniz sanırım. Bir sizin köpeğiniz vardı herkes garip garip bakıyordu. Büyük ihtimalle ortamın da etkisiyle büyük boşluğa düştünüz. Bunu çözün. Gerekirse tayin isteyin gidin.

Bu arada gerçekten şempanze beyin hobisini çok merak ettim Adam kitap okumuyor, sinemaya bile gitmiyor. Aklıma hobiler geliyor. Kayak? Tiyatro? Müzikal? Edebiyat? İnanamıyorum ortak bir hobiyi geç, bu adamın herhangi bir hobisi olması imkansız geliyor.

Bir de ilk olmak etkilemiş sizi sanırım öyle demişsiniz ama sinemaya da ilk benle gitmesin yahu potansiyel sevgili. Oldu olacak eskiden kadınlara yaptıkları gibi adamları küçükten alalım biz yetiştirelim

Zaten dik durabilse buraya konu acmazdi. Dik dur denince duruluyor mu, sizce aklina gelmemis olabilir mi:) ki zaten yalvarmamis etmemis ama gonul bu, uzulmesinden daha dogal ne olabilir ki? Robot degiliz..
Acısını hafifletecek bir şeyler yapabilir. Mesela hobi edinebilir. Bu şekilde kendine eziyet ediyor. Unutması için çablaması lazım

Sen hata yapmadın seni Allah kurtardı. Şimdi sadece zaman lazım. Acını yaşa ama zamanla soğuyacaksın. Ayrıca güçlü olmanı da çok taktir ettim.

Şu bekaret takıntısının 20li yaş erkeklerinde daha baskın olduğunu düşünüyorum. 30 lu ve 40 lı yaşlardaki erkeklerde pek yok. Bunların beyinleri ergenliği geç bırakıyomuş ya ondan heralde

Çünkü genelde sevişmemiş oluyorlar, beyin gelişimleri duruyor çünkü kan hep malum bölgelerde, beyne çıkamıyor.
Sonra sevişip rahatlıyorlar, normale dönüyorlar

Ben de böyle yazdım. Sebebi şu, bazı insanlara bazı şeyleri sertçe anlatmalısın. Çünkü yumuşatarak sakince anlattığın zaman karşı tarafı olumlamaya tekrar ümit beslemeye başlıyorlar, beklentiye giriyorlar. Konu sahibinde o potansiyeli gördüm. Gerçek acı ama acı gerçeği görüp kabullenip ona göre hareket etmek en doğru ve mutluluğa götüren yoldur. Yoksa kasten ve direkt üzmek kırmak gibi bir niyetim yok.

Konu sahibi Ağrı da sanırsam ben de 20 yaşına kadar orda yaşadım. İstisnalar dışında halkı geri kalmış. Evet köpeğiyle dışarı çıkması bile mucize. Bir de bahsettiği şahıs Ağrılı ise onların çoğu her haltı yiyiyor sonra bakire kız arıyor. Nerden mi biliyorum çoğu eski tanıdık öyle. Esc*rt tutun genele*ve kadar giderler sonra bakire kadın arıyorlar.

Beraber nargile içmek bence hobileri

Daha önce hiç sinemaya bile gitmemiş birinin sorun ettiği şeyin bekaret olduğunu hala anlamadınız mı. adam sinemaya bile sizinle gitmiş demek ki bu kadar kapalı biri. bu ülkede en modern görünen erkekler bile bunu sorun edebiliyor sevgilinizin etmesi bana garip gelmedi.
yolunuza bakacaksınız mecbur

Tv izlemek, müzik dinlemek falandır hobileri.

Daha önce bir kadınla sinemaya bile gitmemis adamdan bekaret konusunu sorun etmemesi beklenemezdi sanırım.Medeni bi adam degil ama cinsellik yasamayi da ihmal etmemis.Dürüst olmamıs ,değer vermemis.Bildigin geleneksel Turk erkegi kafasi.Büyük ihtimal evlenmeden önce cinsel iliski yasamamis ,ailesinin tanıstirdigi biriyle evlenecek.Sana göre üç beden kücük kalmis adamin kafa yapısı.Üzülmen de cok doğal.Akışa birakmaktan baska caren yok.Gayet de gayretlisin bu arada.Daha nasil dik durulabilir ki.

Çünkü genelde sevişmemiş oluyorlar, beyin gelişimleri duruyor çünkü kan hep malum bölgelerde, beyne çıkamıyor.
Sonra sevişip rahatlıyorlar, normale dönüyorlar
Ki eminim ki yatakta da bir o kadar kötüdür ama kendini seviştim rahatladım diye teselli ediyordur:)

Hiç yorumlara vs bakmadım ilk sayfaya baktım sadece. Artık her ilde veya yakınında AVM içinde sinema var,30 yıl öncesi degil. 25 yaşında hiç sinemaya gitmemiş adamla ne işin var? Opera, bale desen Tr'de ok. Artı hayatında hiç sinemaya girmemişse diğer sanat dalları veya kitap okumakla da alakali değildir. Yani bekarete, sevgiliye, ayrılırken ki saygıyi nasıl öğrenebilir ki?

Benim komşum çok iyi bir kız ve kocası ağrılı.
Ayrıca, yıl olmuş 2023 kendisi gibi okuma yazma bilmeyen bir kuması var (

Boşlukta değilim küçük şehir olmasından birazda farklı olanın dikkat çekmesinden kaynaklı tanıştığım 10 erkeğin 9 u yürüyor ama tabi zaten ortalama bir tr erkeği de tanıştığı 10 kızın 9una yürüyor. Tek tek cevap veremiyorum. Ortak hobiler spor yapmak bunun hakkında konuşmak,uzun yürüyüşler yapmak,fiziksel aktiviteler,bakım yapmak vs..
-----------
Herkes olaya kültürel olarak yaklaşmış benim için olay bu değildir. Ben tartışmayı,tribi,kavga, gürültüyü sevmem sakinlik severim. Öyle çok sohbet edelim insanından ziyade sarılıp film izleyelim ,manzaraya bakalım insanıyım. Arkamı toplayan sorumluluk sahibi ayakları yere basan olgun birinin olmasını severim.Yani dediğim gibi beraber geçirdiğimiz 6 ay boyunca öyle dozunda öyle iyi taklit yaptı ki. Love bombing yapmadı mesela ama yerinde zamanında ilgisini sevgisini gösterdi. Benim için ben talep etmeden dahi çok şey yaptı. Yani bir anda alışmadım, hiçbir duygum bir anda oluşmadı. Zamanla dozunda ilgi vererek kendini sevdirdi hayatıma girdi

Ya siz bu tipleri nereden buluyorsunuz Allah aşkına

şu anda yurtdışındayım ama normalde Türkiye'deyim ben, bahsettiğim ilişki de Türk birisi -hatta Kürt birisi etnisite önemliyse.
benim hiç yabancı erkek arkadaşım (flörtüm ne dersek artık) olmadı, dönem dönem y.dışında yaşadım ama her sevgilim bizim oralardandı -şimdi etnisiye şeysine daha da girmeyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…