Bir açıklamaya bile layık görülmeden sessizce terkedildim

Hiçbir sebep yokken terkedildim. Daha öncedende sevgililerim oldu sevdim, sevildim/sevilmedim vs... Ama hiç bu kadar üzüldüğümü yikildigimi hatırlamıyorum
. Terapiye başlayacak kadar yıkıldım. Ben hayatımda ilk defa aşık olmuştum. Hatta hayatımda ilk defa tamam ben buldum,ben bu adamla evlenirim demiştim. İlk defa sevgilisinin olduğunu söylemişti,cinsellik hariç hemen her şeyin ilkini benimle yaşadı. Sinemaya bile ilk defa gitti. Hiçbir kötü anımız yok kendisi de öyle demisti zaten hiç kötü günümüz yok hepsi güzel beni çok mutlu ediyorsun diye, illaki ufak tefek anlaşmazlıklarım oldu ama o kadar.İlgiye bogmadim,ilgisiz bırakmadım, anlamsız kavgalar çıkarmadım,her zaman güzel ve özenli oldum, dünyamın merkezi yapmadım sadece sevdim ve buna uygun davrandım.
4 ay flört 2.5 aylık sevgililik. Cinsellik yaşayana kadar her şey çok güzeldi. Sonra birden ilgisi azalmaya başladı son 1 ayda. Sorunca da ben böyleyim falan diyordu. Bu arada bakire olmamamı sorun etti. Ama benimle beraber olmaktanda geri durmadı. Ona bunu bir kusur olarak görmediğimi söylemiştim daha önceki erkek arkadaşımı sevdigimi onunda beni sevdiğini ama yürümedigini falan söyledim çok detay vermeden. Bir de şu an değilse bile ileride ciddi bir ilişki isteyebilecegimi eğer bunu sorun edecekse başından soylemisini istedim, seninle daha önce hissetmediğim duyguları hissediyorum dusunucem falan dedi. Tamam dedim sana bir hafta zaman vereceğim yazmayacağım sende düşün bana bir cevap ver söz mü dedim söz dedi. Gayet tatlı bir şekilde askımli konusarak o günü bitirdik. Aradan on gün geçti ses çıkmadı dün merak edip ben yazdım napiyorsun diye geç cevap verdi. Bende bir süredir konuşmuyoruz mesele varsa konuşup halledelim ya da durumu netlestirelim dedim. Hiç cevap vermedi. Bende dahada yazmadım. Yazmamda zaten gurursuz değilim, beni istemeyen birine ne yazsam boş. Sosyal medyasindaki resmi kaldırmıştı ben istemiyorum diye tekrar koymuş ardından da bir kızla takiplesmeye başlamış. Hiçbir şey anlamadım insan düşmanıyla ayrılsa dahi bir açıklama yapar, bir şey söyler. Şunu da düşünüyorum insanların yetişme tarzından dolayı tabuları olabilir bekareti kusur olarak görebilir. Ama gerçekten seven bir insan bunu kusur olarak görse bile kabul ederdi. Kendimi kullanilmis ve değersiz hissediyorum. Anılar üzerime üzerime geliyor. Hiçbir şey içimdeki yangını söndürmüyor sanki. Ne kadar mesaj arama fotoğraf varsa sildim. Hediyelerini kaldırdım. Arkasından agladığımı düşünmesin,egosu oksanmasin ,unuttuğumu düşünsün diye kolum kopsa yazmam. Ama bu acı nasıl geçecek.. günlük rutinime devam ediyorum köpeğimi çıkartıyorum, sporuma gidiyorum, arkadaşlarımla çıkıyorum,okula gidiyorum dışarıdan gayet iyi mutlu gözüküyorum ama sürekli aklımda. Ne oldu, neden böyle oldu, ben nerede hata yaptım. Nasıl inandım.

Yazıyı okurken hiç bu kadar kanın beynime sıçradıgını hatırlamıyorum.

1-Bakire olmadıgını daha önceden bilmiyor muydu ? Önceden bunu sorun etti mi yoksa birlikte olduktan sonra mı etti?
2- Madem bu onun için problem o zaman neden seninle birlikte oldu ?
3- insanların (kadın olsun erkek olsun) “daha önce böyle hissetmemistim vs) sözlerine hemen kanıp da hayallere dalmayın. Duygusal olgunlugu oturmamıs insanlar hissetmediği veya hissettiği duygular konusunda karşı tarafa yalan söylerler.
4- sevgilikte bi erkek cinsellik için seninle birlikteyse bunu ilk 3 ayda belli eder. O da etmiş zaten. Hepsini geçtim, bu adamla cinsellik yaşamasan bile farklı bi sebeple de olsa zaten uzaklasırmış çünkü adam karaktersiz ve duygusal olgunlugu yerinde olmayan bir adammı.
5- Acınızı gayet anlıyorum, kısa sürede bağlanmıssınız ama bu kadar kısa sürede neden bu kadar bağlandıgınız konusunda bence bi terapiye gidin. Normal değil çünkü.
6 “daha önce aşık olmadım” demissiniz ama yazınızın baska yerinde de “sevdiğim adamla birlikte olmustum” demissiniz.
7-Evet ölseniz de yazmayın. İnanın bu acı geçiyor. Fakat o da yazınca lütfen onurunuzu ayaklar altında almayın. Bu adamdan hiçbir cacık olmazmış zaten emin olun.

Hayatinda 25 yasina kadar sinemaya gitmemis, kadını et gibi goren,bakireligiyle deger bicen, ama isine gelince yatip kalkmaktan geri durmayan hem cag disi, hem iğrenç ötesi bi herifi merak etme unutursun. Bu tipleri evrimlerini tamamlamadan saliyolar sokaga, sonra birilerinin cani yaniyo. Toplatsinlar bence bu modelleri ortaliktan
ordinary ordinary bunun neyine beğendiğim attin, merakimdan soruyorum

ordinary ordinary bunun neyine beğendiğim attin, merakimdan soruyorum
Şimdi alttakine de beğenmedim attı 😄
Ya pati yapma gözünü seveyim ya. Cidden kız kadın ayrımı yapan, bir sinemaya dahi gitmemiş birine nasıl sevgi saygı besleyebilirsin? Bence seninki tamamen istenmedim hırsı. Yoksa aklı başında hiç bir kadın “afedersin kız mıdır kadın mıdır” zihniyetine aşk besleyemez. Bak o dediğim cümle zihniyeti bu. Yapma Allah aşkına.

Yoo gayet yargılıyorsun. Abartma falan yazmışsın. Birkaç gün önce de millete neden evleniyorsunuz diye hesap soruyordun. kimse sana zorla aşk acısı çektirmiyor veya zorla evlendirmiyor. Seni alakadar etmeyen konulara bu kadar kafa yorma 😘 eski üyeliğinin de kim olduğumu tahmin ediyorum orda da çok yapardın bunları. Mimlenince yeni üyelik aldın herhalde.

ben de ortaya yazılmış bir mesaja istediğim cevabı veririm 🤷🏻‍♀️ kimse depresyona gir dememiş insanlar adamı gömüp güzelce moral vermiş.
L harfi ile mi basliyordu eski üyeliği? Merak ettim.

Şimdi alttakine de beğenmedim attı 😄
Daha önce hiç sinemaya bile gitmemiş birinin sorun ettiği şeyin bekaret olduğunu hala anlamadınız mı. adam sinemaya bile sizinle gitmiş demek ki bu kadar kapalı biri. bu ülkede en modern görünen erkekler bile bunu sorun edebiliyor sevgilinizin etmesi bana garip gelmedi.
yolunuza bakacaksınız mecbur
buna da😁

Bir şok daha yasatayim o zaman lise mezunu açıköğretimden üniversite okuyordu
Benim bir konum vardı, kader motifi üzerine. Basitçe hayatima aldığım tüm erkekler,ama tüm erkekler. Ortadoğu'nun bataklığından çıkan da, rusyada doğup büyüyen de, ABD vatandaşı da, adanalisi da, karadenizlisi de. Hepsi birbirine ve en nihayetinde babama benziyor. Neyse ki babam tanıdığım en harika insanlardan biri, çok sıkıntı değil. Ama inanılmaz bir benzerlik var. Hem olumlu hem olumsuz yönlerinde. "Sizde de böyle mi" diye açmıştım konumu.
Çoğu insan da hayatına babasının benzeri hisler veren kişileri aldığını,söylemişti. Hatta bir çeşit şema diyormuş bazı psikologlar. Cocukken ne yasadiysan büyüyünce o hisse cekiliyormussun farkında olmadan.
Hah, işte senin ailenden nefret edip (nefret doğru kelime değilse üzgünüm. Ama dünyadaki en büyük sınavının ailen oldugu konularından belli, her anları kaos ve onları saymazsak güzel bir hayatin var), hem de gidip ailen gibi birini bulmanın sebebi bence senin kader motifin, seman falan
Mesela
• bu adam ömründe sinema görmemis ,gelmiş bu yaşına.
Senin babanın hayatını güzelleştirme gayesi var mıydı, şöyle bazen sizi alır sinemaya vs götürür muydu? Sanmıyorum. Boş yaşayan bir adam - ailene benziyor
•'Erkekler yapar, kadınlar yapamaz çünkü erkekler üstün,onların çükü var' kafasında biri. Tam da babanın kafa yapısı. Babanın sana ve abine olan bakış açısı da bu adamın hali de aynı kapıya çıkıyor.
•Namusun sadece kadınlara ait bir şey olduğunu düşünmesi...bingo. bu da baban. Abin ergenken sevgilisiyle çıksa cebine para koyar, seni evden salmaz, üstüne küfür eder .
•egitime önem vermemesi...bu da baban. Hatırlıyorum, senin okumana - çalışmana destek değildi.
Yani aramissin taramışsın gidip babanın 2022 sürümünü bulmuşsun.
Şu an kendini kötü hissediyorsun ama şükret ki bu adamla devam etmedi. Bu olay sayesinde gerçekle karşılaştın. Belki bakire olsaydın böyle bir sorun yaşamayacaginiz için evlenecektin, aynı hayatı bir de kocanla yaşadığın yetmez gibi zavallı kızına da yasatacaktin.
Bazen insanın şer sandığı hayır cikiyor, bu da öyle bir sey

Konu sahibi okudum tüm konuyu. Önce senden ve bekaret konusundan başlayım. Sen en büyük hatayı bakire olmayisini karşısındakinin kabul etmesi gereken bir durum gibi görüp buna rağmen evlenmeden cinsellik yasamissin. Toplumda kimi kesimlerde bu çok önemli kimi kesimlerde hiç. Ya yaşayıp arkasında durun, bunu kimseye sorgulatacak, hesap verecek, sizin kabul edip etmeme konusu yapacak birşey olarak görmeyin. Ya da bu konu sizi yaralayacaksa bakire evlenin. Siz bir de sizin hakkınızda adeta adlı bir suçumuz var da onu sindirebilmesi için süre vermişsiniz.
Siz adamın love booming yapmamasını önemli kriter olarak gormussunuz. Önemli olan diğer kriterleri umursamamissiniz. İlkokul seviyesinde imla hataları, 25 yaşına kadar cinsellik yaşayıp sevgilisi olmaması, hiç sinemaya gitmemesi. Emin bir sürü şey vardır.
Neticede bu adam sizi seviyor. Yoksa yıllarca bu ilişkiyi sürdürüp son dakika tuyerdi. Kafası karışmış, hoşlandığı kadının bakire olmamasını sindirememis kendi kültür seviyesinde. İlişkide kültürel durum önemli değil demişsiniz tam olarak en önemli şey kültürel durum. Ve geri dönecek. Ama siz kabul ederseniz bu ilişkiyi kendinizi ezip geçersiniz. Sizin onun zihnindeki tasfirinin tabiri ile söylüyorum "sizi defonuza rağmen " kabul etmiş olur. Herseyinize ofkelenir. Kısıtlar, sorgular.
Siz bence en iyi bakire olmayisinizdan dolayi hissettiğiniz gizli suçluluk duygusundan kurtulun. Buna uygun erkeklerle iletişimde olun.

Bana bu çocuk baya dağ ayısı geldi daha önce hiç sinemaya bile gitmemiş çok ilginç.

sinemaya bile ilk kere giden insan...nasıl olur ki?
Artık anasınıfından başlayarak olsa okullar götürüyor.

25 yasına kadar hiç sinemaya gitmemiş biriyle sen nasıl birlikte oldun be pati. Hayır bu adamın zihniyet bellidir zaten, ne paylaşabilirsiniz ki.

Hayatinda 25 yasina kadar sinemaya gitmemis, kadını et gibi goren,bakireligiyle deger bicen, ama isine gelince yatip kalkmaktan geri durmayan hem cag disi, hem iğrenç ötesi bi herifi merak etme unutursun.

Sinemaya da ilk defa gitmis zaten, herifi dagdan yeni salmislar cayira

İbrahim tatlises bile mağarada doğmuş, kac sene öncesi ama 25 yaşından önce sinema görmüştür yav.

Sinemaya hiç gitmediyse ve daha önce sevgilisi olmadıysa ilişkilerini eskortlarla falan yaşamıştır. Büyük ihtimalle npc ve aşırı sıradan biri.

bir sinemaya dahi gitmemiş birine nasıl sevgi saygı besleyebilirsin?

Sinemaya bile gitmemiş adamın ne hobisi vardı merak ettim

Ortak hobiniz ne çok merak ettim. Adam ömründe sinemaya gitmemiş.

Sinemaya ilk defa senle gitmiş birinin ne tür hobileri olabilir zaten.

bir de hiç sinemaya gitmemiş 🙈

Hayatında hiç sinemaya gitmemek her şeyin ilkini anca bu yaşında yapmak nedir bu kadar fanusta yaşayan birinden kurtulduğunuz için sevinmeniz lazımken üzülüyorsunuz. İleride şükredeceksiniz.

Bu arada gerçekten şempanze beyin hobisini çok merak ettim :p Adam kitap okumuyor, sinemaya bile gitmiyor. Aklıma hobiler geliyor. Kayak? Tiyatro? Müzikal? Edebiyat? İnanamıyorum ortak bir hobiyi geç, bu adamın herhangi bir hobisi olması imkansız geliyor.

Bir de ilk olmak etkilemiş sizi sanırım öyle demişsiniz ama sinemaya da ilk benle gitmesin yahu potansiyel sevgili.

Daha önce hiç sinemaya bile gitmemiş birinin sorun ettiği şeyin bekaret olduğunu hala anlamadınız mı. adam sinemaya bile sizinle gitmiş demek ki bu kadar kapalı biri.

Hiç yorumlara vs bakmadım ilk sayfaya baktım sadece. Artık her ilde veya yakınında AVM içinde sinema var,30 yıl öncesi degil. 25 yaşında hiç sinemaya gitmemiş adamla ne işin var? Opera, bale desen Tr'de ok. Artı hayatında hiç sinemaya girmemişse diğer sanat dalları veya kitap okumakla da alakali değildir.

Sinemaya gitmedi heralde kendi de🤔

Sonunda 15 sayfayı okudum. Beğenmeme sebebim alıntılardı.

Okul bizi tiyatroya, müzeye ve diğer tarihi yerlere götürürdü. O yüzden kusura bakmayın ki çocukluktan o tohum ekilemedi ve hayatım boyunca sinemaya gitmediğim için dağ ayısı oluverdim ve ayrıca hobisiz ve kültürsüz oldum.

Sinemaya gitmeden film seyredilemez mi? Sinema ortamı bana göre değil. Film seyredeceksem sakin ortamları ve mümkünse yalnız olmayı tercih ederim. Ayrıca vizyondaki filmlerin çoğu da leş. Bir gün seyretmeyi düşünürsem nostalji olsun diye veya kaliteli olduğunu bildiğim bir film için giderim.

Açıkçası ilköğretim çağındayken ön yargım da vardı. Bana yaşça yakın olanlar başka amaçlarla sinemaya giderdi ve ballandıra ballandıra anlatırlardı. Bana hiç cazip gelmezdi o yüzden, hala da gelmiyor.

Çünkü genelde sevişmemiş oluyorlar, beyin gelişimleri duruyor çünkü kan hep malum bölgelerde, beyne çıkamıyor.
Sonra sevişip rahatlıyorlar, normale dönüyorlar :KK70:
Akıllarını uçkurları yerine beyinlerine harcasalar zaten bir faydaları olur evrene 😂 aşk meşk neyse de çok gıcık oluyorum bu erkek milletine 😂

X