Bim'deki ürünler hakkında..

ay keşke alsaymışım ya hemde çok uygundu fiyatı sıcak suyla mı yapılıyor:26:

evet canım sıcak suyla yapılıyor üzerinde ılık yazıyo ama ben sıcak su koyuyorum.. bir tencereye harcı boşalt üzerine 2,5 su bar. sıcak su koy kapağını kapat yarım saat bekle...daha sonra içine bir yemek kaşığı biber ve domates salçası koy azda tuz ve iyice yoğur daha sonra yağını koy iyice yoğur tencerenin kapağını kapat ve dolaba koy... ertesi gün içine maydanoz ve yeşil soğan doğra biraz daha yoğur ve tabağına yerleştir üzerinede limon afiyet olsun..... ben hep bu şekilde yapıyorum.....

selam kızlar ben kireç çözücüyü direk döküyorum ama baya etkiliyo kokusu köpürüyo hemen zaten ama banyolar mis gibi yepyeni oluyo hayran kalıyorum.. bi de çaydanlığa da kullanıyorum 2 damla damlatıyorum tamam çaydanlık da sıfır oluyo
dün bueno antepfıstıklı çikolatayı aldım rejimde olduğumdan yiyemedim.. eşim de baktı markasına güldü nerden buluyosun bunları diyo sen ye de sonra karar ver dedim
neyse yarın sabah gidicem ben de bime merdiven alıcam dolapların üstünü silerken zorlanıyorum özellikle yatak odası dolabının.. bi de perdeleri asarken kolaylık olucak merdiven.. banyo için paspaslar gelicekmiş 4,90 a onlardan da alıcam

söylemeyi unuttum gürdal kireç çözücüyü ben klozete döküp bi akşam bekletiyorum ertesi gün fırçayla temizliyorum çok güzel oluyo bembeyaz yeni gibi deneyin

canım ben cam bezini gördüm ama hiç kullanmadım bi dene bakalım bence memnun kalırsın bende almayı düşünüyorum... benim ocağım seramik taban belki onu iyi temizler deniycem...

ben bahar temizliğinde alıp kullanmıştım cam silme bezini hoşuma gitmişti benim.şimdi yine güz temizliğinde alıp kullanacağım camlarımı sileceğim:)

bende bimciyim kızlar...

özellliklede aktüel ürünleri hiç kaçırmam....

diğer aldıklarım...
3 lü bayan çamaşır süper çok memnunum...

oğluma da boxer aldım çok beğendi....
tatlıları süperrrrr....( tavukgöğsü,kazandibi,sütlaç )
bulut yumuşatıcı...
güldal ç.suyu
güldal kireç sökücü
güldal yağ çözücü
dost süt
dost yoğurt
aknaz light peynir
muratbey lor
yuva dondurulmuş patates
yuva milföy
nimet dondurulmuş mantı
fıçı salatalık turşusu
simbat marka çerezler
pil
bulaşık makinesi tuzu
bulaşık makinesi kokusu
tül ve çamaşır beyazlatıcısı
yurdum acı biber salçası ( domates salçasını da kullandım beğenmedim )
ekmecik tost ekmeği
çardak konsatre meyve suyu
un
tuvalet kağıdı
kağıt havlu ( biraz bozdular eskisi gibi kaliteli değil )
peçete
ağda
ıslak havlusu süper
dondurulmuş pizza
kedi dili bisküvi
pasta keki
A+ saç kremi süper
colorme çilekli lıpcare ( dudak koruyucu )
nea el kremi
koltukaltı rolon
smell good parfüm ( kırmızı )
mikrofiber temizlik bezi bir harika ( havlu gibi olan )
şimdilik aklıma gelen bunlar...:))

Son düzenleme:

hmm sağol şekerim hemen deneyim ben bunu

web sayfasında varmış ne güzel bende alıcam bulursam tabi birde dediğiniz çikolatadan aldım harikaydı bayıldımmmmm hepsini biyemeye bitirdim çok lezzetli

bende paspastan ve mutfak havlularından almayı düşünüyorum yarın inşallah ha bide kaşıklık gelecekmiş
evde var hepsinden ama olsun ben bir daha almak istiyorum

tuzot tarzı bir baharat karışımı var ilk defa denedim çok beğendim tavsiye ederim kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…