Bim'deki ürünler hakkında..

LG Optimusu nekadara satacaklarmış bilginiz var mı? Merak ettim. Bir de hangi modeli acaba.

Optimus me gelicekmiş araştırmalarıma göre kullanışlı bir telefonmuş,estetik açıdan da hoş, bence fiyatıda uygunsa alımı hakedecek bir telefon olabilir..Gidip incelemek lazım :)

Waffle mi? Bim waffle mi satıyor? Anlayamadım, sadece alt kısmımı? Hiç görmedim ben canım

Waffle ise (Holland caramel waffles) o büfeler de satılan waffle'lara benzemiyor ama tadı çok güzel doğrusu içinde bulunan fruktoz şurubu nedeniyle çok da zararlı olan bir gofretimsi yiyecek.. Uzun zaman oldu yemiyeli zararlı olduğunu öğrendiğimden beri pek yanaşmıyorum kendisine.. Alınca dumanı tüten bir nescaffenin üzerinde ya da tost makinasında hafifçe ısıtarak yemeni tavsiye ederim..

Teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için. LG Optimus Me telefonu internetten inceleyeyim bakalım nasılmış özellikleri. Waffle'ı okadar Bim'e gidip geliyorum görmemiştim hiç. Bim'de daha neler keşfedeceğiz bakalım Waffle hastası olduğum için, hemen denemem lazım. Fruktoz şurubundan dolayı zararlı demek, bir kere denemekten birşey olmaz heralde

Son düzenleme:
LG Optimusu nekadara satacaklarmış bilginiz var mı? Merak ettim. Bir de hangi modeli acaba.

LG P350 gelecekmiş.299 TL gibi ucuz bir fiyatla satılacak.Android işletim sistemini ilk defa kullanacaklar için ideal.Wİ-Fİ özelliğide var.Ama ne yazık ki taksit seçeneği yok

bim'in yurt yaprak sarmasını denediniz mi teneke kutuda ve ben öyle kalın sarma hayatımda görmedim çok doyurucu içinde kuş üzümü falanda yok gayet nefis çok beğenirim denemenizi tavsiye ederim:89:

Bir de Bim'in Buono çikolatasını denediniz mi bilmiyorum.. Denemeyenler varsa, özellikle antep fıstıklısını denemenizi tavsiye ederim. Hemen kasanın yanında oluyor genelde.. Ve inanın çoook lezzetli. Üstelik o büyüklükteki başka hiçbir çikolatayı 1 liraya bulamazsınız, fiyatı 1 lira.. Diğer markalardan da lezzet olarak geri kalan yanı yok.

Son düzenleme:
En son yastık pedi aldım.
Memnun kaldım tekrar gelirse yine alacağım.
Bim bu ara öğrencilere çalışıyor galiba..

bilmez miyim buono antep fıstıklısı şaahane ben öyle bol fıstık alpellada bile görmedim yani ya bütün bütün harika ve çok yani şaşırmıştım fiyatına göre bence çookkkkk kaliteli 1 lira hemde sakız fiyatıhatta ben onu ilk kardeşim almış öyle yemiştim markası alpella ya da milka falan sanmıştım paketini görmeden yiyince

Zaten 1 liraya buono almak varken, artık diğer çikolataların yüzüne bile bakmıyorum ben

evet evet bencede fındıklısını da denedim ama o antepfıstıklısı gibi güzel değildi yalnız çok şekerli azar azar yemek lazım yoksa direk kalori yani

evet evet bencede fındıklısını da denedim ama o antepfıstıklısı gibi güzel değildi yalnız çok şekerli azar azar yemek lazım yoksa direk kalori yani

Ben buara zayıfladım nedense canım, pantolonlar bol gelmeye başladı, o nedenle kilo almaya çalışıyorum kalori sorun değil

bend ebimciyim kızlarrr
çikolatayı denemeliyim hemencik kendim diyet yapıyorum ama
çocuklara ve eşime alıyorum çikolata
dün kipaya gittik minicikler ama fiyatları çok pahalıydı
yarın sabahtan gidicem alayım hemen

toka gelmiş bird ekıstırmalı çifti 65 kuruş çok ucuz

merhabaa
bende bimciyim kızlar
çikolattayııı nasıl fark etmemişim bennn yarın alayımm çocuklara
fiyatıda ucuz muş harbiden

bim'in yurt yaprak sarmasını denediniz mi teneke kutuda ve ben öyle kalın sarma hayatımda görmedim çok doyurucu içinde kuş üzümü falanda yok gayet nefis çok beğenirim denemenizi tavsiye ederim:89:

Tavsiyen üzerine sarmayı denedim ama çok beğenmedik nişanlımla :) İçi çok pişmiş, dediğin gibi hiç bir şey yok içinde sadece değişik bir baharat var tadını aldığım ama çok kötü değildi yenilir ama bir daha alınmaz :)). Çok daha iyisini yapıyorum çünkü :)

Buono yu da aldım şuan diyette olduğum için denemedim ödül mazaretiyle bir ara küçük bir parça deniyeceğim :)

bugün eşim tavuk göğsü getirmiş bi ara bimin tavuk göğsünün hatasıydım ama yiyemedim bugünkünü ve çöpe attım çünkü tadı berbat bişey olmuş acaip katı ve resmen deterjan kokuyordu bırakın o muhallebi tadını hiçbi tat yoktu o pis kokudan başka neden tatlının bu kadar kötü duruma geldiğini çözemedim bi daha almayı düşünmüyorum

bizde profiterol aldıkkk hayatımda yediğim en iğrenç tatlıydı midem allak bullak oldu.Çünkü tarihi geçmiş ve ekşimsi birşeydi aynen birdaha aslaaa almamm :96:

canım ben daha iyisini yaparım demişsinde ben zaten ev sarmalarıyla kıyaslamadım ki ev de yapılana neresi benzer onu ben hani diğer satılan konserve sarmalardan bu bana göre daha iyi geliyo yani yinede afiyet olsun

bende sert kapaklı defterlerinden aldım geçen gün beğendim 1 küsür bi fiyatı vardı çokkk uygun yani iyi geldi bu not almak falan için
çerez reyonunu boşlattı annem gene çok uygun ve taze çerez ürünleri en son yeni denediğim kakaolu leblebileri çok hoşuma gitti çocukkende alırdık bunlardan anılarım geldi aklıma
pringles gibi olan cipsinide denedim pringlesla yarışabilir diyebilirim
iyi ki varsın bim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…