Bim'deki ürünler hakkında..

slmlar hanımlar,bim in birçok ürününden memnunum.Yalnız bu hafta indiirmde olan mikrofiber nevresim takımı nasıl bişey alan kullanan var mı*

ben geçen hafta bulaşık makinesi için koku aldım umdupumdan iyi çıktı çok güzel kokuyo makineyi her açtığımda başarılı yani.. yalnız o çöp poşetlerini farketmemişim bi dahaki gidişimde bakıyım bakalım :26:

hanımlar bende bim in çoğu ürünününden memnunum fakat geçen gün ilk kez bulaşık makinası kokusu aldım ve çok pişman oldum çok ağır bir kokusu var ve bulaşıklara siniyor bardaktan su içerken sanki o kokulu suyu içiyo gibi geliyor mide bulandırıyor ve hemen çıkardım fakat ancak 2 yıkamadan sonra filan makinamdan gitti kokusu

Ailemin yanındayken çoğunlukla bimden alışveriş yapardık.Bence alınası çok şey var.Sadece bir kere aldığımız pirinçten kurt çıkmıştı gerçi sadece bime has değil marketlerdeki bakliyatların ne kadar iyi olduğunu bilemiyorsunuz tarih yazıyor ama kandırmaca da olabilir,bir kere de sürekli kullandığımız sütten alışkın olmadığım bir tat almıştım tabi hemen sitesi üzerinden bunları belirttim.bunun dışında çoğu ürünü kaliteli.

Tarih kandırmacası nasıl oluyor? Ben de geçen gün cips almıştım, kokuyordu ve tadı bozuktu.. Ama son kullanma tarihine göre daha 3 ay vardı süresinin dolmasına. Bir kere de ketçapda aynı olayı yaşadım, son kullanma tarihi 1 yıl sonraydı ama tadı bozuktu, direk çöpe gitti.. Gerçi Bim'de yaşamadım bu iki olayı.. Şok markette yaşadım.. Konunun dışına çıkmış olmayayım ama yazıyı görünce merak ettim sorayım dedim, son kullanma tarihlerinde kandırmaca olabiliyormu?

kızlar bimin bir numaralrı ürünü salatalık turşusu-mayonezi-lavanta kokulu çöp torbası-güldal yağ çözücü-yuva milföy hamuru-oda parfümleri(özellikler yağmurdan sonra yazan şişe)aklıma gelenler bunlar....

kesinlikle almayacağınız şey ise yumurtası................

Yani kandırmaca derken satış taktiği olabilir bu.Tarihi geçmiş ürünün son kullanma tarihini değiştirip tekrar piyasaya sürebilirler.Olmaz değil olabilir.Bu yüzden içi göründüğü için özellikle bakliyatları dikkatlice inceliyorum artık.

Hımm evet doğru, öyle olmasa aldığım ürünler bozuk çıkmazdı zaten, yapıyorlardır kesin..Son kullanma tarihlerini değiştiriyorlardır.. Ben de bundan sonra inceleyeyım bakliyatları.

genelde bim e gırdım mi elım hep dolu cıkarım sureklı aldıgım ürünler kesınlıkle wc kagıdı -havlu kagıt ve normal peçetesı cok kalıtelı......bır de süt alıyorum sivrı bıber turşusu mükemmel acı sevenler için....tuzot gıbı birşey almıstım knorr yerıne yesıl pakette hıc sevmedım böceklendı çöpe attım...bulguru çok iri ama güzel.....onun dıısnda yumurtaları ii değil....yumurta da kesınlıkle A101 in CP yumurtası mükemmeldir......aklıma gelen bunlar...hıııı bir de ayranı tabi çok güzel....

Son düzenleme:

kokulu çöp poşetini çok merak ettim ben de alıcam nasipse

Ben de nohutundan çok menmun kaldın akşamdan ıslatmayı unutmuşum,2 saat ıslattım düdüklüde pişirdim,dağılmış,hayret ettim.

tül beyazlatıcısını kullanan oldu mu?nasıl?bildiğimiz marka 17 tl civarında bu 2-3 gibi birşey sanırım :44:

kokulu çöp poşetini çok merak ettim ben de alıcam nasipse

buram buram kokmasa da hafif bi kokusu var
portakal ve lavanta kokulu kullandık :)

tül beyazlatıcısını kullanan oldu mu?nasıl?bildiğimiz marka 17 tl civarında bu 2-3 gibi birşey sanırım :44:

evet canım güzel bi ürün
hatta beyazları yıkarken deterjana karıştırıyoruz daha beyaz oluyor

buram buram kokmasa da hafif bi kokusu var
portakal ve lavanta kokulu kullandık :)

evet canım güzel bi ürün
hatta beyazları yıkarken deterjana karıştırıyoruz daha beyaz oluyor

hem fiyatı uygun hemde beyaz çamaşırlarda da işe yarıyorsa süpermiş.teşekkürler

MERHABA KIZLAR NE GÜZEL BİR TOPİK BURASII..bende tuvalet selpağı alıyordum ama en son aldığımda kalitesini değişmiştii..şimdi almayı düşünmüyorum.aam diğer ürünleri gerçektende güzel ve hesaplıı....

Geçen gün annemde yediğim beyaz peyniri nereden aldığını sordum.
Bimden dedi.
Uzun zamandır gitmiyordum bime, demek yeni bir ürün.
Normalde bir peyniri var, onu genellikle böreklere koymak için alırdık.
Ama bu bambaşka, çok hoşuma gitti.

bimden solo kağıt peçetelik ve yedek peçetelerini aldım çok memnun kaldım.maden sularınıda çok beğeniyorum özellikle limonlu olanlarını.mikrofiber bezlerini oda parfümünü kumaş oda sprey olanını çok beğeniyorum.sütaş ın süzme peynirini aldım bu hafta ona bayıldım.ayrıca peçeteleri kağıt havluları çok güzel.bide bayramda gelen bir çikolata vardı wolf markaydı sanırım harikaydı.

Son düzenleme:
burda o kadar tavsıye edılmıs ve memnun kalınmıstıkı,ben gecen (krem rengı)tul ve perdelerımı yıkarken aldım..tereddut ettım cunku beyazlatıcı dıyodu ve tullerım koyu krem rengındeydı..ama yıkadım ve ınanamadım..tullerı bılıyosunuz 30 40 derecede ve kısa programda yıkıyoruz buna ragmen bu denlı etkı edecegını hıc dusunmemıstım..ayrıca sadece tul degıl beyaz camasırlar ıcnde yazıyodu kutuda ben aksam dan makıneme camasırımı atıp sabaha kadar o deterjanlı suda beklettım sabah yıkadım benım morararan camasırlarım bıle beyazlamıstı...gecen gıttıgımde 2 kutu daha aldım..hem ucuz hem guzel...
ıslak mendıllerı muhtemelen sana oyle denk gelmıstır,yıllardır kullanıyoruzzz daha sorun yarattıgına sahıd olmadım,pirinc te turuncu paketlı olanı tavsıye etmıyorum(bır pirinc hem lapa olur hemde pişmemiş kıtır kıtır olabılırmı evet o pirinc oluyor..hatta gecen gun mevludumde rezıl oldum arkadaslarıma..turuncu paketlısını onlarda begenmemısler yesıl paketlı olanı cok ovduler elımdekını dolmaya falan kullanıp bıdahakıne ondan alıcam ıns..makarnalarını kullanıyorum..hıc sorun yasamadım pahalı markalar kadar lezzetlı ve guzel..jucy meyve sularıda aynı sekılde guzel en azından pıyasada tanınmıs bır cok markanın pahalı meyve suyuna oranla cıdden guzel..dost sut piyasadakı en ucuz sut sanırsam..o sebeple zaten ıcmek ıcın almayın(yanı ne beklıyorsunuz kı)muhtemelen ıcınde sut tozu var ama ben sık kullanıyorum tatlılarımı hep onunla yapıyorum cokta memnunum ıcme konusundada pınarı tavsıye ederım..

yogurdu dost dısında kullanmıyorum cokkkk memnumum..içimın yogurdunu kesınlıkle tavsıye etmem corba gıbı cıkıyor..tadıda garıp..
bende güldal koyu kıvamlı(domestosa benzeyen)cok memnunum,ozon suyundan ona keza...bulut yumusatıcı da oyle..
peynırı cok guzel,kolay kolay bozulmuyor ve lezzetlı..
ms.ree mı ne dır cife benzeyen bır urun var ondanda memnumum..
kagıt havlusu ve vc kagıdıda guzel..
limonu ordan baska bı yerden almıyorum..
etimek,kremsantı,mısır nısastası...kesınlıkle hem cok ucuz hem cok guzel..eve stok yapıyorum acıl mısafır ıcın ..
kornıson tursusu ,haslama konserve mısırı da guzel.. salcasını zaten begenıyorum ..el yapımı bıber salcası alıp onunla karıstırıyorum aylarca bozulmadan tıketıyorum...
o kadar cok sey alıyorum kı ordan ..bazen kalıtesız cıkabılıyor ama bu carrefor da da cıkabılır,şok tada o kadar kusur kadı kızındada olsun yanı..

mesela suzme yogurdu gunu gecmeden bozuldu gerı ıade aldılar,profıterol 3 4 kez ustuste kreması eksı cıktı ve sut kesıgı gıbı bozulmustu yıne gunu gecmedne cope attım bıda almadım..memnun kalmadıgım cok az urunu var yanı..

yazını okurken bime gidip bütün reyonları dolaştım sanki
tüll beyazlatıcısını bend ealıcam çok övdünüzz buradaa bi deneyim
ıslak mendilleirni bend eyıllardır kullanıyorum gerçekten çok güsel

ilker markaa gevrek muhteşem ötesi zatenn almıyorum eve kutunun dibini görüyorum çünkü
bendee kremşanti,etimek,çikolata sos ve pudingini seviyorum
yogurtu güsel

ama sütünde takılı kaldım süt tozumu var diyorusnuz ben hep oradan alıp içiyorudm oysa:26::26::26:

tul beyazlaticisi desenli tullerin renkli kisimlarini bozar mi deneyen var mi. benim tullerimde bordo renk lale motifleri var. hic boyle renkli beyazli karisik tul yikayan var mi acaba?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…