Bim'deki ürünler hakkında..

ben geçen gün farkettim o tuzota benzer kaarışımı ama almaya cesaret edemedim kesin çirkindir diye:26:

Yok canım değil bende korkarak aldım ama o anda lazımdı çünkü ben hep vegeta alıyorum normalde yemeklere çok güzel lezzet veriyor diye...
Bundan sonra bunu alıcam:KK34:

Yok canım değil bende korkarak aldım ama o anda lazımdı çünkü ben hep vegeta alıyorum normalde yemeklere çok güzel lezzet veriyor diye...
Bundan sonra bunu alıcam:KK34:

sağol canım bunu da deniyim bakim:KK1:
ay ben çok sevdim bu bim topiğini ya ne güzel birbirmize memnun kaldıüımız ürünleri paylaşıyoruz:KK71:
ben eskiden hiç sevmezdim bim ürünleri artık müpdelası oldum bazı ürünlerinin:21:

kızlar kokulu çöp poşetlerinden de çok memnunum...zeytinyağı çok kaliteli...ıslak mendili çok kaliteli...pirincini hepimiz biliyoruz zaten...

ben pirincini beğenmedim ya:KK50:
ıslak mendilinide beğenmedim çünkü içinde yarım yamalak yamuk yumuk ıslak havlular çıktı:KK47:
ama çöp poşetini deniyim bakim neli vaar kokuları mesela:KK15:

çöp poşetlerini bende çok beğeniyorum,bugün bulaşık mak.ne tuz aldım çok işimi görüyo valla hemde 2 tl.bu arada shela diye deodorantlar gelmiş kokuları çok hoş onlardanda alıcam,felice diye bi fıstık ezmesi var ona bayılıyorum çok lezzeti ama bi o kadarda kalorili malesef:KK43:

Kızlaaar telefonu görmeye giden var mı? Ben daha yeni bir telefon aldığım için gerek duymadım gitmeye.. Ama merak ettim nasıl bir telefon kullanışlımı, onu da artık burda ki alıcılardan öğrenirim :)

Akşam ancak gidebilirim Bim'e kalmışsa incelerim artık :)

sağol canım bunu da deniyim bakim:KK1:
ay ben çok sevdim bu bim topiğini ya ne güzel birbirmize memnun kaldıüımız ürünleri paylaşıyoruz:KK71:
ben eskiden hiç sevmezdim bim ürünleri artık müpdelası oldum bazı ürünlerinin:21:

lavanta kokan çöp poşetini kullanıyorum....

kızlar tava tencere setinden alan oldumu
veya daha önceden alıp deneyenler varmı
benim çok hoşuma gitti aldım sabah inş. iyidir

çöp poşetlerini bende çok beğeniyorum,bugün bulaşık mak.ne tuz aldım çok işimi görüyo valla hemde 2 tl.bu arada shela diye deodorantlar gelmiş kokuları çok hoş onlardanda alıcam,felice diye bi fıstık ezmesi var ona bayılıyorum çok lezzeti ama bi o kadarda kalorili malesef:KK43:

aa bende bayılırım ona eskiden alırdım hala var mı o fıstık ezmesinden çok güzel olurdu ama ben göremiyorum ya artık gidince görevliye bi sorayım bakalım:26:

aa bende bayılırım ona eskiden alırdım hala var mı o fıstık ezmesinden çok güzel olurdu ama ben göremiyorum ya artık gidince görevliye bi sorayım bakalım:26:

var canım kasanın yanındaki reyonda her daim bulunuyor zaten kasaya geldiğimde hemen bi tane atıyorum sepete süper bişey:KK56:

Evime yakın bim yok malesef sürekli alışveriş yapamıyorum ama bugün gezmeye çıkınca bimede girdim onca şey aldım 20 tl tuttu her fısatta uğrayacağım bime:KK1:

var canım kasanın yanındaki reyonda her daim bulunuyor zaten kasaya geldiğimde hemen bi tane atıyorum sepete süper bişey:KK56:

yok canım ya ben kavanozda olan yer fıstığı ezmesi var mı hala diyorum?
bu arada bende geçen gün ışıl sıvı sabun aldım yeşil renk bahaar bahçesimi ne yazıyo üzerinde yani umduğumdan güzel çıktı kokusu olsun köpürmesi olsun falan

kızlar sürehi takımını aldım bugün sürahimd ekırılmıştı çok begendim
birde kapaklıı:)) ve ddesenleri çok güsel

bardaklarını açmadım ama sürahisini kullanıcam

kızlar tava tencere setinden alan oldumu
veya daha önceden alıp deneyenler varmı
benim çok hoşuma gitti aldım sabah inş. iyidir

tencere setini bilmem ama aynı markanın bir ara tek sosluk için olan tavasını getirmişlerdi anneme almıştık
çok memnunuz tavsiye ederim aynı marka tencere seti de iyidir tabi tefal gibi bir kalite beklenmeden alınmalı
çok kaliteli olmasada iyi.

bende ayak havlusu 4 küsürdü tek bir tane kalmış cuma öğleden sonra onu aldım baya kullanışlı yumuşacık ,

üçgen peyniride güzel simitle felan süper oluyor tavsiye ederim ,

tencere setini bilmem ama aynı markanın bir ara tek sosluk için olan tavasını getirmişlerdi anneme almıştık
çok memnunuz tavsiye ederim aynı marka tencere seti de iyidir tabi tefal gibi bir kalite beklenmeden alınmalı
çok kaliteli olmasada iyi.

sağol canım:KK71: umarım iyidir kullanmaya başladım bile

ben pirincini beğenmedim ya:KK50:
ıslak mendilinide beğenmedim çünkü içinde yarım yamalak yamuk yumuk ıslak havlular çıktı:KK47:
ama çöp poşetini deniyim bakim neli vaar kokuları mesela:KK15:

Islak mendilleri sana mı öyle denk geldi canım acaba, uzun süre rafta kaldıysa sana denk gelmiş olabilir.. Ben çok seviyorum ıslak mendillerini yeşil büyük poşette olanlar.. Kokusu çoğu markaya göre daha güzel ve daha büyük mendiller, öğle kağıt gibi incecik değil.. Ama pirinç ve makarnalarını ben de aslaaa beğenmiyorum. Zaten pilavlık pirinçin markası çok önemli bence, paraya kıyıp kaliteli almak gerek.. Pilavın güzel olmasında çok büyük etken.. Bimin makarnalarını da hiç sevmiyorum 50 kuruş kar yapıcam diye almaya değmez.. Jucy marka meyvesuları da berbatt hayatta içemiyorum... Bir de dost sütü sevmiyorum.. Dost sütü sadece tatlı yaparken kullanıyorum, kesinlikle içemiyorum çok yağlı ve kokuyor çünkü.. İçmek için Pınar sütü tercih ediyorum ben.. Tatlı yaparken de ucuz olsun diye dost süt alıyorum.. Bu sefer bimin kötü ürünlerini saydım :KK37:

X