Bim'deki ürünler hakkında..

bim çok tuhaf market. bazen çok berbat, bazen çok hoş ürünleri oluyor. tam bir dengesizlikler deposu

bu zamana kadar bim den alışveriş yapmayı seviyordum ve ürünleri beğenirdim fakat son aldığım ekol markalı zeytin küflüymüş. marketten bakınca anladım.
son kullanma tarihi de geçmemiş ama küflüydü.
en beğendiğim ürünleri ise simbad soslu mısı, tea tone ice tea ve buono antepfıstıklı çikolata

çiğköftesine bayılıyorum... bind çamaşır sodası da harika...yurt konserve barbunya çok lezzetli...yurt domates salçası çok iyi...microfiber bezleriyle tanışalı başka bez kullanmıyorum...gürdal kireç çözücü harika...bu ürünler benim vazgeçilmezlerim....

Son düzenleme:

mmiktofiberr bezleirndne aldım bende daha öncede almıştım da bu kez yanlış almışım cam bezi almışım
ama komşum mutfakta kullanabilirisn dedii deniycemm:)

buradaki yazılardan sonra
bunuo çikolatasını aldım antep fıstıklı bitter ve sütlüsünü
bakalımm tadı nasıl daha deneidmedim diyet yaptıgım için ve fiyatı gerçekten uygunmuş..

yogurt,mikrofiber bez,çigköfte aldım
çigköfteisde çok güsel ben alıp evd ebuluduruyorum her zman

mmiktofiberr bezleirndne aldım bende daha öncede almıştım da bu kez yanlış almışım cam bezi almışım
ama komşum mutfakta kullanabilirisn dedii deniycemm:)

evet canım mikrolar muhteşem ben artık her yerde bu bezlerden kullanıyorum hem ucuz hem işlevi iyi hemde geç eskiyo...

hayır temizlik bezi yazıyor görüntüsü havlu gibi...

evet bende bundan alıyordum hep bugün yanlış almışım
çocuklarla gitmiştimm mikrofiber cam beiz yazıyor

degiştircektim komşumda bunlar daha ii deyince dgeiştirmedim
kullanıcam bakalım nasıl

canım ben cam bezini gördüm ama hiç kullanmadım bi dene bakalım bence memnun kalırsın bende almayı düşünüyorum... benim ocağım seramik taban belki onu iyi temizler deniycem...

Son düzenleme:
bide masummcum gürdal kireç sökücüyü dene banyo zeminlerini küveti çok güzel temizliyo bembeyaz yapıyo tavsiye ederim...

çiğ köftesi şu toz olan mı poşet ambalajda vardı toz şeklinde heralde evde yapılıcak hazır harc elime alıp alıp bıraktım onu mu diyosun:26:
birde ben burdan duyunca kireç sökücüsünü alıcaktım gürdal dediğinizin ama bulamadım ya çamaşır suyunu gördüm birtek:26:

evet canım dediğin toz olan çiğköfte ben bir çiğköfte tutkunu olarak çok beğendim artık dışardan almıyorum....son derece başarılı bir ürün yiyenler hazır olduğunu anlamıyo bile tabiki bende söylemiyorum...gürdal kireç sökücü yazıyo üzerinde belki sen alırken bitmiş olabilir bir dahaki sefere kasiyere sor istersen....

çigköftesi gerçekten çok güsel
geçen bende misafirleirme yaptım anlamadıla rhiç hazır oldugunu ve boncuk dediign gibi bende dışardan almıyorum hiç

ama size bir tavsiyem var çigköfteyi bir gün öncedne yunurup dolaba koyarsanız 1 gün sonra daha güsel oluyr

ay keşke alsaymışım ya hemde çok uygundu fiyatı sıcak suyla mı yapılıyor:26:

arkadaşlar bu hafta bime chefs marka teflon tencereler geliyo almayı düşünüyorum ancak karar veremedim daha önce kullananlar oldumu kalitesi nasıl acaba

hmm sağol canım deniyim bakim ben bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…