Bilezik verme ve çalıştığını söyleme konusu

Kaynim kendi icin istememiş oluyor.Ama ben saf değilim.Kvlerin maaşı kaynim kullanıyor.Kartlarini da kullanıyor.Kvlerin maaşı kullanınca doğal olarak dfatura ödenmiyor.Aslinda kvlerin maaş için ödememizi isteyecek.Kendi için değil.Kvler emekli evleri var.Kv evde ek işle uğraşıyor.Kaynim olmasa para rahat yeter onlara.Zaten aramız kötü.Ama dediginiz de haklısınız.Artik çarlarsam yuzyuze bakamayiz. Bu da kötü oluyor

Çalışmayan oğlunu evlendirmeseydi.

Aaaa söyleme kız asalak gibi geçiriyorlar bir de everiyorlar çocuğu aaaaa kaçın bence

Hayır fatura falan ödenince geri vermiyorlar ya.Onu söylüyor
E tamam da eşiniz zaten bilmiyor mu geri ödenmediğini? Farkında değil mi bunca borcunuz varken fazladan ödenen faturaların bütçenizde yarattığı durumun? Bu erkek milleti neden böyle. Şaka gibi birde size soruyor ödemiyorlar mı diye

Söylemeyin,para vermeyin Kv asalak oglunun yükünü size atacak.Zamaninda terbiye edemediği oğlunu birde evlendiriyor sanki elin kızının elinde sihirli değnek var ,şıp diye adama sorumluluk yüklenecek.Görmeyin, duymayın ilgilenmeyin kimin ne hâli varsa görsün.....

Kötü olmak istemiyorsanız biraz daha çalışın, yakında bebekleri olur onun masrafıda sizden çıkar. Eşinizde aman kardeşim aman yeğenim diye yardırır

Eşim ben görmeden karttan öderse peki?
Çok ciddiyim o kocayı anasının evine yollayın o zaman.Eşek kadar adamın arkasını toplamaya çok hevesliyse gitsin anasının evine çalışıp kardeşine gelin hanıma baksın.Sizin suçunuz böyle düşüncesiz adamla evli olmak

Vermeyin tabiki ve soylemeyin de. Esiniz de bu konuda yaninizdaysa hic orali olmayin. Onlar da neyine guvenip evleniyorlar onu anlamadim. Anne babanin kartlarina ve esinize guvenerek evleniyorsa vay halinize esimin abisi de buldugu yerde asilir esime. Bu derece degil tabiki ama bi yere gidilir mesela elini cebine atmaz esim iki ailenin masrafini odemek zorunda kalir. Esim Yegenlerine surekli hediyeler alir alsin tabiki ama amcasi benim ogluma dogum gununde bi kiyafet alirsa anca o iste.. biz onlara gideriz elimiz dolu gideriz onlar gelir bir seferinde de bisey al dimi yok.. yani bazi insanlar birileri uzerinden gecinmeye cok yatkin. Ve bu durum cok sinir bozucu. Ben artik onlarla bi yere cikmak istemez oldum bliorm cnku basimiza gelicegi. Onlarsiz cikip daha fazla harcariz diorum. En azindan kendimize harcariz. Bu sekilde bildiginiz arsa sahibi oldu adam ordan burdan kisa kisa. Olan da bizim butcemize oluyor iste. Siz izin vermeyin esiniz siz ne kazaniyorsaniz hane icinde kalsin. Bilmiyorum cocugunuz var mi ama yoksa da onun icin kenara atin. Bazen oyle bi zaman geliyorki kenarda olan para ilac gb geliyor..

Benzer şeyler yaşadım kendileri ne yapıyorsa yapsın herşey senin dışında gelişen olaylar yeni gelin adayı senmisin ? Hayır ! Damat senin kocan mı ? Hayır !

Bu Kvler yokmu bana da dayattılar sen ver bize altınları biz sonra veririz borç olarak istiyoruz asla vermedim hatta üstüne rezil ettim. Çünkü hiç bir anne baba evlatlarının düğün hediyelerini Çar cur etmemeli ve kendi çocuklarına da nasihat edip Çar cur ettirmemeli! Evli insanlar sıfırdan başlıyor hayata sonuçta ilerde ev araba alınır üstünü tamamlayıp bazısı zor hamile kalıyor tüp bebek tedavisi oluyor düşünceli olmak gerekiyor yani bu devir de de saydıklarımın hiç biri kolay değil.

Sanane aileye gelecek gelinden asla verme sakın evde de tutma ben senin yerinde olsam ya kasaya koyarım ya anneme gizli veririm! İnan bana ben düğünden çıktığım gibi anneme verdim ve direk annemin kasasında sakladım asla çünkü okadar çok altın meselesi oldu ki artık tak etmişti canıma sen sen ol sakın zındık verme. İnsan oğlu bu hep daha fazlasını ister sonra da kızım biz ödiyemicez çok pahalı yerine koyamıyoruz diyecek hatta fırsat bulursa biz bunu para olarak bi miktar verelim diyecek yerine koyamicakşar

Çalışmayan adam nasıl evleniyor ben onu anlamadım ya adamın karşısına çıkıp anamın babamın kartını kullanıyorsun faturaları bize odetiyorsun diyemiyor mu kimse. Valla akraba ile kavga etmeyi doğru bulmuyorum ama böyle bir durum için de kavga edilir bence.
Siz para vermeyin ki o adam anasının babasının kartını istediği gibi kullanamasın.

Bulduğunuz çözüm çalıştığınızı söylememek mi? Neden evimde isterse seksen kişi çalışsın neden sizin faturanızı ben ödüyorum siz gezerken diyemiyorsunuz. Bugün bunu saklıyorsunuz yarın neyi saklayacaksınız çocuk gibi.

Ya bu insanlar kime ne kotuluk yaptilar ki boyle bir geline denk geldiler acaba cok uzuluyorum o insanlara. Adim gibi eminim ki kimse sizden para mara istemiyor. Her zamanki hikayelerini yaziyorsun ama hala yiyen var. Simdi beni her zamanki gibi konundan engelleyebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…