Bilezik verme ve çalıştığını söyleme konusu

Neyi geri vermiyorlar mi anlamadım?
Alınan,parayi altını vs geri vermediklerini bilmiyormu eşiniz?
Evet biliyor.Ve veriyor gibi bana soruyor
Şuan para istemiyor.Ama çalıştığımı bilirse isteyecek.Daha önce yaptigi için tekrar ister.Abi bunu halletsene diyor.Ödettiginden kvlerin haberi olduğunu sanmıyorum.Bence benim haberim olduğunu da bilmiyor.Ben bilerek kaynima eşimin kredi kartları bende kasaya koydum dedim.Yüzü düştü.
Kızın evi var.Dükkan geliri var.Ama dükkan geliri hayatta yetmez.Babasi da evlendikten sonra para vermez.Belki Kızın annesi verir

Böyle devam edin. Bataklığa sizi de cekmelerinr izin vermeyin. Belli ki onların o durumdan kurtulmaya niyetleri yok. Ağustos böceği gibi yaşamaya devam etsinler.

Çalıştığımı söylemek istemiyorum.Kaynim faturalar ödenmeyince bizden isteyecek.Sonuçta bende kiradayım.Evlendikten sonra bize saracaklar yoksa.
Tek derdin faturamı? Çalışmayan iki insan evleniyor, kira, fatura, yeme içme, düğün borcu... Dünya kadar masraf var. Şu devirde iki kişi çalışanlar zor geçiniyor, iki işsiz nasıl geçinsin? Kayınvalide ve kayınpeder demiyormu iş bulana kadar düğünü erteleyelim diye?

Adam yıllardır çalışmıyor.Kimse tek laf etmiyor,edemez.Erkek olduğu için gururu kırılır üzülürmüş.İstemede kızın babasına çalışıyor dediler.Ama kızın abisi falan çalışmadığını biliyor sanırım.Sadece baba bilmiyor.Kira vermeyecekler.Kızın arabası var.Babası kızına almış.Dükkan kirası da alıyor.Ama dükkan kirası geçinmelerine yetmez.Kimse birşey demiyor.Hatta herkes normal karşılıyor.
Kv eşimle her konuşmasında benim iş bulup bulamadığımı soruyor.Ama onlara kimse birsey demiyor.

Valla iş senin kocanda bitiyor. Eğer o gidip rızkınızı tembel kardeşine yedirmeye çalışmazsa kim ne yaparsa yapsın sizi ilgilendirmez. Ama alttan üstten aşırıp kardeşini beslemeye çalışırsa işin çok zor. Onların evlenmesi senin yuvanı yıkar.
Kv senin iş bulmanı niye soruyor ayrıca. Kocan demiyormu anne benim karımı bosverde asıl kardeşim ne zaman iş bulacak diye?

1 ay önceydi sanırım gene yüzyüze sordu.Bulmadım deyince yüzü düştü.
Yani en kötü şu şekilde olur.Ben devreye girerim.Düşüncelerimi söylerim.Birdaha yüzyüze bakmayız.
Zaten eşim kardeşinin isteyeceğini biliyor.Bu yüzden tamam söylemeyelim diyor.Kardeşi şu kafada.Abim anne babamın faturasını ödüyor.Geri ödememize gerek yok.
Kaynımın iş konusuyla alakalı kimse birşey demiyor.Kız mimar.Kız ve kaynım ortak iş yapıyor.Kız herşeyi yapacak tabiki.Herkese kv şirket kurduklarını,iş yaptıklarını söylüyor.Ama iş alamıyorlar.O gün kv onlar baya koşturuyor,çabalıyor dedi.

Bir kurus vermeyin gitsin calissin asalaklar kvde kp de acimayin bebek degil evlenecek adam ogullari sorumluluk alsin para yoksa dugun yapmasinlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…