Biktim Sizden!!!!!!

Ooooh ne ala ne güzel , anne dokuz ay boyunca binbir zahmetle karnında taşısın , doğumdaki sancıları son ana kadar canı çıkacakmışcasına çeksin veeeeee neymiş bebeğin isim hakkı babanınmıııış , oldu canım başka ?
Valla iyi demişsin sen de , görümcen üstüne dahi alınmamış anlaşılan , ben olsam inatla " Senin annen değil mi koy sen de annenin ismini " diye zırt pırt msj atardım :mad::mad::mad:
Annesine anlatmıştır sorunca yalan mi söylüyorum karismadin mi diyeyim diyorum??? Kavga çıkacak gibi geldi bana biktim da walla

Yani eee hani benim cocuklarima niye baba koymadı yani :)
Her büyük harf olunca ben de bir şeyin kısaltması sandım hatta eşime bile sordum ne olabilir ki acaba diye o da eski eş falan mı dediydi :KK70::KK70::KK70:yok ya çıkmaz bence kavga. Görümcenizin öyle dediğine bakmayın size gelince öyle demiştir ama kendi çocuğuna gelince yapar bir çirkeflik istediği ismi koydurur

Emrivakiye engel olup keşke isimlerini koymasa idiniz, olan olmuş ama görümcen de haketmiş.

Yine de boşver tartışıp kendini yıpratma ne halleri varsa görsünler

Hakimeyi yine kızdırmışlar:anneadayı:senin icine düştüğün bu aile işine nasıl geliyorsa öyle davranıo ve bence sende artık susmamakla iyi yapıosun.Dinsizin hakkından imansız gelir onları gıcık edicek ne varsa yap..Ohh sen onlara böyle yaptıkça benim içimin yağları erio valla:KK62::KK62:

görümce isim koyma benim hakkım ben doğurdum dese konu sahibi hepten delircek daha az sinirlensin üzerime fazla gelmesin diye uydurmuş, kesin kendisi koyacak kızının ismini kocasının üzerine atıyor işte:KK53:
Aynen öyle walla. Eda dusunuyormus utanmadan söylüyor birde. Bende benim Çocuğumun adi ben ne dersem o kimin ne dediği beni irgalamaz dedim. Anaam duymadigim laf kalmadı bosansam bitse bu sacmaliklar

Yok yok ben ce sen kvaliden bi şey derse " Ay anneciiiim isminiz o kadaaaar güzel ki , eminim doğacak torununuza da çooook yakışacaktır , yoksa benim böyle söylememde başka bi amacım yoktu " dersin , en azından ben öyle söylerdim imâlı imâlı:KK76::cool:

Şahsen kardeşimin eşi bana böyle bişey söylese çok rahatsız olurum.annemle kendisi arasındadır beni ilgilendirmez haksız bile olsa annemden şikayet eder şekilde benimle konuşması hoşuma gitmez.

Konuyu bir anlamayan ben miyim? Kim kimin gorumcesi, babasi, abisi, vs derken devrelerim yandi.
Bu hatunun gorumcesi hamile ve kızı olacakmış.kadın bizim hatun ikizlere hamileyken KV ve kp nin adı konusunda baskı yapanlardan hatta benim de kızım olsa ben de KV nin adını kocacagim mecbur deyip ayak yapanlardan ancak şimdi kendi kızına kvsinin adını koymayacakmis

Yok yok ben ce sen kvaliden bi şey derse " Ay anneciiiim isminiz o kadaaaar güzel ki , eminim doğacak torununuza da çooook yakışacaktır , yoksa benim böyle söylememde başka bi amacım yoktu " dersin , en azından ben öyle söylerdim imâlı imâlı:KK76::cool:
:KK70: :KK70: walla sevdim bu fikri. Vereceği cevap belli elin çocuğuna benim adımı koydururlarmi kızım kocası kaynanasi kiyamet i koparır der maşallah laf altında kalmaz KV de

Şahsen kardeşimin eşi bana böyle bişey söylese çok rahatsız olurum.annemle kendisi arasındadır beni ilgilendirmez haksız bile olsa annemden şikayet eder şekilde benimle konuşması hoşuma gitmez.
Aman ben konuyu kapatalim gereksiz yazdikca. Niye bozuluyorsun, niye takiyorsun takma virttiri zittiri uzattı ,annem sana napiyor ne diyor da sıkıntı çıkarıyorsun dedi bende hahaha kahkalarla guluyorum sana konuyu nereye getirdin, benim kocam isme kimseyi karistirmaz dedin bende benim kocam karistirdi dedim annenle öldük bittik dusmaniz demedim yazdım aman ne haki varsa görsün.

X