bıde hedıye alacakmısım

Hediye alıp vermek biz de, sadece özel günlere has bir konu değildir..

Güzel birşey görürsem ve içimden gelirse, eşimin tarafı mı benim tarafım mı diye düşünmeden alırım hemen.. Eşimin haberi de olmaz bazen..

Sizin anlaşamadığınız bir takım konular var yani sizi rahatsız eden ..Bu yüzden eşinizin bu teklifi sizi rahatsız etmiş yoksa sorun edecek bir konu değil bence..

Kendi yeğenlerinize de alın , eşinizden izin almanız mı gerekiyor, kendi yeğenlerinize hediye alırken?

Problem edilecek konular değil bence..Takılmayın derim.

eltin altından mı acep kafamçokkarıştı
neden bu kadar değerli pardon :1closedeyes:

Hediye alıp vermek biz de, sadece özel günlere has bir konu değildir..

Güzel birşey görürsem ve içimden gelirse, eşimin tarafı mı benim tarafım mı diye düşünmeden alırım hemen.. Eşimin haberi de olmaz bazen..

Sizin anlaşamadığınız bir takım konular var yani sizi rahatsız eden ..Bu yüzden eşinizin bu teklifi sizi rahatsız etmiş yoksa sorun edecek bir konu değil bence..

Kendi yeğenlerinize de alın , eşinizden izin almanız mı gerekiyor, kendi yeğenlerinize hediye alırken?

Problem edilecek konular değil bence..Takılmayın derim.

canım bende hedıye alıp vermeyı cok severım.bırılerını sevındırmeyı.ama yeterkı karsımdakı kendıne verdıgım degerı anlasın.ama anlamıyorkı.ben ozene bezene alır verırım mesela gecen eltımde oyle oldu.bayram falan degıldı.ıcımden geldı.kızına bı tulum aldım.sonra esım yurutec alıp verdı.esımde benım gıbı bırılerıne bıse alınca kendısı daha cok sevınır.ama her ıkısındede hıc tepkı gormrdım.hatta yurutecı begenmedı.tesekkur bıle etmedı.esımde uzuldu onun o suratını gorunce.daha suslu puslu bıse beklıyordu heralde.esım ıs donusu acık buldugıu yerden alıp gelmıs adamcagız.tesekkur edecegıne kaynımda o da agzını acmıyor.kızını bındırmedı bıle hemen aldı ıcerı goturdu.daha benım aklıllı kocam hedıye alalım dıyor.kusura bakmasın ama ne kadar kendını bıse sanarsa sansın benım gozumde hıc degrı yok.kendı gbılır.kendı kaybeder.aldıgımı begenmıyecekse ona alana kadar degerını bılen bırıne alır daha cok sevındırırım.

ben de her bayramda eltimin ve görümcemin çocuklarına ufak da olsa hediyeler alırım...sonuçta amaç çocuğu sevindimek,diğer konuları bilemicem ama bunda kızılacak bi şey yok bence

canım burda mesele çocuk sevindirmek değilki kadın değer vemiyo seni küçük görüyo memnun kalmıyoki.bende yerinde olsam bir iğne bile almam ona alacağıma insan olan birine alırım:eek:klava:

canım bu eltin normalde de sizinlemi yaşıyor yani aynı şehirdemisiniz yoksa şehir dışı yada yurtdışındamı geldiler?

yani bu kadar nazı hep böyle yaparmı normalde onun evine gidince nasıl davranır size?

Böyle konular hicbir zaman esimle aramda sorun olmamistir, lakin bu esimdende kaynaklaniyor, ben nasilki kendi yiyenlerime aliyorsam onunda yiyenlerinin özel günlerinde alirim hic problem degil fakaaat

Karsimdaki degerini bilmiyorsa, beni kücük görüyorsa, kendini birsey saniyorsa aldigim hediyeyi kücümsüyorsa hiccc kusura bakmasin kimse vallaha....:dilcikar:

Ben hala ortanca eltimin kizina birsey almis degilim niye aliyimki??? Ben ondan evvel dogum ettim benim kizima bir igne bile getirmedi onu birakin birde ben lohusayim kiziminda ilk aylari cok zor gecti sürekli gaz problemi vardi diye hanfendi her hafta sonu gelip coluk cocuk bende misafirlik yapmak istiyordu hemde yemekli icmekli!!!:nazar:

Bir tepem atti o sinirde o stresste esime yeter artik kardesinle konus karisinla konussun yoksa ben konsurum cok fena olur dedim, o oldu, anlayis, hosgörü bilmeyen anlamak istemeyene anlatacaksin, bu kadar....:nazar:

Hersey karsiliklidir bana iyi ol canimi al ama bana iyi olmayana benim iyi olmak gibi bir mecburiyetim yokkk....vallaha almayin birsey canim, git ihtiyaci olan bir cocugu sevindir bayramda hic olmazsa annesi babasi sana allah razi olsun der o cocuk sevinir, ama böyle insanlara degmez.....:kahve:

canım bu eltin normalde de sizinlemi yaşıyor yani aynı şehirdemisiniz yoksa şehir dışı yada yurtdışındamı geldiler?

yani bu kadar nazı hep böyle yaparmı normalde onun evine gidince nasıl davranır size?

canım kendısı esının ısı nedenıyle baska sehırde.burayada ıkı ayda bır falan gelıyorlar.belkıde ondandır havaları.ben mısafırım havaları yapıyo belkıde.ben daha evıne gıtmedım.bı turlu kısmet olmadı.ben evıne gıdınce nasıl davranacak bılmıyorum yanı.o evlenelı ıkıbucuk sene oldu.ben bıldım bılelı boyle.mesela onlar geldıgınde esımle beraber asagı ınerız.ama varya yerınden hayatta kalkmaz oyle oturur sus pus.hanı basbaya sız benımle konusmaya layık degılsınız der gıbı.bası bı karıs yukarıda.

Bendede var öyle bir elti oyüzden seni cok iyi anliyorum dolphins, benim eltim benden büyük ama yaptiklarini görsen sanki o kücük gelin ben büyük gelinim gibi, sanki aileye yeni giren o ben deilmisim gibi. Kendini kipirdatmaz hicbirzaman, kaynanamdayken bir keresinde sadece cay koydugunu görmüsümdür okadar. acayip sinir oluyorum kendisine ya....Benim saftirik esim ve kaynanamda habire sen ara onu diyip dururlar cok merakliysa kendisi arasin derim hep...

o tip insanlardan hiç hoşlanmıyorum bende oda 9 aylık,sende neresi fazla anlamadım bence eltin kaprisli bir insan herkesi avucunun içine almış çok kurnazca allah yardımcın olsun.hediye mediyede alma ne sanki eşinin yada senin eltinden bir çıkarımı var öyle insanlara selam vermeye bile degmezde bakma işte mecburiyetten bir araya geliniyor.

X