Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yaparlae anam bu şizofrenler her şeyi yapar bak çok sinirlendim şuan nefret edylrm böyle insanlardan biri beni böyle iki sene kandırdı..

abiii Benim ex de kız aynı bunları sölemişti resimler sahte ama konuşan bendim ee napim sensen manyakmısın sen ya

Sorunun temeli bu mesajda gizli. Erkek rolüne bürünerek bir kadın nasıl tepki veriyor diye bakmışsın. Aileden kaynaklı psikolojik sorunların var. Bence Dr a gitmelisin

Öncelikle öyle her kızın fake hesabı var kafasından çıkın. Çünkü herkes yapmıyor bunu.
Ayrıca o 36 sen 23 çok yaş farkı var .o yaşta bir kadını kandırman bu kadar kolay değil. Memelerini atacak kadar samimi hissetmez sadece Instagramdan konuştuğu biri ile. Gözünüzde fazla büyütmüşsünüz.Dönün kendi hayatınıza bakın.

36 yaşında bir kadını bu şekilde kandırmak imkansız. Çevremdeki en mal tipleri düşünüyorum yok yine de olmaz yani. Ne yemek gönderdin bilmiyorum ama bence kadın da çok güzel kullanmış seni

Ya biseksuel olmana bisey demiyorum olabilir ozaman ona gore yasarsin hayatini ama 6ay boyunca bir insanin duygulariyla oynamak cok yanlis. Suda varki 36yasinda genc bir kadin neden sesini duymadigi canli 1 kere gormedigi birine ev adresini is yeri adresini versin buda hic aklima yatmadi. Bilemiyorum dogruysa Eger artik yapacak bisey yok giden gitmis ki hakli cok hakli ben olsam sizi sikayet ederdim

Anlattiklariniz çok saçma 36 yaşında bir kadın hicmi sesini duymak istemedi hicmi şüphe etmedi 6 ay boyunca kusura bakmayın ama inandırıcı değil

bu sitede de yaşadık senelerce aramızda kadın gibi dolaşan bir iki üye erkek çıktı banlandı bunun bir versiyonu kişi başka bir profil daha açıp kendisi değilmiş gibi başkasının ağzından yazıp hatta kendi fake hesabından kendi konusuna yorum yazanlar falan . nasıl bir ruh hastalığı nedeniyle insan kendisini olmadığı biri gibi anlatır bilmiyorum ama ben sizin destek almanız gerektiğini düşünüyorum

Kızın hayatını tepetaklak etmişsiniz bir de görmek istiyorsunuz. Uzak durun bir travma daha yaşatmayın.

Oha! Tanidigin biri falan mı işletmiş? Nasıl bir şey öyle?
Sana da soralım,iki yılda hiç telefon vs acmadiniz mi?
ya işte bu konuda tuhaf olan şey kadın 36 yaşında kanmış benim 16 yaşım vardı. ve telefonum maalesef çok eskiydi sadece face ve tvitter açaboliyprdum onunlada arama falan yapilmiyordu... İkisenenin sonunda telfn aldim ilk defa ozaman suphelendim tabi arama vs yok birde 5 senelik kız arkadaşımdı işleten kişi aynı anda aynı durumları falan koyunca anlamıştım Rezil ettim tüm sosyal medyaya zaten manyagin 15 tane hesabi vardı sülalece kullanlyorlardı sanırın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…