Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fake hesaptan ziyade artık 2000 ve sonrasında doğan genç kızların çoğu kendiyle aynı yaşıt hemcinsleriyle ilişki yaşamak istiyorlar.Bunun farkında olmadığınıza şaşırdım açıkçası.Ben de üniversitede olduğumdan o tarz eğilimi olan kızları illaki görüyorum.Yani biz aslında 2019'da falan gayet modern bir toplum olmuştuk bence.2019'da yoldan geçen birine; 19 yaşındaki bir kızın yaşıt bir hemcinsine ilgi duyması,onu arzulaması,ondan özel fotoğraflar istemesi normal midir? Diye sorsanız insanların %60'ı o kıza saygı duyardı,normal derdi.Ama korona sonrası özellikle kadınlara karşı daha baskıcı dini tutum ve kadınlarda birden ortaya çıkan erkeklerle sevgili olma isteği bu birden revaça geçen lezbiyen genç kızlara duyulan saygıyı kırdı...

Kimse kimseyi dövemez şiddet yok!

Anlattıklarınız herşeyiyle doğruysa bu kadın sizi bir erkek olarak beğenmiş bu kadar ilgi alakadan her kadın etkilenir çok normal. Kendiniz onu sevmek için baya zorlamışsınız. Keşke ona normal bir dost olarak bunları yapsaydınız. Bence normal bir arkadaş olarak görüşmek istemiyorsa artık rahatsız etmeyin onu. Özrünüzü son kez dileyin ve bitirin. Karşı cinse karşı ilginizi artırmalısınız. Gerekirse terapi uzman desteği alın.

Sen ne yaptın be çocuğum böyle?
Yasin daha 23 , biseksuel olabilirsin bu normal ama başkasını bu şekilde kandıramazsın
Kadını rahat bırak, hayatına bak

Hanımefendi konu sahibi genç bir kız ve özellikle 2000 ve sonrasında doğan genç kızların çoğu kendiyle yaşıt hemcinsleriyle beraber olup ilişki yaşamak istiyorlar! Ne demek karşı cinse ilgiyi artırmak? Neden illaki normal olan bu anlamıyorum.25 yaşından küçük olan çoğu kadın kendi yaşlarındaki hemcinsleriyle aşk yaşıyorlar ve toplum bunu kabullenmişti aslında.Neden bu bir sorun oluyor şimdi?

Senaryonda eksiklikler be bağ bozumu…

Konuşmak yok foto yok 6 ay geçti öyle mi yav he he.
Anlık ayarlayıp atma kısmı da bii garip…

Senaryon olmamış otur koca bi 0…

Normal bir davranış değil çünkü. Saygı duyarım evet herkes özgürdür. Ama doğru değil benim fikrime ve inancıma göre. Düşünsenize herkes bunu yapsa annelik ve babalık kavramı olur mu soruyorum. Diyeceksiniz ki bu dünyaya sadece anne olmak için mi geldik. Tamam herkes olmak zorunda değil ama insanın öldükten sonra kendinden bir can bırakması ve neslinin devamı için bu gerekli. Yoksa insan nesli tükenir. Mizacımıza ters bir ilişki oluyor. Ama tabiki herkesin kendi kararı saygı duyarım. Ama doğru olmadığını da söylerim yani.

Tabiki bu hisler yaşanabilir buna bişey demiyorum. Ama böyle bir durumda uzman desteği almalı diye düşünüyorum.

Bildigin lezsin bunun baska acıklaması olamaz ne berbat biseyyy bu bırı bana yapsa bunu agzına scarım yni afedersin de o kadının gururu yokmu hic mi dusunmedin sonrasını yani ne sacma bisey

Aylarca hemcinsini erkeğim diye kandırıp onun duygularıyla oynayan insan özgüvenli öyle mi? Güzel insan öyle mi? Siz ne içiyorsunuz ya?

Her yoruma yazmak zorunda mısın?

Konu bence de fake. İşletme fikrine burada mı devam etmek istedin? 36 yaşında kadın hiç tanımadığı ve görmediği birine adresini, telefonunu veriyor özel videolarını yolluyor ha? Biz de yedik. 23 yaşında kız odasını çiçeklerle dolduruyor , her gün yemekler yolluyor falan, nereden geliyor bu değirmenin suyu? Konu sahibi git hayal dünyanı başka yerde test et. Olmamış bu hikaye.

İnsanlar artık cidden macera arıyorlar. O kadar boşlar ki bıraksan duvara bile aşık olacaklar. Kimselerin seçimleri kimseyi ilgilendirmez ama bu tarz şeyler tıbbi olarak bilim olacakta bu kadar basit değil. Belki o kadına değil size hissettirdiklerini, aranızda geçen paylaşımları sevdiniz. Kadınlar kadınları daha iyi anlar nihayetinde. Yani bu kadın hiç mi görüntülü konuşmak istemedi ya da sevgiliniz hiç mi yakalamadi ya cok ilginç ve çirkin. Bi silkelenip kendinize gelin birseylerin imkansızlığı cazip gelip sizi içine çekmesin.

25 yaşından büyükler kendi yaşıtlarıyla değil de 20 yaş büyüklerle mi ilişki yaşıyorlar ki, ne anlatmaya çalıştığını anlamadım gerçekten...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…