Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
tamam siz yemeyin. konuştugumuz şeyler klasik erkeklerin bi kadına kötü niyetli olan konusmalarından çok farklı olduğu icin güvenmiş olabilir mi? keske anlasanız
Neyini anlayayım, bilgisayar yazılımı mı, siri mi, 10 yaşında ergenus mu bilmeden gece gündüz hayatıma ortak edip görüntülerimi(!) birine atacak kadar salak değilim.
Bu yüzden yememişimdir belki, öyle bir salaklık seviyesi olamaz diye.

ifşa etmek mi? ben onun kötülüğünü hiçbir zaman istemedim. istemem de .ben hatayı baştan yaptım onu kandırarak. ama elimde olsa simdi geri gider onu da yapmazdım.

tamam siz yemeyin. konuştugumuz şeyler klasik erkeklerin bi kadına kötü niyetli olan konusmalarından çok farklı olduğu icin güvenmiş olabilir mi? keske anlasanız
Peki o zaman madem buraya konu açtığına göre bir akıl istiyorsun, fake hesaplarla uğraşma işlerini bırak, kendin ol, 23 yaşında uğraşacak cok daha güzel şeyler bulabilirsin kimsenin vaktinide duygularınida zamanını da çalma. Hayat boomerang gibidir seninle de oynarlar şaşar kalırsın dikkat et.

öyle pahalı şeyler değil ki elimden geldiğince yaptım işte kendim harcamadım ona çiçek yolladım gerekirse çiçek sepetinden karta taksit yaptım.
Ay corona olunca hergun yemek gonderdim demissiniz. Ne yaptınız cig köfte dürüm mü gönderdiniz:)) maalesef inanmıyorum hikayeye.

Hiç mantıklı değil anlattıklarınız. Konuşma yok görüşme yok ( sanal bile olsa) kadın 36 yaşında hiç bir şeyden şüphelenmeyecek birde annesine anlatacak kadar ilerleyecek iş hiç görmediği biriyle. Çok saçma. Uydurma bir hikaye ile elinize bir şey geçmez sadece buradakileri işletmek istiyorsunuz o kadar

Ay corona olunca hergun yemek gonderdim demissiniz. Ne yaptınız cig köfte dürüm mü gönderdiniz:)) maalesef inanmıyorum hikayeye.her
Ay corona olunca hergun yemek gonderdim demissiniz. Ne yaptınız cig köfte dürüm mü gönderdiniz:)) maalesef inanmıyorum hikayeye.
her gün olmasa da sık sık göndermeye çalıstım. okey siz inanmayın çok önemli değil. benim bu ayrıntıyı verme sebebim onu nasıl düsündügümü anlatabilmek içindi. (başa kakmak ya da yaptığı iyiliği söylüyor olmak istemezdim) ve keske de bu ayrıntıyı vermeseydim.

Gidin başka yerde eğlenin bence. Kitap da yazabilirsiniz hayal gücünüz bu kadar genişse

Karakter

zaten bıraktım ilk ve sondu. tesekkürler

Ha değil mi, ev iş adresi yardım falan.
Bu hikayedeki tek gerçeklik payı, karşıdaki kişinim anasının gözü olup, böyle fandır bilmem nedir diye sömürüce şahsı kullanması olabilir
sohbet arasında öğrenip kendim buluyordum ve sürpriz yapıyordum kadın bana açık adresini yazıp göndermedi .iban da istedim ihtiyacı olsa bulup buluşturur ona atardım. ama o asla kabul etmedi.. bu tarz yorumlara cevap yazmıcam daha

Sohbet arası adres, e bina kapı numarası nasıl oldu?
Çok merak ettim lütfen bir açıklayın ya
Velev ki site, hangi blok hangi daire, sokak mahalle desek hangi apt hangi numara?

Bu nasıl bir sohbet yahu, şurada kaç senedir varım, hiç sohbet arası evimi bulan olmadı benim
Ne gevşek ağızlar var demek.
İban da istemişsiniz, şurada gariban sevindirin desek, sma lı çocuklara bağış yapın desek yapmazsınız ha!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…