Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
neden zan altında bırakayım anlamiyorum ben zaten kendisine itiraf ettim. hala söylememiş olsam haklısınız. her nolursa olsun ben kötü niyetle yapmadım. kendini bunların hep farkında. ben burada üzgün oldugumu paylastım ve akıl alırım diye düsünmüstm..

Bence o kadına aşk duymuyorsun, aşka âşık olabilir misin, onu görmedim dokunmadın merakin uyandırdığı bir his , bence o yaninda olsa sohbet muhabbet ama cinsellik olmazdı,bence sen onu hem yoğun merakla hemde birini mutlu etmenin ve kendi egonu tatmin ettiği hazzı yaşıyorsun, o ask acısı da değil en sevdiğin dostunu anlastigin kalkanı kaybetmişsin,şuan ki hissettiğin bence gerçek değil, neden profesyonel bir yardım almıyorsun, en azindannkafandaki soru isaretleti gider.

Siz normal değilsiniz orası kesin ama kadında sıkıntılı kim 6 ay boyunca konuştuğu insanın bir defa bile sesini duymaz. Değil yurt dışında uzayda olsanız yine konuşur insan.

ne demek iyi niyetli davranmadıgınızı düsünüyorum yani ne amacım olabilir ?? instadan tanıştım dememin sebebi öyle bi arayışta olmadığımı belirtmekti.. tamamen tesadüfi şekilde karşıma çıktı ve ona yazdım

Mantıklı ve yerinde bi yorum.. Bu tarz konulara hep bi şekilde bahane buldum bi hıkaye uydurarak, travmatik bi olay yaşadığımı ve telefonla konuşmaktan nefret ettiğimi söylemiştim..
O zaman kadin bu hikayelere inandiysa şayet, çok ilgiye ihtiyacı vardı ve gösterdiğiniz ilgi hoşuna gidiyordu ötesi olduğunu düşünmüyorum çünkü basit bir telefon görüşmesi yapamayan (nasil bir travma yaşamissa artık onun gözünden bakıyorum olaya) bir adama neden aşık olsun? Sadece ilgi hoşuna gidiyordu o zaman, eve gelen yemekler çiçekler vs. Yaptığın çok yanlış zaten onu tartışmaya gerek yok burda Kadını da anlamaya çalışıyorum onun da bu derece kör kütük inanması şu durumda çok tuhaf.

Peki doğru diyelim. Bi kadın bunca ay sesini bile duymadan instagramdan ilişki yürütüyorsa bu zaten aşk degil. Sizi kullanmis. Yemek gondermissiniz hediyeler vs. İşine gelmis cok da sorgulamamis kim bu adam, neyin nesi? Neden hiç telefonda konuşmuyoruz diye.U zmemissiniz yani kadını bosverin

en son kendisi de aynı şeyi demişti; hadi ben ilgiden hoşlandım salaklık bende ama sen keske kendin olarak yazsaydın felan demişti..

Yüzlerce insanın okuduğu , üye olunmasa da okunabilen bir forumda ; belli bir programa katılmış ve belli özelliklere sahip kadınları zan altında bıraktınız.

Sizi her yerden engellediği için , internet forumları aracılığıyla kendisini ifşa etmeye çalışıyorsunuz gibi duruyor.

Konunuz, internetten kendilerine yazan ve konuşanlarla ilişki ve hatta aşk yaşadığını düşünen kadın -erkek herkese ders olsun.

Bu devirde internetten biriyle konuşanlar, halka açık ve güvenli bir ortamda hemen buluşsunlar ki ; sizin gibi insanlar tarafından kandırılmasınlar.

öyle pahalı şeyler değil ki elimden geldiğince yaptım işte kendim harcamadım ona çiçek yolladım gerekirse çiçek sepetinden karta taksit yaptım.

öyle biri asla değil.

tamam siz yemeyin. konuştugumuz şeyler klasik erkeklerin bi kadına kötü niyetli olan konusmalarından çok farklı olduğu icin güvenmiş olabilir mi? keske anlasanız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…