Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
23 yaşında bu kadar arabesk olmayın ya
hayatımdaki tek gerçek sorunum bu oldu. daha önce hep ailevi vs sorunlardan dolayı zaten içime kapanmıstm. arkadaşlarımla bi derdimi paylaşmadığımdan zaten hic tanımadığım biriyle konusmak baya iyi gelmişti. ama yine de onu tanımak güzeldi.

Kadin erkeklerden hoslaniyor bence bu yuzden hic sansiniz yok. Sizin icin romantik olsa da heterosexual birinden karsilik beklemeyin. 6 aydir kendi kendinize bir dunya kurup yasamissiniz. Bu hikayeyi romanlastirip duygularinizi esere altarabilirsiniz. Yaptiginiz cok yanlis ama yasadiginiz cok farkli birsey. Tavsiyem roman yazin. Bu kadindan uzak durun ve iliski tercihine saygi duyun

Bu sefer gerçekten geçmedi bana. Gerçekten bro. Üzgünüm. Saçma olan yerleri tek tek açıklamaya üşendim şimdi. Ama muhtemelen benim gibi düşünenler anlayacaktır ne demek istediğimi. Bye bro.

ilişki beklentim zaten yok ama bir kere oturup konuşmak icin görmeye bile tahammül edemicek kadar mı kötü biriyim sizce onun gözünde ?

Kaç lira atardın mesela

ilişki beklentim zaten yok ama bir kere oturup konuşmak icin görmeye bile tahammül edemicek kadar mı kötü biriyim sizce onun gözünde ?
Evet malesef oylesinizdir. Cunku o bir kadina dokunmak sarilmak onunla iliski yasamak istemiyor. Belki bunu dusunse tiksinir. Aylarca boyle bir iliskide yalanlarla tuttunuz onu. Belki de duygularinizin da yalan oldugunu dusunuyordur. Dolayisi ile size duyacagi tek duygu nefret ve kandirilma hissidir.
Ilgi ve sevginize alismis bisexuel tercihi olan biriyse belki size ulasir ve iliski yasarsiniz. Ancak bu cok dusuk bir ihtimal.
Bu sebeple israr etmeniz gorusmek istemeniz bence artik kotu olur. Bu iliskiyi kendiniz yasadiniz ve kendiniz bitirin.

Ha değil mi, ev iş adresi yardım falan.
Bu hikayedeki tek gerçeklik payı, karşıdaki kişinim anasının gözü olup, böyle fandır bilmem nedir diye sömürüce şahsı kullanması olabilir
Dayanamadım yazıcam

Ya 30 küsür yaşında bir kadın, hem de başından evlilik geçmiş bir kadın, toy değildir. Aylarca hiç sesini duymadığı, yüzünü görmediği bir erkekle nasıl bu kadar arkadaşlık edebilir? Yani aklı başında hiçbir insan aylarca bu şekilde devam etmez illa ki ses-görüntü ister.

Yetmiyor ailesine bahsediyor, adreslerini veriyor, o da yetmiyor anestezi altındayken bu kişinin adını sayıklıyor falan…

Yani gerçek olamayacak kadar cringe, asla inanamıyorum. Eğer bu konu da gerçek çıkarsa bi daha kk da hiçbir konuya fake demeyeceğim. Yani über bi olay olur artık bu çünkü

ilişki beklentim olmadıgını söylemiştim ama.. teşekkür ederim yine de

Mantıklı ve yerinde bi yorum.. Bu tarz konulara hep bi şekilde bahane buldum bi hıkaye uydurarak, travmatik bi olay yaşadığımı ve telefonla konuşmaktan nefret ettiğimi söylemiştim..

Telefonda konuşmaktan nefret ediyor olabilirsiniz ama Instagram üzerinden ses kaydı at da sesini duyayım bile demedi mi bu kadın? Sesini bile duymadığı, sadece fotoğraf gördüğü bir adama özel fotoğraflar ve videolar attı öyle mi? Televizyona çıkmış bir kişi tanımadığı bir adama böyle şeyler göndermeye cesaret edebilir mi? Televizyona çıkmamış bir insandan çok çok daha temkinli olur bence. Ayrıca hastane odasına çiçekleri, evine yiyecekleri tatlıları hangi isimle gönderdiniz? Fake isimle böyle şeyler gönderiliyor mu bilmiyorum ama bir arkadaşıma kargo ile hediye göndereceğim zaman kimlik bilgilerimi almışlardı, kendimi erkek gibi göstermem mümkün değildi.

Pek inanmadım ama hadi diyelim ki inandım.kadın kendinden tiksiniyordur büyük ihtimalle bir kadınla aylarca konuştuğunu anladığında .
Ay yok yok inanmadım . Kadının cidden saf olması lazım . Bence sen kendine bi hikaye yaratıp ona inanmışsın .

O dayıları dedeleri nasıl avlıyorlar diye düşünüyordum, meğer kadınları bile avlıyorlarmış, yineliyorum ‘yersek’…

Tabir-i caizse İblis senden ders almaya gelir yani bu nasıl olay..

Şayet fake bir konuysada bu nasıl bir hayal gücü

Gerçeksende eğer bu anormal takıntın sakıncalı..Yani kadının karsısına cıkarsan şayet hukuki olarak kendini kesınlıkle korumaya alır,almalı...

Haahaha adeta bir Kore dizisi:) orada da sık sık cinsiyet değiştirme temaları işlenir, kadın erkek taklidi falan yapar ekseriyetle.
Arkadaşım ne saçma bir konu bu. Kadın mal mi bunca aşık olduğu adama bir alo demesin? Zor mu yani whatsapptan çat diye aramak.
Ben inanmadım , ama akşam akşam güldürdün valla, teşekkürler.
Cool story bro

Çin'de bir genç kadın vardı, motosikletiyle dolaşır insta sayfasına bol bol resim eklerdi. Bir gün minicik bir ayrıntı ile öğrenildi ki o kadın aslında filtrelerle kadın olan bir amcaymis.
Haber de bu. Adam faceapp kullana kullana popüler olmuş:) ve şey diyordu, fotolarım yalan olabilir ama yazdıklarım gerçekti. O kişi hala benim
Bende serbest çağrışım yaptırdın:))

yağmurda ağlamak diye deyim var yani kimseye çaktırmadan kahrolmaca o tamam fakat her duşta ağlamak ne demek onu bilmiyorum. bu da ev halkı duymasın diye mi yapılıyor?
bu arada konu aslında iyi ama anlatışında bir pişmanlık yok onun yerine hafiften bir arsızlık seziliyor hem ondan hem de gereksiz, saçma, abartılı detaylar yüzünden inandırıcılığını ve okuyucuyu kaybediyorsun. duygular zayıf. puanım 10 üzerinden 5. o da gizliden gizliye böyle saçmalıkları sevdiğim için.

Yok, kadının gönderdiği özel videoları izleyip tatmin olduktan sonra duşunu alırken vicdan azabından ağlamış olabilir Ben öyle yorumladım yoksa niye duşta ağlasın ki pop şarkıya klip çekmiyorsa eğer heheh.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…