Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sohbet arasında hem ev, hem iş yerinin adresini, açık adres kıvamında alabildiğine göre sen bu işleri bırak, Mit'e falan gir annem, harcanma böyle vakalarda

Yani kusura bakma ama yazdıklarını ağzım açık okudum ve inanılmaz şaşırdım hem kendine hem de o kadına büyük kötülük yapmışsın istemeden. Keşke bağlandığını anladığın zaman konuşmayı bitirseydin madem böyle bir şeye kalkıştın yani gerçekten o kadının yerinde olmak istemezdim ayrıca çok da merak ettim bu talihsiz Yemekteyiz yarışmacısını.. bence hala kadın hayatına girmeye çalışma ona daha büyük bir kötülük yaşatma resmen hayatının travması oldu zaten . Seninki aşk değil sadece takıntı bunu da unutma gerçekten çok üzüldüm diyecek hiçbir laf bulamıyorum

Etrafındaki herkesi aldatmissin birde vicdan yapıyorum diyorsun . Biseksuel olduğunu keşfetmek ayrı , altı ay bir kadını kandırmak ayrı hele erkek arkadaşını aldatmak apayrı bir konu . Çok bencil davranıyorsun kadıni rahat bırak lütfen daha bir ay sonra arayayım falan diyorsun .

Bu senaryo tutmaz,biraz daha çalışıp öyle gelin.

Bende erkek arkadaşınla bir bankta oturup bunları anlatmak ve senden nasıl topuğunu totoşuna vura vura kaçtığını görmek isterdim

Her istediğimiz oluyor mu yok

Eğer konu gerçekse bir psikoloğa görünmenizi öneriyorum. Yaptıgınız şey çok korkunç karşıdaki kadına üzüldüm. Karşısına çıkarsanız sizi dövebilir bile neden benimle alay ettin diye. En iyisi bu macerayı unutmaya bakın

Ben sanmıyorum hiçbir kadının hele ki o yaşta bir kadının hiiiç yüz yüze gelmediği, hadi görüntülü bile konuşma yapmadığı birine bu kadar inanıp bir de duygu hissedeceğini. Konu inandırıcı değil.

Ya açıkçası hikaye bana hiç geçmedi. Kadın fotoğraf istiyodu ve hazırlık yapıyodum öyle atıyodum demişsiniz fake hesaba koyduğunuz 1 tanecik fotoğraftan nasıl başka fotoğraflar bulabildiniz? Kadın hiç sesli/görüntülü aramadan aylarca nasıl inandı? Aylarca whatsapp tan değil instagramdan mı yazışıldı yani? Keşke daha inandırıcı bir hikaye yazsaydınız.

Bence konu fake ise de bir psikoloğa görünsün konu sahibi her halükarda normal biri değil

23 yaşındasınız tabii ki aşık olacaksınız ama 36 yaşındaki biriyle olmazdı zaten.Böylesi daha iyi olmuş.Bir kadın bana aşık olsa ben uçuk bir tepki vermezdim şahsen.Çünkü artık böyle şeyler çok normal.Kendinizle yaşıt bir hemcinsinize karşı da ilgi duyabilirsiniz haliyle.Hem o sizi daha iyi anlar ve yüz ýüze görüşürseniz daha verimli olur.Erkeklerden zaten hayır gelmiyor.Ben lezbiyen/biseksüel olmanızı normal karşılıyorum ve sizinle gurur duyuyorum kendinizi keşfettiğiniz için. Gönül ister ki biseksüel/lez bir kız kendini 15-16 yaşlarında keşfetsin ama süreç ülkemiz şartlarında üzüyor işte.Hayalinizdeki aşkı bir an önce bulmanız ve inim inim inleyecek mutluluğu doruklarda yaşatacak bir kadınla tanişmanız dileğiyle Başarılar özgüvenli ve güzel insan :)

36 yaşındaki bir kadın altı ay boyunca hiç sesini duymadığı, görüntülü görüşmediği bir yabancıya ev ve iş yeri adresini vercek? Tabi canım...
sacma sapik sapkin fantazi kurmus Allah akil fikir versin bos vakti cokmus demek ki bos abuk sabuk igrenc seylere kafasini yormus..birde yetmemis buraya yazmis sapikligini dogruysada sapik yanlisssada sapiklik bu yazilanlar sapikliga egimli acilen doktora görüssun

Onun içindeki duyguya kimse karışamaz.Karşınizda 23 yaşında bir genç var.Hem artık kendiyle yaşıt hemcinsleriyle ilişki yaşamak isteyen genç kızlar çok fazla.Bu arada ben öyle biri değilim gayet de muhafazakarımdır.Destek vermekten ziyade anlayışlı davranıyorum.Eğiliminin bizden farklı olması onu kazanmaya engel değildir Hanımefendi :)

Uff ne sacma sapan isler. Ask falan degil bu, sanal oyun oynamissiniz. Ne aski Allah askina? Sanal dunyanin cazibesi iste. Tedavi olmanizda fayda var ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…