Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biseksuel olmanız garibime gitmedi ama bence siz ya bizi keklemeye çalışıyorsunuz ya da cidden böyle bişey yaptınız ve kadını keklediniz filan iki ucuda yalan ve sahte , yaptığınızı begenemedim 😒 bu nasıl bı senaryo ? Erkek arkadaşınız var ama başkası ile aldatiyorsunuz vs vs .. saçmalıklar silsilesi
yaparlae anam bu şizofrenler her şeyi yapar bak çok sinirlendim şuan nefret edylrm böyle insanlardan biri beni böyle iki sene kandırdı..

Çin'de bir genç kadın vardı, motosikletiyle dolaşır insta sayfasına bol bol resim eklerdi. Bir gün minicik bir ayrıntı ile öğrenildi ki o kadın aslında filtrelerle kadın olan bir amcaymis. Eki Görüntüle 3117076
Haber de bu. Adam faceapp kullana kullana popüler olmuş:) ve şey diyordu, fotolarım yalan olabilir ama yazdıklarım gerçekti. O kişi hala benim😂😂😂
Bende serbest çağrışım yaptırdın:))
abiii Benim ex de kız aynı bunları sölemişti resimler sahte ama konuşan bendim ee napim sensen manyakmısın sen ya

hayatımdaki tek gerçek sorunum bu oldu. daha önce hep ailevi vs sorunlardan dolayı zaten içime kapanmıstm. arkadaşlarımla bi derdimi paylaşmadığımdan zaten hic tanımadığım biriyle konusmak baya iyi gelmişti. ama yine de onu tanımak güzeldi.
Sorunun temeli bu mesajda gizli. Erkek rolüne bürünerek bir kadın nasıl tepki veriyor diye bakmışsın. Aileden kaynaklı psikolojik sorunların var. Bence Dr a gitmelisin

Öncelikle öyle her kızın fake hesabı var kafasından çıkın. Çünkü herkes yapmıyor bunu.
Ayrıca o 36 sen 23 çok yaş farkı var .o yaşta bir kadını kandırman bu kadar kolay değil. Memelerini atacak kadar samimi hissetmez sadece Instagramdan konuştuğu biri ile. Gözünüzde fazla büyütmüşsünüz.Dönün kendi hayatınıza bakın.

36 yaşında bir kadını bu şekilde kandırmak imkansız. Çevremdeki en mal tipleri düşünüyorum yok yine de olmaz yani. Ne yemek gönderdin bilmiyorum ama bence kadın da çok güzel kullanmış seni🤣

Ya biseksuel olmana bisey demiyorum olabilir ozaman ona gore yasarsin hayatini ama 6ay boyunca bir insanin duygulariyla oynamak cok yanlis. Suda varki 36yasinda genc bir kadin neden sesini duymadigi canli 1 kere gormedigi birine ev adresini is yeri adresini versin buda hic aklima yatmadi. Bilemiyorum dogruysa Eger artik yapacak bisey yok giden gitmis ki hakli cok hakli ben olsam sizi sikayet ederdim

son cümlenize üzülerek katılıyorum. ama ben onla oynamaktan zevk almadim allah biliyor çok uzun zamandir gözyaşı döküyorum, ona kıyamadım hep erteledim resmen. kimseyi zan altında bırakmadım ayrıca.. sonucta itiraf edilmiş bi şeyden bahsediyorum .
Anlattiklariniz çok saçma 36 yaşında bir kadın hicmi sesini duymak istemedi hicmi şüphe etmedi 6 ay boyunca kusura bakmayın ama inandırıcı değil

bu sitede de yaşadık senelerce aramızda kadın gibi dolaşan bir iki üye erkek çıktı banlandı bunun bir versiyonu kişi başka bir profil daha açıp kendisi değilmiş gibi başkasının ağzından yazıp hatta kendi fake hesabından kendi konusuna yorum yazanlar falan :KK70: . nasıl bir ruh hastalığı nedeniyle insan kendisini olmadığı biri gibi anlatır bilmiyorum ama ben sizin destek almanız gerektiğini düşünüyorum

Haftalardır içim içimi yiyor en sonunda burayı buldum kendi durumuma benzer konuların yorumlarını okudum ve çok aklı başında yorumlar gelmişti umarım ben de sizden faydalanabilirim.. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼
Ben 23 yaşındayım ve çoğu genç kız gibi bi fake insta hesabım vardı (erkek profil). Bi gün yemekteyiz izlerken insta sayfasına girdim ve o yarışmacılardan biriyle alakalı rastgele bi yorum yazdım, o kadın da bana cevap verdi. İzlerken de farkında olmadan hep ona odaklanmıştım. Çok değişik bi duyguydu. 36 yaşında bi kadın.. görünüşü benim gibi olsa da. Her neyse ona mesaj attım konuşmaya başladık. Sohbetimiz o kadar sarmıştı ki.. Sabahlıyoduk, dertlesiyoduk, dedikodu yapıyoduk, esprilesmemiz bile aynıydı.. Ama ben tabiki fake hesaptan konuştuğum icin bi erkek rolüne bürünmüştüm.. Yani onu resmen işletiyordum. Ve zaman geçiyodu.. Zamanla daha da çok bağlandık 7 24 yazışıyorduk.. Artık birbirimizden hoşlanmaya başlamıştık. -tabi o beni o fake fotodaki erkek sanıyor- İçim hiç rahat değildi ama o kadar güzeldi ki her şey.. Rüya gibiydi. Ben hayatımda hiç böyle kalbimi hissetmemiştim.. Artık tam anlamıyla ona aşık olmuştum. Ha bu arada evet hic sesimi duymamıştı, anlık foto felan istedignde de ya erteliyodum yada önceden ayarlayıp atıyordum :KK43: Yaptığım şeyin iğrenç ötesi aşağılık bi durum olduğunun farkındayım ama çok geçti. Her neyse devam ediyorum. Resmen bi erkek rolüne bürünmüstüm işte, ona destek oluyordum, paran varmı vs sorardım hep geri çevirse de, canımdan çok düsünüyodum onu, birbirimize acayip iyi geliyorduk. Bana çok güvenmişti. 1,5 yıllık bi evlilik geçirmiş ama bizim hissettiğimizin zerresini hissetmemis öyle diyodu. Benden akıl alırdı bana danışmadan hicbişey yapmazdı mükemmel bi kadındı. Bana deli ötesi güvenmişti. Devamlı foto video atıyordu, dünyanın en temiz en düzgün insanıydı. Ama ben ona özel fotolar videolar bile attırdım :KK43: şansıma göğüs estetigi olucaktı ve oldu, hastane odasını çiçekle doldurdum, annesine bile benden bahsetmişti, narkozluyken bile benden bahsetmişti arkadası video atmıstı bana. o kadar profesyonelce işlettim ki kimse şüphelenmedi. biliyorum çok şerefsizce ama asla kötü niyetle yapmadım ben ondan bahsederken bile gözlerim doluyor, allah’a yalvardıgım zamanlar oldu sabah uyandığımda o fotodaki erkek ben oluyım ve karşısına çıkayım. çok ütopik olsa da.. sabahlara kadar konusuyoduk onu mutlu etmek müthişti artık birbirimizin her şeyiydik sanki. Tam 6 ay geçti.. yurtdısındayım yazın gelicem diye yalan söyledim hep:KK43: bi şekilde ayrılıcaktm mecbur. ama yapamadım. o acıyı çekmesini istemedim. hayali birinin ayrılık acısını.. ve itiraf ettim. bu fake bi profil ve ben 23 yaşında bi kızım. evet sonunda söyledim. ben ilk defa bi kadına böyle bi duygu hissettim dedim. her seyi en düzgün şekliyle açıkladım af diledim, kabul etmeyecegini bilsem de. ondan vazgeçmeyi göze alıp itiraf ettim. Tabiki ağzıma s*çtı. Bi insana boş yere umut vermek dünyanın en büyük kötülüğüydü cunku. Kendimden nefret ettim. Üstüne üstlük benim bi erkek arkadasım vardı. resmen iki karaktere bürünmüştüm, o kadar yorulmuştum ki. resmen erkek arkadasımı aldatıyodum ama sanki farklı bi boyutta.. çok uzun yazdığımın farkındayım ama bu minicik bi kısmı. o kadından vazgeçmeyi hep düsündüm, ailevi sorunları oldu destek oldum iş yerini değiştirdi destek oldum. corona oldu her gün evine yemek gönderdim o istemeden. iş yerinde kötü bi gün geçirse akşam en sevdiği tatlıyı gönderdim. ilgi manyagı yaptım yani ve onu mutlu etmek dünyanın en güzel hissiydi. bu esnada kendi erkek arkadaşımdan zamanla koptum.. çünkü onun elini tutarken bile diğerini düsünüyodum istemsizce. sanki ben o fake fotodaki kisiyim, ben yani kız da oydu sanki.. umarım anlatabilmisimdir. böyle böyle kendime itiraf ettim. hayatımda ilk kez bi kadına aşıktım. başta kabullenemesem de itiraf ettm, her duşta ağlayarak.. sonra ona her seyi anlattım işte tabiki kadın yıkıldı. çok pişmanım. ama şunu da söylemeliyim ki: ona şu soruyu sormustm, bu fotoğraftaki adamı tipimi unut, beni sadece konuştuklarımızla düsünsen yine de ben oldugım icin sever misin ? dedim. ve o da: sen delirdnmi o tipinin hiçbir önemi yok sen sadece hislerinle yazdıklarınla benim hayatımda en değerli insan oldun dedi. sanki seninle bambaşka bi boyuttayız, çok özel bi bağla bağlıyız.. öyle işte sonuç olarak berbat bir haldeyim 2 ağustos’ta itiraf ettm. ilk birkaç gün ara ara konustuk anlayışlı gibiydi. sonra zamanla düsündükçe benden nefret edip her yerden engelledi.. normal olarak. ve ben simdi onu bir saniye bile aklımdan çıkaramıyorum.. onunla bir kere yüz yüze oturup konuşmak özür dilemek ve isterse arkadaş kalmak istiyorum. evet kalabilirim yani kalmalıyım. ev iş her adresini biliyorum ama o istemeden karşısına cıksam bu resmen taciz olur.. onu nasıl ikna edebilirim sadece bi bankta oturup her seyi anlatmak istiyorum.. çok yüzsüzce gelebilir ama inanın acıların en büyüğünü çekiyorum sanki.. beni anlaması icin napmalıyım, beni hastalıklı biri olarak görüyor resmen :KK43: zamana bıraktım şimdilik ona zorla ulaşıp yazmıyorum kafasını toplasın, belki bir ay sonra yanına gidip konuşmak istiyorum. sonucta o hisleri o da ben de hissettik, bana hep sey diyodu sen benim hem dostum hem sevgilim hem ailemsin vs. sizce onu dünya gözüyle görmek istemem çok mu ileri gitmek oluyor.. ben kimseyi hayatımda böyle sevmemiştim.. o da aynı şekildeydi, tabi o fake fotodaki adamı. ama simdi belki de artık kimseye güvenememesinin sebebi oldum.. ve sanırım biseksüel oldugumu da keşfetmiş oldum. ama umrumda değil, bu bambaska bi his. onun nesi olursam olayım sadece hayatında olmak istiyorum işte. zaten farklı şehirlerdeyiz, düsman olmasak yeterdi.. bunu istemekte ne kadar haksız olsam da. umarım bir gün onunla yüz yüze konuşabilirim.. hayattan tek isteğim bu.
Kızın hayatını tepetaklak etmişsiniz bir de görmek istiyorsunuz. Uzak durun bir travma daha yaşatmayın.

Oha! Tanidigin biri falan mı işletmiş? Nasıl bir şey öyle?
Sana da soralım,iki yılda hiç telefon vs acmadiniz mi?
ya işte bu konuda tuhaf olan şey kadın 36 yaşında kanmış benim 16 yaşım vardı. ve telefonum maalesef çok eskiydi sadece face ve tvitter açaboliyprdum onunlada arama falan yapilmiyordu... İkisenenin sonunda telfn aldim ilk defa ozaman suphelendim tabi arama vs yok birde 5 senelik kız arkadaşımdı işleten kişi aynı anda aynı durumları falan koyunca anlamıştım Rezil ettim tüm sosyal medyaya zaten manyagin 15 tane hesabi vardı sülalece kullanlyorlardı sanırın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X