Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse ki ben en doğru şekilde mücadele ediyorum kimse benim fikirlerimi yargılayamaz! Düşüncelerimin doğruluğunu yıllardır her yerde açıklamaya çalışıyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20220816-200340_Ensonhaber.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20220816-175037_Ensonhaber.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20220816-175029_Ensonhaber.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 83
Neyse ki ben en doğru şekilde mücadele ediyorum kimse benim fikirlerimi yargılayamaz! Düşüncelerimin doğruluğunu yıllardır her yerde açıklamaya çalışıyorum.
Tamam deniz hanımbey, mücadele şeklin sosyal medyada anonim profillerle yani. Tam bir ergenyus. Kolay gelsin

Kimse bizim de fikirlerimizi yargılayamaz. Senin problemin özgürlükçü görünüp yalnızca kendi düşüncene özgürlük tanıman. Komünist kafadasın ben bunu kabul etmiyorum. Senin düşüncen sana göre doğru olabilir ama bana göre doğru değil. Çoğunluğa göre doğru değil. Bu şekilde ahkam kesip baskıcı davranmanı kabul etmiyorum. Çocuksun.

Ya ne düşüncesi, bir düşüncesi yok ki, beyni yanmış.

Tamam deniz hanımbey, mücadele şeklin sosyal medyada anonim profillerle yani. Tam bir ergenyus. Kolay gelsin
O 25 yaşındaki kız ve takipçileri de bu üslupla konuşuyorlardı onlardan ne kadar da ilham almışım o dönem.

Eklentiler

• Screenshot_20220722-003144_Ensonhaber.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 75
Bey derken ??? O takipçielriyle harem kurmak isteyen 25 yaşındaki kız da takipçileri de erkek o zaman? Onlar da böyle konuşuyor bu yaptığın resmen saygısızlık!

Karşı tarafında çok fazla sizinde çok fazla hatanız var.Evet ciddi ciddi hoşlanmış olabilirsiniz ama bu durumda yüzyüze görüşmenizin ikiniz içinde iyi olacağını düşünmüyorum.Lütfen kendinizi frenleyin yaşınız küçük bir hata yapmışsınız.Hayatta haklı olduğunuz zamanlarda bile yeri geliyor kendinizi ifade edemeyip haksız duruma düşebiliyorsunuz.Bu durumda ısrarcı olup bi kerecik olsun göreyim vs tavırlarınız canınız yanmasından .Sanmayın ki size faydası olucak.Gözden ırak gönülden ırak .Onunla ilgili ne kadar az anınız olursa o kadar iyi .Karşısınızdaki de bu kadar güvenerek yanlış yapmış.İkinizinde boşlukları var birbirinizle doldurmuşsunuz .Ama zamanı dolmuş .En azından açıklamışsınız.Bence canınız yansa da önünüze bakın bu çabanız karşı tarafı korkutur size de faydası olmaz.

Canım özür dile diye demedim lütfen, yanlış yerlere takılıp olayın özünü atlayıp, yanlış kişilerle empati yapıyorsun.
Haklısınız konu sahibi de hatasını kabul etmiş zaten bir de nedense konu sahibiyle beni aynı kişi zannedenler var.

Bu yorumunuzu açıkçası beğendim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…