Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yaşlı erkek: kızım buralarda sağlık ocağı varmış yerini biliyor musun?
2000 sonrası doğan: miktir git amca.

bu mudur?

Onun adını zikrederken dua et onun konularında genelde yorum yapanlar banlaniyo ben o yüzden onun konularına daha bakmıyorum ,o nere bu nere inan çok çok iyi bunun yanında
Ahahahahahahah ben ona da sinir oluyorum okumuyorum yazdıklarını

Ay o neydı gız. Amoooowwwwwww bu ne gı
O bahsettiğim 25 yaşındaki kız her gördüğü kadına istek atıyordu DM den neler neler yazıyormuş küfretmeden duramıyordu sen onunla karşılaşsan böyle konuşamazsın.Korkudan ödün kopabilir.

En son "libidom çok yüksek, sevgilime sürekli ağzıma ver diye yalvarıyorum" diye konu açtıydı.
O 25 yaşındaki kızla 19 yaşındaki kızin yanında o bahaettiğinizin esamesi okunmaz!İkisi de kadınsız duramıyor ya da bir kadına yürümeden duramıyorlar!

Ne diyor ya bu?

Tam bitiremedim ama en başında 23 yaşında bir genç kızın neden bir erkek olarak fake hesabı olur hiç anlayamadım.Hikaye birebir yazdığınız gibiyse siz hayalinizdeki erkeği oynadınız,bir çok kadına cazip gelebileceği içi. Karşı tarafta etkilenmiştir.Kadın kadına muhabet keyiflidir sonuçta, gerçek bir erkek olsaydınız o enerji olmazdı.Bir kadın olarak kadınlar ne ister oradan yürüdünüz.
Aynı cins farklı cins değil mevzu fiziki olarak aynı ortama gelip ,birbirinin gözünün içine bakıp sohbet etmeyen iki insanın arasında aşk vs olamaz.Bu şekilde sevgili olunamaz.Al işte adam sanıyorsun kadın çıkıyor.O yüzden özelikle gençler bu zırva muhabbetleri bırakıp sahici duygular yaşasın.Sanal yaşamak isteyen de olabilir tercih meselesidir.Ama yok sevgiliydik, yok ayrıldık hikaye.
Kadında sanal ortamda tanıdığı birine neden iş ve ev adresine kadar verir onu da anlamadım.Şanslıymış sapıkta çıkabilirdi genç bir kız çıktı.Aklıma Nicole Kidman bir filmi geldi nedense.Adını hatırlayamadım.Komşu çocuğu ölen kocasının mektuplarını buluyor ve kadını kocası olduğuna inandırıyor.Bana o veleti hatırlattınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…