Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuya inanmadım önce onu söyleyim de

Şeye çok güldüm ya ciddi ciddi 36 yaşındaki kadına üzülenler var. Hadi diyelim böyle bir şey yaşandı, o kadın salak mı sizce bu kadar?
Resmen bulmuş bir enayi, tırtıklama derdine düşmüş işte. Konu sahibi gerçeği itiraf edince, artık soyamayacağı için trip atıp engellemiş.

Öffff çok vasat bir hikaye bu ya, sarmadı

E sen biraz önce bütün erkeklere düşmandın ne noldu şimdi

Erkekler yani bütün erkekler size ve sizin gibi olduğunu düşündüğünüz cesur sanılan beyin yoksunu arkadaşlariniza ne yaptı tam olarak. ?
Okuyorsunuz ama okuduğunuzu bile anlayamıyorsunuz . Biraz kibar olun sırtında kitap taşıyan eşek geliyor aklıma hep böyle durumlarda. Kendinize gelin size imkan sunulmuş okumuşsunuz ağzıniz havada okumayın. Daha çok şey derdim de anlamazsiniz

Yani 2000 doğumlu bir insanın kendiyle yaşıt bir hemcinsiyle sevgili olması beni çok mutlu eder.
Neden? cevap bile veremiyorsunuz buna . neden iki binli gençler kız kiza takılsın istiyorsunuz. Sizi bu isteğe iten düşünce ne?
Kendinizi lezbiyen sanıyorsunuz büyük ihtimalle ama bunu dışarıya soyleyemiyorsunuz. Ama ben yapamıyorum onlar yapsın diyorsunuz.
Düşüncelerinizi kendinize saklayın. doğada bir denge var erkekler kadınlar ile evlenip nesli devam ettiriyor.
Üniversite okuyan birine bunları anlatıyorum ya inanamıyorum. İnşallah yeni nesil daha aklı başında edepli olur. Ayrıca şunu da ekleyeyim. Kavgacı biri olmak size hiçbir şey kazandırmaz herkes kendine eder bilin isterim

Okuldakiler öyle sosyal hizmettekiler.O yüzden.

Kendinizi lezbiyen sanıyorsunuz büyük ihtimalle ama bunu dışarıya soyleyemiyorsunuz. Ama ben yapamıyorum onlar yapsın diyorsunuz.
Aynen öyle ama lezbiyen olduğumu sanmıyorum ben çok utangaç,çekingen ve içe kapanıktım küçükken.Artık ezilmek istemiyorum.Biraz da o yüzden kavgacıyım.

Kadın yemek yarışmasına mı katılmış?
Ben göremedim ya nerede yazıyor

Konu mesajında anlatmıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…