Bi Kadın Olarak Hemcinsime Aşık Oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende buna takıldım eve her gün yemek göndermeler,tatlı , çiçek buna güç yeter mi??? Hele oğrenciyse

Çünkü bu kızın yaşadığı gerçek aşk.Ve gerçek aşkın gücü her şeye yeter!
Bak ablam senin kendi konuna yazmıştım kimsenin ipiyle kuyuya inme diye anlamışsın.Birini kandıran hayalleriyle oynayan kişiye "ama çok aşık " diye destek veriyorsun .Yapma siyahı , beyazı ayırmak için doğru yaştasın kullan......

Özür dilerim.

22 sayfa okudum gözümden yaş geldi gülmekten
Müthiş hayal gücü fakat mantık hataları var. Bunun üstüne biraz daha çalışırsan iyi bir senarist olabilirsin.
Hadi diyelimki konu fake değil, gökyüzürengim de trol değil.
Ve siz kanka değilsiniz ya da aynı kişi değilsiniz.
E bu daha korkunç.
Boşuna demiyorum yeni nesil hepsi android kafalı.

25 yaş altı kızlara sorsanız %60'ı kendimle yaşıt hemcinsimle ilişki yaşamak istiyorum der.

Maşallah kore dizisi sanki, en sonunda kız estetikle erkek olup kızla evleniyor ve bu hikaye mutlu sonla bitiyormuş tarzında bir kore dizisi gibi, konu sahte geldi nedense ..

25 yaş altı kızlara sorsanız %60'ı kendimle yaşıt hemcinsimle ilişki yaşamak istiyorum der.
Ayrıca bu nesnel bir şey! Bu isteği kızların içinden zorla mı alacaksınız?Yoksa bekarken her haltı yiyen oğluşlarınızı evlendirememekten mi korkuyorsunuz?

Hayır demeyiz, ben demiyorum.
Toplumda eşcinseller, biseksüeller elbet var, elbet olacaklar, bu çok normal.
Ama sayfalarca baydın artık. Tiktok ve netflix izlemekten beyin kıvrımların ambale olmuş senin, popüler kültür ne sunarsa onunla karnını doyuracak kadar sorgu sual muhakemeden bihabersin.
Popüler olmak ve hayatta ivme kazanmak için eşcinsel olmana gerek yok, akıllı ol kır dizini dersini çalış. Toplumun refahını kurtarmak sana mı kaldı?

Sen şuna ileride "oğlum kendine evlenecek birini bulamaz" diye korkuyorum desene.Eee yeni nesil kızlar daha da akıllı olur 2022 doğumlular mesela :)

Sen şuna ileride "oğlum kendine evlenecek birini bulamaz" diye korkuyorum desene.Eee yeni nesil kızlar daha da akıllı olur 2022 doğumlular mesela :)
Oğlumun derdi oğlumu ilgilendirir. İsterse bir erkekle evlenir.
Ki bunu sadece evlenmek üzerinden açıklamaya çalışman dramatik.
2000 doğumlular diye bağırıyosun ya, ben de 98 doğumluyum, aynı kuşağız yani.
Bayma artık, aklın kendine yetmiyor.

VEE BUNU DA TEKRAR SÖYLÜYORUM KONU SAHİBİMİZE DESTEK OLMAK İÇİN
Yani 2000 doğumlu bir insanın kendiyle yaşıt bir hemcinsiyle sevgili olması beni çok mutlu eder.
Yukarıda biri demiş tüm erkekler size kalsın diye herhalde diye. Konunuzdaki gibi hoşlandığınız çocuk size bakmayınca bu düşünceye girdiniz demek ki. Kızlar birbirinden hoşlansın oğlanlar size kalsın. Woaaaaaaa. Ne tanrısı şeytan dediğimde inanmamıştınız.

Ayrıca bu nesnel bir şey! Bu isteği kızların içinden zorla mı alacaksınız?Yoksa bekarken her haltı yiyen oğluşlarınızı evlendirememekten mi korkuyorsunuz?
Nesnel mi ahahahahahaha
Ahajahhahahanaha
Ahahhahahahaha
Hangi araştırma şirketi, hangi makale bu verinin sahibi ablasının gülü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…